ИЗГОРИХА НАД 30 КМ. РИБАРСКИ МРЕЖИ И ТРИ ЛОДКИ В ЛОВЕЧ

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

Re: ИЗГОРИХА НАД 30 КМ. РИБАРСКИ МРЕЖИ И ТРИ ЛОДКИ В ЛОВЕЧ

Мнение от Божидар »

:smt023
Hills написа:Гума,пластмаси,карбони,найлони .
Замисля ли се някой какъв отровен облак се дигнал над острова на СМЪРТА -СМЪРТОНОСЕН 100% .
В Германия така ли ги палят на полянката?
Сопите можеше да се дарят на домове със сираци или подобни.
На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
mitkom
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 109
Регистриран на: Вто Сеп 30, 2008 5:12 pm
Местоположение: София

Re: ИЗГОРИХА НАД 30 КМ. РИБАРСКИ МРЕЖИ И ТРИ ЛОДКИ В ЛОВЕЧ

Мнение от mitkom »

Оставете хората да си вършат работата, ако можете с нещо помогнете. Великите пари от билетите отиват за запълване на дупки по бюджета. Пред очите ми се изхвърлиха тонове луканки и суджуци от фалирала голяма верига супермаркети (годни за употреба) и се заляха с бензин и моторно масло и никой неможа да даде и една " подкова" на гладните деца от домовете, а тук се огледахте в едни пръчки и макарички :twisted:
Аватар
Стонин МаХенд
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 480
Регистриран на: Сря Окт 23, 2013 2:52 pm
Местоположение: Орит
Обратна връзка:

Re: ИЗГОРИХА НАД 30 КМ. РИБАРСКИ МРЕЖИ И ТРИ ЛОДКИ В ЛОВЕЧ

Мнение от Стонин МаХенд »

Трябваше да подарите обявите търг и да продадете въдиците и другите такъми, които не са забранени от закона...
Или да дарите въдиците на деца...

Кво да кажа.. българска работа.
Браво, че сте изгорили мрежите
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: ИЗГОРИХА НАД 30 КМ. РИБАРСКИ МРЕЖИ И ТРИ ЛОДКИ В ЛОВЕЧ

Мнение от hshopov »

G.Petkov написа:Добре свършена работа !

А за тези, които препоръчват подаряване или продаване на въдици и лодки,
Първо да проучат как една държавна структура като ИАРА може да го направи,
И чак после да дават съвети !

Пиша го защото съм запознат с нещата !

Така както са постъпили е най-правилното решение!
Не става въпрос за продаване а за подаряване на деца(боки го е написал) и винаги има начини... :wink:
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: ИЗГОРИХА НАД 30 КМ. РИБАРСКИ МРЕЖИ И ТРИ ЛОДКИ В ЛОВЕЧ

Мнение от delio-haidutin »

boki speca написа:
G.Petkov написа:Добре свършена работа !

А за тези, които препоръчват подаряване или продаване на въдици и лодки,
Първо да проучат как една държавна структура като ИАРА може да го направи,
И чак после да дават съвети !

Пиша го защото съм запознат с нещата !
:fishing11:
Така както са постъпили е най-правилното решение!

Първо като се загледам по подробно в снимките отначало се вижда и по някоя макаричка ама после само празни макародържачи.
Второ и други държавни структури продават по съществуващ регламент конфискувани стоки , като каруци и други превозни срелства на незаконни дъървосекачи например. Не им се занимава просто.
Който иска намира начин, коите не иска си търси оправдание.

