На вниманието на ИАРА-Хасково.

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Nedeltcho Delev

На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от Nedeltcho Delev »

Господа ИАРАджии,обръщам се към Вас с молба да направите нещо по въпроса с бракониерите по Марица!
Гледката която всяка вечер и сутрин наблюдавам е потресаваща,въпреки няколкократните обаждания към Вас за брутално нарушение към закона в периода на размножителния процес на рибата Вие нехаете безодговорно!На нито един мой сигнал не сте реагирали адекватно и навреме.
Повече няма да Ви безпокоя по телефоните защото едно,че няма смисъл,друго,че никой от вас няма да ми плати сметката,а ще направя друго-чрез този сайт ще ви пускам снимки на бракониери всяка сутрин да ВИДИТЕ :shock: /ПРОГЛЕДНИТЕ/как необезпокоявани от никой бракониери търмачат и с парашути и серкмета вадят значителни количества риба.
Според мен забраната е само за съвестните риболовци каквито сме само в този форум а за бракониерите жътвата е точно сега :idea: Знам,че след забраната ще тръгнете да глобявате разни дядовци и малчугани които са сложили по две куки на въдица или са с две въдици и ще отчитате забележителни дейности но в този важен за рибата момент не виждам да си мърдате и пръста!
Аз който съм един обикновен човек виждам всяка вечер и сутрин бракониери по 10-15 човека да ловят по незаконен начин в забранен период а Вие на които това Ви е работата не виждате.
За да прогледните ще ви сервирам тук в тази тема всяка сутрин как се ловят бракониери!
Приятно гледане.

п.п.Съжалявам,че снимките са от телефон и са с лошо качество.

14.05.09. 17,30 часа

Изображение

Изображение

На този виждате ли му парашута :shock:
Изображение

А тази е от по първата вечер

Изображение
piantik
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 9:10 am
Местоположение: хасково

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от piantik »

напълно съм съгласен с теб :smt023 :smt023 , а полсе защо нямало риба ,ами как ще има като няма контрол.
Между другото аз много често съм виждал парашутаджии там.(това е до влаковия мост в д-град ,нали)
Аватар
Big^Fish
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1472
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 4:12 pm
Местоположение: гр.Сливен
Обратна връзка:

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от Big^Fish »

Бат Неделчо,звъни на телефон 112! Тия телефони на регионалните звена са парлама работа. Тука са същите малоумници.Единия инспектор живее в съседния вход и служебната кола е по цял ден пред тях.Излиза по някога за по 5-10 мин и пак се прибира. Тия чешити работа не вършат, затова звъни на националния спешен телефон а от там ще реагират. Може да пробваш и със 166.
СЪБИРАЙТЕ СИ БОКЛУЦИТЕ, НЕ БЪДЕТЕ СВИНЕ!
tachev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1366
Регистриран на: Чет Авг 14, 2008 6:11 pm

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от tachev »

Баси изродите :axe: :axe: :smt021 :smt067 :smt068 :smt070 :smt071 :smt075 :smt072
Туй риболова не е за мен :D
Nedeltcho Delev

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от Nedeltcho Delev »

Big^Fish написа:Бат Неделчо,звъни на телефон 112! .
На телефони няма да звъня а ще поствам снимки всеки ден тук,мястото е железният мост който влака минава Д-град - Ст.Загора.
Аватар
CrossFire
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1128
Регистриран на: Съб Май 12, 2007 9:38 pm
Местоположение: Митака - Асеновград

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от CrossFire »

Nedeltcho Delev написа:
Big^Fish написа:Бат Неделчо,звъни на телефон 112! .
На телефони няма да звъня
Защо?
Изображение
mario67
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 882
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 3:57 pm
Местоположение: гр.София ж.к Люлин

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от mario67 »

