Сладури

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
rujkata
новобранец
новобранец
Мнения: 51
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 7:32 pm
Местоположение: София

Сладури

Мнение от rujkata »

Привет на всички, докато си цъках в нета попаднах на една обява в базар.бг. Линка ще бъде копиран и пуснат към ИАРА, но ще я пусна и тук на стената на срама.
http://m.bazar.bg/" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;обява–11820765/електровъдица-с-дистанционно-и-автоматична-смяна-на-режима
Only God Can Judge Me!!! PEACE!!!
Аватар
reelbigfish
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Авг 20, 2014 8:57 am

Re: Сладури

Мнение от reelbigfish »

" електрически въдици (любителски и професионални) и електронни примамки" !?

тва чудо ако е въдица гилотината е машинка за подстригване :D
galin_fcb
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 922
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 11:22 pm

Re: Сладури

Мнение от galin_fcb »

Евала на хора като теб колега,но според мен дори и на прокуратурата да ги дадеш ефекта ще е ......................................
rujkata
новобранец
новобранец
Мнения: 51
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 7:32 pm
Местоположение: София

Re: Сладури

Мнение от rujkata »

И аз предполагам какъв ще бъде ефекта, но мисля че ние като будни граждани сме длъжни. Вече въпрасните органи трябва да си заслужат заплатите.
Only God Can Judge Me!!! PEACE!!!
goran2
новобранец
новобранец
Мнения: 82
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2014 11:53 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Сладури

Мнение от goran2 »

ето още един докладвах го на администраторите направете го и вие http://olx.bg/ad/el-vaditsa-ID597bE.html" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Каба Тоньо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 11:37 am

Re: Сладури

Мнение от Каба Тоньо »

Не е лошо да им поспамим на ИАРА. Аз вече докладвх съответната обява. Има и друг вриант, да се допитаме до съответният господин за повече бройки и да поискаме среща на място. Когато срещата се състои просто да му бъдат отнети колко бройки има. Това си е посегателство знам, може би просто реагирам емоциаонално.
В една съседна на нас държава когато тарикат мине в лява лента и се престрои пред всички в дясна лента често се случва да бъде ступан беззначение колко му е голям джипа и на колко старшен се прави. Ще ми се и ние да сме така, но уви сакън да не си развалим рахата.
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: Сладури

Мнение от N.Dimitrov »

До колкото знам продаването на такива уреди не е забранено, само употребяването, като парашута забранен е за риболов но го има по всички рибарски магазини... Не оправдавам никой, напротив винаги съм бил против всякакви бракониери.
Аватар
Васко 999
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Пон Авг 10, 2015 8:55 am

Re: Сладури

Мнение от Васко 999 »

N.Dimitrov написа:До колкото знам продаването на такива уреди не е забранено, само употребяването, като парашута забранен е за риболов но го има по всички рибарски магазини... Не оправдавам никой, напротив винаги съм бил против всякакви бракониери.
Смятай какъв магазин трябва да си, за да продаваш парашут
Каба Тоньо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 11:37 am

Re: Сладури

Мнение от Каба Тоньо »

Законите подлежат на промяна и не са константа. Мисля че, ако има глоби за хората които продават и произвеждат такива уреди ще е е по смислен закона. Противоречиво е да може да се закупи уред чиято употреба е забранена и именно на това бе един от аргументите ми в мейл до ИАРА.
Един мейл се пише за 5 минути, щом можем да пишем във форума значи може и до агенцията, нека има натиск не се знае може ида доживеем някаква промяна.

Към колегата Васко 999,

Като магазинер обмислял си си вариант със отстъпка за риболовци които идват с кутии за стръв или връщат такива като своего рода амабалаж. Всеки от нас е виждал колко много от тези кутийки се търкалят по бреговете. Събирах кутийките си за 6 месеца като ходех за риба всяка събота и неделя, събра се бака от латекс до горе ,ако всеки който ходи със същата честота си хрърля кутийките става бунище за 0 време, но ако тези кутийи носят някаква стойност хората няма да ги хвърлят.
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: Сладури

Мнение от N.Dimitrov »

Васко 999 написа:
N.Dimitrov написа:До колкото знам продаването на такива уреди не е забранено, само употребяването, като парашута забранен е за риболов но го има по всички рибарски магазини... Не оправдавам никой, напротив винаги съм бил против всякакви бракониери.
Смятай какъв магазин трябва да си, за да продаваш парашут
Еемии.. има ги и такива което е много лошо.
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”