Макарите дето ги няма , с валяк ли ще ги газят , да попитам. ,,запознатите с нещата''???
колега ,не го играя защитник,но погледни на третата снимка ,макарата с пръта от петата е там(със жълтата месина) ,в ляво ,долу ,огъня още не я е достигнал.
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: ИЗГОРИХА НАД 30 КМ. РИБАРСКИ МРЕЖИ И ТРИ ЛОДКИ В ЛОВЕЧ

Мнение от delio-haidutin »

Божидар написа::smt023
Hills написа:Гума,пластмаси,карбони,найлони .
Замисля ли се някой какъв отровен облак се дигнал над острова на СМЪРТА -СМЪРТОНОСЕН 100% .
В Германия така ли ги палят на полянката?
Сопите можеше да се дарят на домове със сираци или подобни.
е тука ставате много дребнави,от една купчина найлони ,колко вредни емисии ще се отделят ,на фона на големите комбинати.защо все сравнявате нас ,със германия ,кое ни е за сравнение???сигорно германците в големите градове се отопляват на дърва и въглища ,че ни докараха продажните политици до там.един комин на печка колко повече боклуци ще изхвърли ,взели сте да се чепкате за това.угодия няма .
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Аватар
яз,Сопот
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 675
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 6:49 pm
Местоположение: Ловеч

Re: ИЗГОРИХА НАД 30 КМ. РИБАРСКИ МРЕЖИ И ТРИ ЛОДКИ В ЛОВЕЧ

Мнение от яз,Сопот »

Gosheto написа:
яз,Сопот написа:
Специално за теб,като те гледам с две мнения си ми ясен :lol: :lol: Стой в блатото при жабокряка и си пий ракията,ИАРА съществува от 2004г.Па ти що ли дЪ знаЪш.На село е най добре. :fishing6:

Г.Петков правилно си описал нещата. :drinkers:
Пък то се китаец от левчето,кой нормален с билет ще ги купи. :idea:
Специално за теб, г-н Язовир, не че има значение с колко мнения съм, но може да се загледаш по-добре утре сутрин. Отново не, че има значение роден съм и живея в София. Запалих се по риболова от дядо ми и първоначално бях член на ловно-рибарската дружинка в с.Дойренци. От кога съществува ИАРА ми е през "жабокряка", важното е, че не върши работа.
Очевидно сте един от тези, на които плащам заплатата, а работата си я върши половинчато. Не знам как ще ви прозвучи, но ако аз си вършех работата, за която ми плащат половинчато, щяха да умрат много хора. Замислете се........и работете, не се снимайте, ние трябва да се снимаме с рибите, които вие да пазите!
Е ееееееее,Гошето ти на мен заплата едва ли ми плащаш,млади момко.
Защотото ако чаках на такива като теб от глад ще умра :lol: :lol:
И сигорно си доктор, щом ще умират хора.Преработил си се с таксички и други сигорно. :lol: :lol:
Айде не си еталона за полвинчатост,молим. :lol: :idea:
Риба къща няма.
Аватар
hkoko
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 140
Регистриран на: Нед Май 15, 2011 11:30 am

Re: ИЗГОРИХА НАД 30 КМ. РИБАРСКИ МРЕЖИ И ТРИ ЛОДКИ В ЛОВЕЧ

Мнение от hkoko »

Господин ЯЗОВИР защо си толкоз голям капацитет в нариба ком и сам се издигаш на пиедистал?С какво си по - добър и по - читав от нас смирените с по няколко поста в тоз форум?Нима многото писане по форумите е критерий за много акъл , разбиране за риболова и спазване на законите.Надявам се да съм те засегнал и накарал да се осъзнаеш поне малко
направи каквото трябва пък да става каквото ще
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: ИЗГОРИХА НАД 30 КМ. РИБАРСКИ МРЕЖИ И ТРИ ЛОДКИ В ЛОВЕЧ

