Бракониери спипани от любители риболовци на "Ивайловград"

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
Chromeo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 345
Регистриран на: Вто Май 10, 2011 6:41 pm
Местоположение: гр. Хасково
Обратна връзка:

Бракониери спипани от любители риболовци на "Ивайловград"

Мнение от Chromeo »

"Любители риболовци хванаха двама бракониери на яз. "Ивайловград" в нощта срещу неделя, съобщиха от ИАРА-Хасково.
В района на Ставри Димитрово риболовците забелязали, че от пристана на вилата на Румен Анастасов излиза лодка с две лица, започващи да поставят мрежи. Тогава риболовците сигнализирали на Анастасов, който с един сътрудник от ИАРА отишли до лодката. Те установили, че бракониерите са познати на собственика на вилата. Без знанието на Анастасов нарушителите взели лодката му и така злоупотребили с неговото доверие.
Бракониерите са изведени на брега, а от тях са отнети хрилна мрежа с дължина 50 метра и 6 шарана. Двамата били изгонени от Анастасов от района на вилата и язовира.
От ИАРА съобщиха, че нарушителите са Валентин Вълчев от Свиленград и Динко Динчев от Пловдив. На двамата предстои да бъдат съставени актове за извършване на стопански риболов на стойност от 1500 до 3000 лв."
- http://haskovo.info/index.php?option=co ... 8&Itemid=2

Аз, като прочетох 4-тото изречение вече бях облян в сълзи от смях :D (Всеки свободно може да си интерпретира случката)
catch a fish or die trying !!!
Valio_ribata
новобранец
новобранец
Мнения: 96
Регистриран на: Вто Дек 08, 2009 11:14 pm

Re: Бракониери спипани от любители риболовци на "Ивайловград

Мнение от Valio_ribata »

Не знам защо, но си мисля,че на този сътрудник на яра не му е чиста работата,случайни работи няма.Представям си какво е положението през зимата когато няма рибари на язовира.
Аватар
eden_fish
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 180
Регистриран на: Нед Мар 13, 2011 9:46 pm
Местоположение: Пловдив,Лондон

Re: Бракониери спипани от любители риболовци на "Ивайловград

Мнение от eden_fish »

Ако някой от вас колеги познаваше лично господин Румен Анастасов нямаше да говори така.На всеки язовир ако има по един като него ще и много по-добре за нас риболовците.
tzetzo62
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 171
Регистриран на: Пон Мар 10, 2008 2:25 pm
Местоположение: Търговище

Re: Бракониери спипани от любители риболовци на "Ивайловград

Мнение от tzetzo62 »

Chromeo написа:"Любители риболовци хванаха двама бракониери на яз. "Ивайловград" в нощта срещу неделя, съобщиха от ИАРА-Хасково.
В района на Ставри Димитрово риболовците забелязали, че от пристана на вилата на Румен Анастасов излиза лодка с две лица, започващи да поставят мрежи. Тогава риболовците сигнализирали на Анастасов, който с един сътрудник от ИАРА отишли до лодката. Те установили, че бракониерите са познати на собственика на вилата. Без знанието на Анастасов нарушителите взели лодката му и така злоупотребили с неговото доверие.
Бракониерите са изведени на брега, а от тях са отнети хрилна мрежа с дължина 50 метра и 6 шарана. Двамата били изгонени от Анастасов от района на вилата и язовира.
От ИАРА съобщиха, че нарушителите са Валентин Вълчев от Свиленград и Динко Динчев от Пловдив. На двамата предстои да бъдат съставени актове за извършване на стопански риболов на стойност от 1500 до 3000 лв."
- http://haskovo.info/index.php?option=co ... 8&Itemid=2

Аз, като прочетох 4-тото изречение вече бях облян в сълзи от смях :D (Всеки свободно може да си интерпретира случката)
Как да не повярваш? За толкова малоумни ни смятат?Да докажем,че не сме!Гласувайте!
besttop
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 342
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 11:14 pm
Местоположение: Кърджали/Стара Загора

Re: Бракониери спипани от любители риболовци на "Ивайловград

Мнение от besttop »

Не познавам Румен Анастасов. По начина , по който е написана статията обаче трябва да си малоумен за да и повярваш и на статията и да си представиш Анастасов като защитник на закона.
Христо - наслука на всички
vene mitov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 481
Регистриран на: Пет Юни 13, 2008 11:12 am

Re: Бракониери спипани от любители риболовци на "Ивайловград

Мнение от vene mitov »

eden_fish написа:Ако някой от вас колеги познаваше лично господин Румен Анастасов нямаше да говори така.На всеки язовир ако има по един като него ще и много по-добре за нас риболовците.
Със сигурност на всеки един язовир има поне един като г-н Анастасов колега :mrgreen: :mrgreen: !
Аватар
Chromeo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 345
Регистриран на: Вто Май 10, 2011 6:41 pm
Местоположение: гр. Хасково
Обратна връзка:

Re: Бракониери спипани от любители риболовци на "Ивайловград

Мнение от Chromeo »

Не съм искал по никакъв начин да обидя г-н Анастасов, просто така написана, статия повдига повече въпроси отколкото да даде отговори около ситуацията. Че е нескопосано изложението на фактите - така е, но на мен не ми стана ясно как някой си позволява да вземе чужда лодка и да разпъва мрежи на супер видното място !?!? И от това следва неизбежното за всеки мислещ човек заключение, че или са супер наглите типчета или имат стабилен гръб в лицето на хора с влияние, стоящи над закона. Тези мои размисли, може би, са и в основата на ироничните изказвания на колегите по тази тема. Но щом има хванати бракониери, аз съм доволен, независимо от начина, по който се е стигнало до залавянето им. :)
catch a fish or die trying !!!
Аватар
larybalky
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 118
Регистриран на: Вто Сеп 11, 2012 6:08 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Бракониери спипани от любители риболовци на "Ивайловград

Мнение от larybalky »

Ей така трябва да им се казват имената,че и снимки на бракониерите да има.Ние знаем как да ги разпространим да ги види цял свят.
Мераклия
Аватар
ribarq
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1424
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:38 am
Местоположение: Хасково/Бургас

Re: Бракониери спипани от любители риболовци на "Ивайловград"

Мнение от ribarq »

Да не пускам нова тема . Инфо от тази сутрин .....
>>>> http://haskovo.info/index.php?option=co ... 7&Itemid=2 <<<<
Аватар
pacho109
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2440
Регистриран на: Вто Фев 09, 2010 6:52 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Бракониери спипани от любители риболовци на "Ивайловград"

Мнение от pacho109 »

Това е небеизвестния Румен Козелът :lol: .....Факт е ,че откакто се появи той , се завъдиха шарани по Ивайловград :lol: Сега за тази случка...Най-вероятно са бракониерствали с негово знание ,но с условието,че рискът си е за тяхна сметка!Но, по-добре само един бракониер,отколкото сто,както беше преди появата на Козела :idea:
Апропо,а дали са конфискували лодката :rolleyes: ,или Козелът е дейсвал превантивно :lol:
Изображение
Чърчил: "Нима искате избори, които се решават от най-ненужните гласове, дадени за най-ненужните кандидати?"
Чърчил:" На Балканите има повече история,отколкото те могат да понесат!"
http://vremeto.v.bg/
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”