Съдия към горски, заловил бракониер: Сигурен ли сте, че риба

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
mjoro
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2008 12:19 pm
Местоположение: софия

Съдия към горски, заловил бракониер: Сигурен ли сте, че риба

Мнение от mjoro »

http://www.blitz.bg/news/article/374771" onclick="window.open(this.href);return false;

немам думи......
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Съдия към горски, заловил бракониер: Сигурен ли сте, че

Мнение от Петър Недев »

Смешна работа. Хората които си вършат работата се броят на пръсти,а никакво съдействие от никъде. Съдебната система е толкова жалка. А на Ален Шакиров и колегите му, пожелавам здраве и все така да мачкат бракониерската измет.
Когато няма риба.......не кълве!
Аватар
dedeff
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1100
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 6:09 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Съдия към горски, заловил бракониер: Сигурен ли сте, че

Мнение от dedeff »

Не се чудете,това ни е правосъдието,смях и позор.Господ да ни пази приятели,нищо добро не ни чака.
Без жени можем,без риболов не можем!
Hills
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 772
Регистриран на: Нед Окт 27, 2013 11:42 pm

Re: Съдия към горски, заловил бракониер: Сигурен ли сте, че

Мнение от Hills »

Голям смях това е като виц !
Бързи и Яростни също е някъв друг виц.
Ако бяха Бавни и с чувство за хумор щеше да мине пред съда.
Другият път да каже на съдията че е извадил батерията на рибката и тя е починала от инфаркт.
Ама без да се смее на съдията!
Тогава делото може да продължи с преглед в лудницата. :lol:
Бавни и забавни или "Бързи и яростни" важен е съдията и прокурора !!!
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: Съдия към горски, заловил бракониер: Сигурен ли сте, че

Мнение от miro253 »

Тоя съдя е бил гумен и на батерий? Мамка им ....
Аватар
kostakosta
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 191
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 7:45 pm
Местоположение: стара загора

Re: Съдия към горски, заловил бракониер: Сигурен ли сте, че

Мнение от kostakosta »

И на мен ми дойде това на ума.
Господин съдия, сигурен съм че рибката не беше гумена и нямаше батерии, както съм сигурен, че Вие не сте гумен и нямате батерии
Аватар
Баш Щукар
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 505
Регистриран на: Нед Юни 09, 2013 9:26 am
Местоположение: Кристиан Кирилов / Перник

Re: Съдия към горски, заловил бракониер: Сигурен ли сте, че

Мнение от Баш Щукар »

Връх на простотията... "пипнахте ли рибата?" :-o :-x
Hills
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 772
Регистриран на: Нед Окт 27, 2013 11:42 pm

Re: Съдия към горски, заловил бракониер: Сигурен ли сте, че

Мнение от Hills »

Ето от къде идвал израза ...
Око да види,ръка да пипне !

Подозирам ,че на стената на този съдия има закачени тези руски пословици и поговорки. :lol:
А те са много точни !
Изображение
Аватар
m65
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 7:22 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Съдия към горски, заловил бракониер: Сигурен ли сте, че

Мнение от m65 »

По същият начин, описан от този горски надзирател, се оправдават и всички останали които могат да си позволят да плащат на корумпирани адвокати и съдии.
В това число влизат и мангалите, с откраднатите пари от българи плащат на корумпирани адвокати и съдии, които са българи, оправдават ги българи, и продължават да мамят, крадат, насилват, безчинсват, убиват, да живеят в палати и да карат лимузини.... с откраднатите пари от българи.
Е те това е...българският кръговрат на живота. Колкото си по-нагъл, безчувствен, крадлив, корумпиран колкото си по-добър гъзолизец и дупедавец, като видиш само поведението и държанието на президента на България и ти става ясно защо употребявам тези думи, толкова по-добре ще живееш в тази УЖ хубава, пълна с "работливи", "състрадателни", " добронамерени", "родолюбиви", "честни" хора.
Продължавайте да ме убеждавате, че било по добре да гласувам (независимо за кого) отколкото да НЕ гласувам. Е през всичките тези години нали гласувах.... някой парламентарни партии вече по няколко пъти бяха, или са в управлението на тази държава, и какво... ЕДНО ОГРОМНО, УВЕЛИЧАВАЩО СЕ НИЩО.
Всеки ден, като гледам какво е положението в тази държава, ме измъчва съвестта... че за сетен път съм гласувал (независимо за кого) за тоя дето клати гората.
Що за мазохизъм е обхванал цялата държава, докога ще търпим шепа БУКЛУЦИ да ни се подиграват, да ни крадат, да измислят все нови и нови начини да забогатяват, данък "градинка", данък "уикенд", данък "казан", данък "кладенец", винетка от 97 лева, и още и още...а те (визирам дупедатите) на всеки три месеца си вдигат заплатите.
В анархията, сама по себе си, има някакъв ред, а в нашата държава е настанала сЛободия. Развива се и напредва единствено чалгата. Подрастващото поколение с всяка изминала година става все по необразовано. Интелекта напуска пределите на страната, нацията затъпява.
Вече над пет петилетки продължаваме да затъваме, в нашият случай дъно и светлина в тунела няма. ИМА САМО ЕДНО ОГРОМНО, УВЕЛИЧАВАЩО СЕ НИЩО, и шепа боклуци, които продължават да трупат дивиденти на наш гръб.
"Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо." К. Иричек
djza
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2011 5:56 am

Re: Съдия към горски, заловил бракониер: Сигурен ли сте, че

Мнение от djza »

Не съм песимист,но си мисля че щом никой не протестира,кочината в която живеем ни харесва!
Аватар
mesket4eto
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Ное 09, 2013 8:42 pm
Местоположение: Сливен

Re: Съдия към горски, заловил бракониер: Сигурен ли сте, че

Мнение от mesket4eto »

djza написа:кочината в която живеем ни харесва!
Toва е най- лошото.
Кръв повръщам - риба не връщам!!!!!
Troli Rapala написа:Така де,но ми писна от реплики-"Купих си Екусима преди 3 дена и съм много доволен"! :shock:
!!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”