Мнение от MITKO70 »

hkoko написа:Господин ЯЗОВИР защо си толкоз голям капацитет в нариба ком и сам се издигаш на пиедистал?С какво си по - добър и по - читав от нас смирените с по няколко поста в тоз форум?Нима многото писане по форумите е критерий за много акъл , разбиране за риболова и спазване на законите.Надявам се да съм те засегнал и накарал да се осъзнаеш поне малко
Виж са "колега",аман от такива дато само ,четат,и от времена време изръсят някой бисер.Не познаваш хората,човека работи доброволно,безплатно,помага на служителите от ИАРА Ловеч,виж какво е направил за други неща във форума,организация на мероприятия,зарибяване и така на татък,за да даваш оценки.Да те питам,ти включи ли се в кампанията за зарибяване на яз.Сопот :?
Много са ми интересни хора,дето не смеят да си напишат от кой град са,а коментират много.
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
stisho
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 163
Регистриран на: Пон Мар 14, 2011 2:33 pm

Re: ИЗГОРИХА НАД 30 КМ. РИБАРСКИ МРЕЖИ И ТРИ ЛОДКИ В ЛОВЕЧ

Мнение от stisho »

Gosheto написа:Позьори!
Крайно време е да разберат, че с тия PR кампанийки по форуми и сайтове не става, хората искат да ги виждат по водоемите!( това е към ИАРА като цяло) От 1987г съзнателно съм по водоемите в Ловешко, като дете цяло лято, сега по-рядко- Е ВЕДНЪЖ НЕ СЪМ ВИДЯЛ СЛУЖИТЕЛ НА ИАРА! И сега ми се снимат как горят въдици и гумени лодки?!

Не са ни нужни снимките ви, почнете да работите, ние сами ще усетим, че го правите!!!
"Колега",явно наблюденията Ви не са много от скоро и нямат общо с действителността в момента.Смея да твърдя,че яз.Сопот и яз.Пясъчник са най-контролираните язовири в страната,като за това не малка заслуга имат колеги любители риболовци.Лесно е да се критикува и да се дава акъл,но е страшно трудно да се върши това ,което правят колегите.Така че ,адмирации за тях и по -малко плюене.
Fishh
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 539
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 4:18 pm

Re: ИЗГОРИХА НАД 30 КМ. РИБАРСКИ МРЕЖИ И ТРИ ЛОДКИ В ЛОВЕЧ

Мнение от Fishh »

:smt038
Браво колеги е така се прави, недовлони все ще има да се дарят,продадат и т.н. без значение важното е че ce вижда работа и крайния резултат. Малко по горе колегата го каза ясно и точно, ама все негативни коментари във подобни теми по-добре да не се пише отколко подобни постове да има, аз ако съм на мястото на колегите следващия път ще се замисля дали да се пусна да вадя мрежи и да пазя от браковци за тоя къде духа и ме реди по форумите...

Поздрави и живи и здрави и пълни лодки с мрежи и бракониери :D :drinkers:
Аватар
dunavski
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1457
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 3:03 pm
Местоположение: Rugby - UK
Обратна връзка:

Re: ИЗГОРИХА НАД 30 КМ. РИБАРСКИ МРЕЖИ И ТРИ ЛОДКИ В ЛОВЕЧ

Мнение от dunavski »

Ами нека тогава полицията да започне да дарява ,оръжията и мунициите конфискувани при различни операции, на децата с цел да ги запали по спортната стрелба.
Една камара изгорени мрежи няма да отвори дупка в озона.
Член на - Canal Lure Anglers, Birmingham Anglers Assoociations, Angling Trust, International Flyfishing Federation
Изображение
иван иванов69
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Чет Фев 14, 2013 9:01 pm

Re: ИЗГОРИХА НАД 30 КМ. РИБАРСКИ МРЕЖИ И ТРИ ЛОДКИ В ЛОВЕЧ

Мнение от иван иванов69 »

браво на колегите :supz:
Hills
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 772
Регистриран на: Нед Окт 27, 2013 11:42 pm

Re: ИЗГОРИХА НАД 30 КМ. РИБАРСКИ МРЕЖИ И ТРИ ЛОДКИ В ЛОВЕЧ

Мнение от Hills »

При вида на тези огньове се събужда пиротехническото в мен !
Поздрав за всички ПИРОМАНИ !!!
https://youtu.be/hhKp_hldKPM
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”