Re: Лодка в Пясъчник

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

chlen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 237
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:59 pm
Обратна връзка:

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от chlen »

djza написа:
chlen написа:.....няма смисъл и е неграмотно написана :) Абре Фанете го научете тоз български език-нищо срамно няма
Какво искаш да кажеш колега,че нещо не ти разбрах дълбоката мисъл?
Дълбоката ми мисъл е съвсем лесна за разбиране. Безмислена анкета-написана неграмотно. Ако пак не можеш да ме разбереш значи трябва да потърсиш причината в теб :)
Hills
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 772
Регистриран на: Нед Окт 27, 2013 11:42 pm

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от Hills »

В този клип ще видите как делфините помагат на мрежарите да ловят риба в ЕКИП !
14 рибари се нареждат във водата. Но не ... urn false;

Смях !
10 от най-големите тъпотии в интернет за последната седмица - div.bg
http://div.bg/10-%D0%BE%D1%82-%D0%BD%D0 ... 81024.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
capetano
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 731
Регистриран на: Пон Окт 17, 2011 4:28 pm
Местоположение: София

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от capetano »

falco2 написа:Подкрепям автора на темата, защото съм виждал как колеги с лодки не могат да си качат пълните живарници в лодката, пълни бидони, кофи и т.н. Възмутително е.
Гледам че и Бранко, пък и Жоро са ти харесали мнението...
Та имам една питанка...
Моята кола е със софийски номер, да не говорим че има и лепенка отзад, дето доста хора я знаят..
Мисълта ми е че много хора ме познават.. Както и да е..
Та ако си видя колата така снимана и прочета всичките тези писания с опита да ги свържат с името ми.. Дали няма да пусна мехурчета..?!?
Или дай да пуснем всичко под един знаменател и да им *б*м* мамата на всички, щото.. видиш ли, сутрин съм сърдит на себе си, а следобед - на целия останал свят?
falco2 написа:виждал съм как колеги с лодки не могат да си качат пълните живарници в лодката, пълни бидони, кофи и т.н.
Ами като си виждал, а и гледам - имаш апарат...?!? :axe:
Ейиии... Много сте, силни сте...
Хайде да не продължавам, че ще премина границата на добрия тон..
По принцип не съм безчувствен, боли ме за много хора... Просто местата които ме болят, са различни...
Контев написа:"Рибите се откачат най-вече, когато не са добре закачени!"
:D
Аватар
maznislav
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1172
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 8:18 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от maznislav »

Не знам какво и как ... само знам ,че от толкова много хора дето прочетоха тези наши дискусии и драсканици , как ЕДИН не се сети да попита "Абе как да помогна или как да се включа?"
Все сме сърдити на някого , все сме недоволни от нещо , все имаме претенции за това или онова , но когато трябва да се свърши нещо полезно и да не се получи нищо в замяна.... е тогава става различно..
Още помня един колега от близък на Пловдив град , който не се включваше в акциите щото "мен Пясъка не ме интересува" , а след това прекарваше по 2 -3 седмици без прекъсване там щото "много шаран излизало". Както и да е .. който смята ,че може да си позволи да направи нещо обществено полезно в живота си и да не търси дивиденти , облаги и слава може да драсне Л.С. на няколкото човека , който предложиха това тук.
Ето аз днес прерових архивите и създадох кратко резюме на проверките , като са описани тези , който са имали някакъв "успех" , а като цяло всички проверки за много повече.

http://myhobbiez.eu/press/index.php/pqsaka" onclick="window.open(this.href);return false;

Ако някой реши ,че може да си загуби 20 мин може да го прочете , да изгледа клипчетата и... да реши сам за себе си какво и как. Това е последният ми пост в тази тема... Съвсем скоро ще бъде предложено да се включите в сдружение специално създадено за опазване и умножаване на рибните запаси на яз. Пясъчник срещу скромна сума.....
Последно промяна от maznislav на Сря Ное 18, 2015 6:58 pm, променено общо 1 път.
Като се ожениш, ще разбереш какво е щастие, ама вече ще бъде късно!
ЖЕНА ЗАД ВОЛАНА,Е КАТО ЗВЕЗДА В НЕБЕТО,
ТИ НЕЯ ВИЖДАШ,ТЯ ТЕБЕ НЕ!!!
Hills
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 772
Регистриран на: Нед Окт 27, 2013 11:42 pm

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от Hills »

Потвърдиха и по радиото днес ЕС отпускат 50 МИЛИОНА ЗА ЗАРИБЯВАНЕ и АКВАКОЛТУРИ НА
БЪЛГАРИЯ !!!
Така че тези касички в магазините са ненужни вече !
Подозирам че след като се зарибят водоемите билетите за риболов ще станат по 300 ЕВРО за
ГОДИНА . :lol:
А глобите по 5000 Евро на човек -както са в Берлин сега.
bacho acho
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 110
Регистриран на: Чет Фев 28, 2013 3:22 pm

