На риба в резерват!

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: На риба в резерват!

Мнение от GODzillata »

refab, това, че съм пропуснал покрай ушите си плещенията на hristoogi, идва от това, че първо - спазвам Новия завет :mrgreen: и не карам по старому "око за две, зъб за чейне" :lol: , а напротив - подавам и другата буза! (без да ги разтварям де :mrgreen: ...като в донаборна комисия :lol: :lol: )......отворихте интересна тема, що се касае Библията и заветите.....та с кеф сядам на седянката и захващам теоложките спорове...ъъъ....само да не започнем да Богохулстваме! :wink:

Другото което е, че спазвам и правилата на форума и зат'ва не отвърнах на hristoogi с обида.
Ако модове и админи спазват правилата на форума като мен, би трябвало да треснат един БАНан на hristoogi за месец - два! :idea:
Ако не - аз мога да му пратя до UK един банан, с който да се забавлява :ANAL: , пък и който да му напомня детството преди да слезне от дървото и да започне да ходи изправен. :mrgreen: :lol:

Но да се върнем към теб, refab, съдейки по стила ти на писане, ти може да си адвокат, а може и да си редови чиновник, книжен плъх, бълващ безмислени писания, хранещи бюрокрацията.
Чест ти прави правилния правопис, та с кеф мога да продължа да се дърлям с теб! :lol: :mrgreen:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
gochev86
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 349
Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 6:38 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: На риба в резерват!

Мнение от gochev86 »

Ейй колко помия му изляхте на главата на колегата,следващия път колега "хвани" над 80 щуки за 4 дена,Ще те направят национален "герой",за мен това е смела постъпка(за жалост станала пред очите на детето ти) и много малко хора биха постъпи ли така.За жалост повечето са клавиатурни биячи и моралисти,но такава ни е държавата,такъв ни е народът.Успех от мен и следващият път с пръчките в... :ANAL:
If we are what we eat, tomorrow I could be you.
Аватар
naskobo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2319
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 5:15 pm
Местоположение: София

Re: На риба в резерват!

Мнение от naskobo »

Неведоми са пътищата Божии...в късна есен :lol
Една тема от нищото, стана най-коментираното чудо във форума :o А в Корана какво пише по въпроса???
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не и повече от това! - А. Айнщайн
Аватар
topsoft
фен клуб-скобар
Мнения: 1330
Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 12:25 pm

Re: На риба в резерват!

Мнение от topsoft »

naskobo написа: А в Корана какво пише по въпроса???

:lol: :lol: :lol:

Може и Далай Лама да има мнение за наранената душица на горките браконери
Изображение

Изображение
M_tech1 написа:П.П.Някой да знае къде изкупуват риба,че тези трудно ги раздадох даже?
http://www.fotosviat.bg
Аватар
hristoogi
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Апр 25, 2010 11:31 am
Местоположение: London,Plovdiv

Re: На риба в резерват!

Мнение от hristoogi »

Hi , годЗИЛА . Извинявай,няма да ти опонирам , защото няма никакъв смисъл а не ,че ме е страх от бан :oops: Истината е .че имено се подразних от твоето ..дърлене и подигравката ти към пускащия тази тема .Който не го похвали ,поне да беше си замълчал , защото ,едва ли има дупе да се изправи срещу трима .Факт .Банана си го задръж за твойте си явно нужди.....Тук банани бол .Аз вече проходих и си ги бера сам .UK е бананова република , не знаеш ли ? Аз спирам , ти продължавай,да се дърляж.... :P :D явно го умееш в педагогски стил ...а и на едни години сме и не ми е кеф .
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: На риба в резерват!

Мнение от GODzillata »

Бе то и на мен не ми е кеф, ама що ти трябваше да почваш? :roll:

Ако ти е по-лесно, можем да минем и на английски... :mrgreen: :smt017 .......докато ни преместят в "Без цензура" и се почнем по нашенски, като аз ще вкарам див северозапад. :lol:

И само да те светна, че акцентът е на GOD, а не на ЗИЛ-а. :wink: :P :lol:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: На риба в резерват!

