На вниманието на ИАРА - Пазарджик

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
корморан57
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Ное 15, 2013 10:21 am

На вниманието на ИАРА - Пазарджик

Мнение от корморан57 »

Тази събота -неделя бях за риба на язовир Доспат ,за пъстърва ,от брега.В района между кв.Крушата и гр.Сърница ,по време когато беше вечерното "шоу " на абитурентите ,две лодки след 21часа се впуснаха да разтавят мрежи ,някъде около 100м. всяка.После в 04,30 отново на тези места ,същите лодки пък вадеха мрежите.
До кога ,в размножителния период на рибите ще гледаме и търпим това нещо,до кога ?
Venko Radev 82
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 118
Регистриран на: Съб Сеп 22, 2012 11:47 pm

Re: На вниманието на ИАРА - Пазарджик

Мнение от Venko Radev 82 »

Докато хора като теб си стоят на брега и гледат, без да сигнализират на съответните служби или 112
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: На вниманието на ИАРА - Пазарджик

Мнение от Петър Недев »

Venko Radev 82 написа:Докато хора като теб си стоят на брега и гледат, без да сигнализират на съответните служби или 112
+1
Когато няма риба.......не кълве!
Аватар
daniel defoe
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 942
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 1:42 pm
Местоположение: ДУХОМ В ГЕРМАНИЯ (ЗАПАДНА)

Re: На вниманието на ИАРА - Пазарджик

Мнение от daniel defoe »

Накрая колегата корморан излезе крив :shock:

poscriptum: терминал 1 или 2 са добро решение за младите хора и техните деца
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение
Изображение
zaribeniq
фен клуб-скобар
Мнения: 111
Регистриран на: Нед Юли 14, 2013 10:03 am

Re: На вниманието на ИАРА - Пазарджик

Мнение от zaribeniq »

корморан57 написа:Тази събота -неделя бях за риба на язовир Доспат ,за пъстърва ,от брега.В района между кв.Крушата и гр.Сърница ,по време когато беше вечерното "шоу " на абитурентите ,две лодки след 21часа се впуснаха да разтавят мрежи ,някъде около 100м. всяка.После в 04,30 отново на тези места ,същите лодки пък вадеха мрежите.
До кога ,в размножителния период на рибите ще гледаме и търпим това нещо,до кога ?
и ти си съучастник
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: На вниманието на ИАРА - Пазарджик

Мнение от hshopov »

На 112 защо не се обади,колега???
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
mesket4eto
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Ное 09, 2013 8:42 pm
Местоположение: Сливен

Re: На вниманието на ИАРА - Пазарджик

Мнение от mesket4eto »

Че ако се беше обадил тия от ИАРА голяма щяха да я свършат
zaribeniq написа:
корморан57 написа:Тази събота -неделя бях за риба на язовир Доспат ,за пъстърва ,от брега.В района между кв.Крушата и гр.Сърница ,по време когато беше вечерното "шоу " на абитурентите ,две лодки след 21часа се впуснаха да разтавят мрежи ,някъде около 100м. всяка.После в 04,30 отново на тези места ,същите лодки пък вадеха мрежите.
До кога ,в размножителния период на рибите ще гледаме и търпим това нещо,до кога ?
и ти си съучастник
Колега Зарибения, а ти обади ли се, като прочете темата, защото ако не, по твоята логика и ти си съучастник.
Кръв повръщам - риба не връщам!!!!!
Troli Rapala написа:Така де,но ми писна от реплики-"Купих си Екусима преди 3 дена и съм много доволен"! :shock:
!!!!!
smillo9123
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 2:26 pm

Re: На вниманието на ИАРА - Пазарджик

Мнение от smillo9123 »

Там редовно си пускат мрежи аз лично съм звънял многократно на 112 миналата година само 3 пъти и никога нито полиция нито ИАРА са дошли .Ако имате оръжие стреляй на месо !
Изображение
bacho acho
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 110
Регистриран на: Чет Фев 28, 2013 3:22 pm

Re: На вниманието на ИАРА - Пазарджик

Мнение от bacho acho »

Колега;Корморан;другия път си вземи 9мм фотоапарат и им пусни няколко снимчици...
корморан57
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Ное 15, 2013 10:21 am

Re: На воотгтгнотг.отгиманието на ИАРА - Пазарджик

Мнение от корморан57 »

zaribeniq написа:
корморан57 написа:Тази събота -неделя бях за риба на язовир Доспат ,за пъстърва ,от брега.В района между кв.Крушата и гр.Сърница ,по време когато беше вечерното "шоу " на абитурентите ,две лодки след 21часа се впуснаха да разтавят мрежи ,някъде около 100м. всяка.После в 04,30 отново на тези места ,същите лодки пък вадеха мрежите.
До кога ,в размножителния период на рибите ще гледаме и търпим това нещо,до кога ?
и ти си съучастник

Благодаря ти за ПРАВИЛНАТА оценка!
корморан57
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Ное 15, 2013 10:21 am

Re: На вниманието на ИАРА - Пазарджик

Мнение от корморан57 »

bacho acho написа:Колега;Корморан;другия път си вземи 9мм фотоапарат и им пусни няколко снимчици...

Бяха на голямо разтояние ,и по тъмните доби ,независимо от отразената светлина на заведенията едва ли щеше да излезнат качественни снимки ,които да послужат където трябва.
Пък и защо ли да хващат от ИАРА-та,нали все "нямат доходна работа там ",трябва някакси да се препитават / все изтъркани клишета /
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”