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от bacho acho »

А дано-ама надали.
Hills
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 772
Регистриран на: Нед Окт 27, 2013 11:42 pm

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от Hills »

Гледайте новините тогава !
Анкетата не е правилна само един го е страх а другите ги е шубе . :lol:
ilko77
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Авг 21, 2008 8:32 pm

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от ilko77 »

Вальо има един колега с лодка , който ми обеща ,че ще идва на проверките. Разменили сме си номерата и ще му се обаждам. Искам да благодаря на всички , които подкрепят нашата клауза, и да кажа само едно последно: СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА!
Аватар
maznislav
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1172
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 8:18 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от maznislav »

Благодарим на този колега и ще се радваме да го видим в редиците ни :)
Като се ожениш, ще разбереш какво е щастие, ама вече ще бъде късно!
ЖЕНА ЗАД ВОЛАНА,Е КАТО ЗВЕЗДА В НЕБЕТО,
ТИ НЕЯ ВИЖДАШ,ТЯ ТЕБЕ НЕ!!!
Joro_PZ
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 225
Регистриран на: Чет Фев 18, 2010 5:26 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от Joro_PZ »

http://www.bigfish.bg/news/novini/Front ... erite.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Бирата е поредното доказателство, че Бог ни обича и иска да бъдем щастливи.
Аватар
falco2
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 479
Регистриран на: Сря Мар 30, 2011 8:23 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от falco2 »

capetano написа:
falco2 написа:Подкрепям автора на темата, защото съм виждал как колеги с лодки не могат да си качат пълните живарници в лодката, пълни бидони, кофи и т.н. Възмутително е.
Гледам че и Бранко, пък и Жоро са ти харесали мнението...
Та имам една питанка...
Моята кола е със софийски номер, да не говорим че има и лепенка отзад, дето доста хора я знаят..
Мисълта ми е че много хора ме познават.. Както и да е..
Та ако си видя колата така снимана и прочета всичките тези писания с опита да ги свържат с името ми.. Дали няма да пусна мехурчета..?!?
Или дай да пуснем всичко под един знаменател и да им *б*м* мамата на всички, щото.. видиш ли, сутрин съм сърдит на себе си, а следобед - на целия останал свят?
falco2 написа:виждал съм как колеги с лодки не могат да си качат пълните живарници в лодката, пълни бидони, кофи и т.н.
Ами като си виждал, а и гледам - имаш апарат...?!? :axe:
Ейиии... Много сте, силни сте...
Хайде да не продължавам, че ще премина границата на добрия тон..

Аман от себелюбие, късогледство, алчност и егоизъм. Ако си отвориш очите ще видиш, че шепа хора с труда и ентусиазма си ни върнаха Пясъка, а гладните месари се ненаядоха. Ето това е възмутителното и за това се пускат такива теми, за да ни направят съпричастни.
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от hshopov »

falco2 написа: Аман от себелюбие, късогледство, алчност и егоизъм. Ако си отвориш очите ще видиш, че шепа хора с труда и ентусиазма си ни върнаха Пясъка, а гладните месари се ненаядоха. Ето това е възмутителното и за това се пускат такива теми, за да ни направят съпричастни.
Не е вярно! Първото мнение на автора няма нищо общо с мнението ти,а и с мненията на подкрепящите те колеги! Това,че темата се разви( основателно и закономерно) в тази насока е друга бира! ;)
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
maznislav
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1172
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 8:18 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от maznislav »

Хайде да оставим кой какво, как и кога и да се опитаме заедно да помогнем на един язовир да си върне миналата слава. Това няма как да стане докато всички не се обединим около това - без пререкания и обиди , загърбили егото си и различият по между си. Ето , един колега ми писа на лично ,че иска да се включи - значи ставаме с един повече. Дори и това да остане от тази тема значи пак е имало полза от нея.
Като се ожениш, ще разбереш какво е щастие, ама вече ще бъде късно!
ЖЕНА ЗАД ВОЛАНА,Е КАТО ЗВЕЗДА В НЕБЕТО,
ТИ НЕЯ ВИЖДАШ,ТЯ ТЕБЕ НЕ!!!
djza
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2011 5:56 am

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от djza »

Да,един ще се включи,но се опасявам че десет ще саботират.Българина не обича реда.Въпреки това желая успех!!!
Аватар
maznislav
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1172
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 8:18 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от maznislav »


Ето едно видео от пролетната забрана....
Като се ожениш, ще разбереш какво е щастие, ама вече ще бъде късно!
ЖЕНА ЗАД ВОЛАНА,Е КАТО ЗВЕЗДА В НЕБЕТО,
ТИ НЕЯ ВИЖДАШ,ТЯ ТЕБЕ НЕ!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”