Мнение от barutchiata © »

Аз викам да спираме до тук! А батковци? Зима е верно, ама давайте да го даваме по колегиално.
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: На риба в резерват!

Мнение от GODzillata »

Peace, dudes! :D :drinkers:
Изображение
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
Д.Граховски
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2900
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 8:14 pm
Местоположение: Дупница/София :)

Re: На риба в резерват!

Мнение от Д.Граховски »

Кире не може да сме pеас-мейкъри в тая държава, обрани и опостушена от наглост и бездействие. Точно това че всеки е сиромах и лови и съсипва както си иска, без да му се прави забележка ни доведе до почти пълно безрибие, съсипана природа, простащина и ниска култура. Такива хора трябва да бъдат облагородени, па макар и с непозволени средства.

Не можем да си позволим лукса да извръщаме глава повече и да не се месим ако не дойдат органите, та нали искаме децата ни да живеят по-добре от нас. Не искам след 4-5 години да ловя водорасли и да си правя българско суши с тях. Аз се меся в такива дела, защитавам си бъдещето, не искам да се възмущавам само тук във форума, а и на вън където трябва.

Иначе с такова мислене сме мъртва ниция, с мъртва природа.
Tell people there’s an invisible man in the sky who
created the universe, and the vast majority believe you.
Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.

Изображение

[url]http://maximo.bg/url]
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: На риба в резерват!

Мнение от GODzillata »

Д.Граховски написа:Не можем да си позволим лукса да извръщаме глава повече и да не се месим ако не дойдат органите...
:shock: Сериозно? :roll:

И какво предлагаш - линч, разпъване на кръст, убиване с камъни...? :smt017
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
Красимир Атанасов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5903
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 4:24 pm
Местоположение: Stockholm

Re: На риба в резерват!

Мнение от Красимир Атанасов »

Както се казваше едно време,в един от култовите за времето си скечове в "Смях без гащи"
Жените са ни пички от всякъде,мъжете ни са п@тки.Което означава,че сме еднополова държава и няма кой да ни...........
И аз със този си пост затварям темата и казвам 'peace бабо'.
Когато хващаш рибата, губиш стръвта. Това е необходима загуба.
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: На риба в резерват!

Мнение от GODzillata »

[youtube1]<object width="420" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/sKI1r4VLfzc?version=3 ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/sKI1r4VLfzc?version=3&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>[/youtube1]
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: На риба в резерват!

Мнение от firepd69 »

Красимир Атанасов написа:Както се казваше едно време,в един от култовите за времето си скечове в "Смях без гащи"
Жените са ни пички от всякъде,мъжете ни са п@тки.Което означава,че сме еднополова държава и няма кой да ни...........
И аз със този си пост затварям темата и казвам 'peace бабо'.
БРАВО!!! Добрата стара практика не е забравена! Българина постоянно трябва да се унижава, мачка, обижда и държи с наведена глава.Да му се повтаря непрекъснато , че някога на някого е бил роб, че е некачествен маТриал и ако трябва, с него да бъдат нахранени и прасетата и т.н и т.н..'' Виден възрожденец'' даже го изкара и мърша.БРАВОС!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Красимир Атанасов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5903
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 4:24 pm
Местоположение: Stockholm

Re: На риба в резерват!

Мнение от Красимир Атанасов »

firepd69 написа:[quote="Красимир
Струва ми се,че днес пак си излязъл с тъпата глава.
Хайде избери си страна от шамара и си остани там.
От толкова поста в темата,нещо не те припознавам към нито една страна.
Споко темата ще бъде изтрита и ти пак ще си останеш със едно мнение.
Ти си енергиен вампир нашия.За една стотинка полза нямаш във форума,инак коректив щял да ми бъде.
Аре потапяи се в анонимният си свят от алкохолици и не трови въздуха във форума.
Когато хващаш рибата, губиш стръвта. Това е необходима загуба.
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: На риба в резерват!

Мнение от firepd69 »

Сега излизам специално заради теб да си купя "ФИНЛАНДИЯ" ( щото нема ШВЕЦИЯ ) за :drinkers:
и ще си мечтая за риболов около Стокхолм с паричките на фемили кътани толкова много десетилетия наред :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”