горещ телефон

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

tetko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 11:16 am
Местоположение: Карлово

Мнение от tetko »

Ами то дали са активни или не ..................
За един ден на риба , Господ два дена дава !
Ribarina
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1152
Регистриран на: Чет Фев 23, 2006 1:11 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Горска Полиция

Мнение от Ribarina »

Тези кретени не ги интересува дали имаш билет или нямаш.Зимата бях на Мандренското езеро в Бургас и едвам отървах боя.Ако не бях спрял колата по близо голям пердах щях да отнеса.Тези изроди не изтрезняват бяха пияни като кирки и се чудеха с кой да се заядат.За това не ми говорете за добро отношение и помощ на тези служби.
А между другото не съм виждал и някой от тях да пусне и една рибка в езерата. :twisted:
ceko_sifonja
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 7:51 pm

Мнение от ceko_sifonja »

Не е ли по- добре да се звъни на Полицията, нали те са главните защитници на Законите :D
tetko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 11:16 am
Местоположение: Карлово

Мнение от tetko »

ceko_sifonja написа:Не е ли по- добре да се звъни на Полицията, нали те са главните защитници на Законите :D

Ами някой колега беше написал във форума , че за по сигурно звъни първо на ИАРА и след това на полицията - в полицията всички сигнали се записвали и нямало как да не се отзоват ,поне полицаите - ИЗБОРА Е ТВОЙ.

Наслука.
За един ден на риба , Господ два дена дава !
ceko_sifonja
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 7:51 pm

Мнение от ceko_sifonja »

Полицайте са много и са навсйкъде, а честните рибари- още повече. Крайно време е да започнем да им съдействаме, пък те да си се свързват с ИАРА или който си искат специалист и т.н. :D
dsa
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 155
Регистриран на: Вто Яну 03, 2006 11:06 am
Местоположение: BS

Мнение от dsa »

не мога да намеря информация за 1 водоем до БУРГАС ,викат му :дупките: .всеки ден минавам от там и от 4-5 дни един образ с лодка пуска мрежи.обадих се в ИАРА но ми казаха ,че били издали разрешително .обаче аз съм решил да го изгоня от там мисля ,че тия от иара ме будалкат.ако някой има инфо нека пише :lol:
PINO
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 2:58 pm
Местоположение: SOFIA

Мнение от PINO »

колеги,мисля че кьдето не се плаща рибата ,а само прьчките риба няма.така че билета в бжоба 20 лв.гаэ и кои кадето энае :idea:
НА СЛУКА
strijok
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5343
Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 4:26 pm
Местоположение: Иван Котаков - Бургас

Мнение от strijok »

Във връзка с всичко написано до сега искам да споделя случка от преди две седмици.В Бургаско имаме един прекрасен язовир -"Ясна поляна" където риболовът е удоволствие, ако не дойдат горските или от ВИК да хвърлят мрежите.Та преди две седмици колегата ме викаше с него ,но аз предпочетох морския риболов за което съжелих но беше късно.Отишъл той сутринта захранил както е реда,хвърлил въдиците и зачакал.Към 17часа дошли горските разменили няколко изречения и..........................................................влезли да пуснат МРЕЖИТЕ. На колегата не му останало нищо друго освен да събере и да се прибере.Та питам кой ще ни пази от БРАКОНИЕРИТЕ??????

Миналата седмица колегата пак там,единият от същите тези горски но този път с човек от ИАРА -отиват да проверяват БИЛЕТИ. :evil: :evil: :evil: :evil: НЯМА ОПРАВИЯ.
Заключено

Обратно към “Бракониери !”