Защо няма да звъниш,колега?Тук и да постваш снимките,от ИАРА няма да ги видят!Те не четат форуми! 1.Тел 112 и 166 са национални и Безплатни! :!: 2.На тези тел абсолютно всеки разговор се записва,докладва и след това се рапортува за извършените действия! :!: Така,че от тук няма кой да помогне,евентуално да се стигне до саморазправа и тогава ние ще сме виновни,така че продължавай да звъниш и да им досаждаш,накрая ще се усетят!Аз пострадах точно така, бракониерите излязоха прави,а мен ме глобиха 500 лв,разправии по полиция и съдилища,съжалявам че не го удавих веднага с акумулатора на врата,още веднага на място! :!: Въпреки това,не съм си взел поука и ако пак видя някой,ще го бия докато мърда!Поздрави на всички истински риболовци,а за бракониерите само :axe: В нашата иначе прекрасна страна,само боя все още вкарва хората в правия път!
Сега се връщам от риболов и пак ми се ходи!!!
Nedeltcho Delev

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от Nedeltcho Delev »

mario67 написа:Защо няма да звъниш,колега?!
Защо ли,защото с тях проведохполовин часов разговор да им обяснявам за местото и след още един час киснене да видя какво ще се получи никой не дойде.Ако двъня през 112 истанциите се увеличават времето също а резултата ще е нулев.Аз всяка вечер им обеснявам за мястото и броя на бракониерите а те ако са хора ще ходят там по три пъти на ден и ако резултата не е глоба поне няма да ги има тези набези,в крайна сметка ний ли трябва да им изкарваме парите или те сами да се стреснат и поне през забраната да опазят част от реката.
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от GODzillata »

Кучетата си лаят, кервана си върви...все пак сме в България...и да искаме да забравим това, ежедневието ни го напомня.

Кауза пердута отвсякъде, само Неделчо ще се набута за телефон.
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
IARA_HASKOVO
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 1:01 pm

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от IARA_HASKOVO »

Здравейте! В отговор на Вашето изказване Ви отговаряме следното:
- На 12.05.2009г след подаден сигнал от ваша страна откликнахме веднага. Когато пристигнахме на место имаше 5-6 човека на пикник. Нямаше констатирани нарушения по ЗРА.
- На 13.05.2009г когато отново се отзовахме на подаден сигнал от Вас / вие отказахте да ни изчакате/, и след разговора ни с Вас ви уведомихме за положението което констатирахме на место, а то беше следното: имаше един нарушител /само/ и 12 човека на пикник / сиирджий/.
В отговор от наша страна упреците Ви са неоснователни, защото след разговора с нас /И.Д. началник отдел ТЗ РК гр.Хасково - Гюнай Адем Юсуф/ се отзовахме на подадените сигнали. На 12.05.2009г /вторник/ пристигнаха инспектори от ТЗ, а на 13.05.2009г /сряда/ лично И.Д. началник ТЗ и инспектори от ТЗ РК гр.Хасково.
Nedeltcho Delev

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от Nedeltcho Delev »

IARA_HASKOVO написа:Здравейте! .
:D :D :D
Радвам се,че се регистрирахте в нашия форум колега и ще можете да четете какво става навсякъде,що се отнася до пикника :lol: :lol: нямам думи,ако Сапуна прочете това нека да пусне клипчето което му го пратих по СМС и да ви попитам това ли им бяха скарите за пикника

Изображение

Доста страно място за пикник в пет следобед

Изображение

Чакам ви довечера в 5,30 на моста!
СЪНДИ

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от СЪНДИ »

ИАРА-Хасково написа:
Чакам ви довечера в 5,30 на моста
Nedeltcho Delev

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от Nedeltcho Delev »

mario67 написа:Тук и да постваш снимките,от ИАРА няма да ги видят!Те не четат форуми!
Май четат,и това е много добре!
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от GODzillata »

Добре де, защо веднага се нахвърлихте срещу ИАРАджиите? :shock:
Хората са откликнали!!!

Това, че когато са отишли не са намерили нарушители - к'во? Ами онези може да са имали отцепки, бре! Или с бинокъл отдалеч да са видяли колата им... :roll:
Едва ли бракониерите отиват и рискуват просто ей-така.
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
hideot
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Ное 16, 2008 9:05 am

Re: На вниманието на ИАРА-Хасково.

Мнение от hideot »

Не мога да повярвам че някои от ИАРА чете форума !!! Силно се надявам да хванете много бракониери не само на това място а и на много други !! Почвам да звъня редовно в моя регион, тъй като досега нямах вяра че някой идва :shock:
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”