Бракониери по река Блато !!!

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
dimityr_georgiev
новобранец
новобранец
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Авг 07, 2012 10:25 am

Бракониери по река Блато !!!

Мнение от dimityr_georgiev »

Колеги, обръщам се към вас с молба ако някой има пряка връзка със служители на ИАРА София да ги алармира за безобразята които се случват на река Блато в района на гр. Костинброд . В момента реката е пълна с риба и по точно с Лин , като месните месарчета хваштат по 5-6 килограма на ден прилични Линове, Бабушки и Кротушки . Рибата е пълна с хаивер, а всеки граби по колкото може . Звънях на всички налични телефони в нета но или са изключени или не се вдигат , затова ако някой има контакт с служители нека пусне този сигнал, предварително ви, БЛАГОДАРЯ .
Васил Бонев
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юли 28, 2014 7:50 pm

Re: Бракониери по река Блато !!!

Мнение от Васил Бонев »

Ловят рано сутрин и привечер, така избягват проверките, аз имам къща в близост до реката, но сега нямам време да обикалям, иначе ще сигнализирам на 112. Но пък мисля да направя малко зарибяване на реката с каракуда, тъй като имам малко рибарниче и в него имам около 2000 каракуди който съм отглеждал за стръв! Дано не ги изловят само, защото няма никакъв контрол по реката и се унищожава рибата като се взимат и маломерни риби и се лови извън позволеното количество!
Аватар
Бай Иван
фен клуб-скобар
Мнения: 639
Регистриран на: Пет Май 09, 2008 9:18 am
Местоположение: НДК
Обратна връзка:

Re: Бракониери по река Блато !!!

Мнение от Бай Иван »

Само и единствено 112!!!
Аватар
empar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 4:57 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Бракониери по река Блато !!!

Мнение от empar »

При мен и след позвъняване на 112 за подобни идиоти в района на Требич нямаше ефект....
'начиии толко' много кълвеше....хвърляш-вадиш, хвърляш-вадиш и по едно време толко' се разкълва, че немаш време да хвърлиш.....САМО ВАДИШ!!!
Аватар
Стонин МаХенд
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 480
Регистриран на: Сря Окт 23, 2013 2:52 pm
Местоположение: Орит
Обратна връзка:

Re: Бракониери по река Блато !!!

Мнение от Стонин МаХенд »

майката им проста да ...
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”