Re: Лодка в Пясъчник

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

Каба Тоньо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 11:37 am

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от Каба Тоньо »

Купувам бутилка Перно на първия колега който намери дума в Бълагарският език завършваща на Й в множествено число.
HAZART
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1288
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 9:51 pm
Местоположение: Васко Бояджиев/ПЛОВДИВ/АСЕНОВГРАД/ДЕВИН/

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от HAZART »

Joro_PZ написа:
HAZART написа: ...Какво значи АКЦИЯ ,ще ги проверяваме ли,ще ги бием ли ,ще ги ебем ли? Всичко това е незаконно.Можем да придружаваме проверяващите и да им съдействаме с лодка,труд и инвентар,можем да подаваме сигнали за мрежи,мрежари,маломерни риби и тнт,можем да четем лекции по етика и морал на нарушителите и нищо друго.Всичко друго е САМОУПРАВСТВО и е наказуемо.Пак питам.... как да се включа.
...
Но за съжаление все още и доста голяма част от риболовците са недобросъвестни и надвишават разрешеният от закона улов или прибират маломерни рибки.
Правилно колега.Един от посочените от теб "сътрудници" прави същото на яз. "40-те извора" (без маломерки)
ТОВА,ЧЕ БРАКОНИЕРИТЕ СА НА СВОБОДА,НЕ Е ТЯХНА ЗАСЛУГА А Е НАША ГРЕШКА.

Изображение
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от hshopov »

Личи си ,че иде зимата :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Joro_PZ
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 225
Регистриран на: Чет Фев 18, 2010 5:26 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от Joro_PZ »

HAZART написа:Правилно колега.Един от посочените от теб "сътрудници" прави същото на яз. "40-те извора" (без маломерки)
Абе колега HAZART. Пожела да ти разясня какво значи АКЦИЯ на язовир "Пясъчник" и аз го направих, макар да подозирах, че много добре знаеш за какво става дума.
Сега като вече си "наясно", защо не пишеш по какъв начин ще помогнеш за каузата, нали настояваше!? Или май търсеше "под вола теле" за лични нападки?
Ами айде, имаш трибуната и думата ти е дадена. Изплюй камъчето и кажи кой от посочените от мен сътрудници ти е крив. Естествено се обоснови и с факти :wink: .
Бирата е поредното доказателство, че Бог ни обича и иска да бъдем щастливи.
HAZART
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1288
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 9:51 pm
Местоположение: Васко Бояджиев/ПЛОВДИВ/АСЕНОВГРАД/ДЕВИН/

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от HAZART »

Лови от каяк.Сигурен съм,че се сещаш.Не искам да съм клюкар.За каузата винаги съм помагал.За бракониерите можеш да поразпиташ или да по прочетеш за нашата група : http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=44670" onclick="window.open(this.href);return false; . Имаме си съгледвачи и те докладват ,снимки нямам.
ТОВА,ЧЕ БРАКОНИЕРИТЕ СА НА СВОБОДА,НЕ Е ТЯХНА ЗАСЛУГА А Е НАША ГРЕШКА.

Изображение
Аватар
pavre
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Пет Яну 25, 2013 10:09 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от pavre »

oneillbgm написа:Съдействие е да бъдете бдителни и да звъннете на 112. Всичко останало, което направите, може да се обърне срещу вас.
И като се обадиш на 112 ще последва едно голямо НИЩО!
Иначе автора на темата с право се е подразнил, че когато е за риболов всички са там с по 5 въдици, а когато се провежда акция по почистване, зарибяване, наблюдение или проверки участват единици.
HAZART
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1288
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 9:51 pm
Местоположение: Васко Бояджиев/ПЛОВДИВ/АСЕНОВГРАД/ДЕВИН/

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от HAZART »

pavre написа:
oneillbgm написа:Съдействие е да бъдете бдителни и да звъннете на 112. Всичко останало, което направите, може да се обърне срещу вас.
И като се обадиш на 112 ще последва едно голямо НИЩО!
Иначе автора на темата с право се е подразнил, че когато е за риболов всички са там с по 5 въдици, а когато се провежда акция по почистване, зарибяване, наблюдение или проверки участват единици.
Много се бях впечатлил от грижите за яз.Пясъчник до момента в който един много възбуден и повярвал в себе си господин спря до нас на кафето в с.Любен (бяхме седнали да пием кафе) и поиска да ми прави проверка на хладилната чанта.Думите му бяха "майката му ебахте на костура ,всеки лови по 20 кила,сега като вземем язовира,който иска да лови с лодка,ще плаща и тогава ще влиза".Нещо да ме светнете по въпроса ако знаете ?
ТОВА,ЧЕ БРАКОНИЕРИТЕ СА НА СВОБОДА,НЕ Е ТЯХНА ЗАСЛУГА А Е НАША ГРЕШКА.

Изображение
Аватар
pavre
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Пет Яну 25, 2013 10:09 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от pavre »

HAZART написа:
pavre написа:
oneillbgm написа:Съдействие е да бъдете бдителни и да звъннете на 112. Всичко останало, което направите, може да се обърне срещу вас.
И като се обадиш на 112 ще последва едно голямо НИЩО!
Иначе автора на темата с право се е подразнил, че когато е за риболов всички са там с по 5 въдици, а когато се провежда акция по почистване, зарибяване, наблюдение или проверки участват единици.
Много се бях впечатлил от грижите за яз.Пясъчник до момента в който един много възбуден и повярвал в себе си господин спря до нас на кафето в с.Любен (бяхме седнали да пием кафе) и поиска да ми прави проверка на хладилната чанта.Думите му бяха "майката му ебахте на костура ,всеки лови по 20 кила,сега като вземем язовира,който иска да лови с лодка,ще плаща и тогава ще влиза".Нещо да ме светнете по въпроса ако знаете ?
Не знам в какво се състоят проверките, но не мисля, че са на чантите на хората по кафетата... :)
HAZART
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1288
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 9:51 pm
Местоположение: Васко Бояджиев/ПЛОВДИВ/АСЕНОВГРАД/ДЕВИН/

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от HAZART »

....Не знам в какво се състоят проверките, но не мисля, че са на чантите на хората по кафетата... :)[/quote]

Явно не се досещаш какво искам да кажа: ЧОВЕКА СЕ ДЪРЖЕШЕ КАТО СОБСТВЕНИК или поне като БЪДЕЩ СОБСТВЕНИК . Това ме подразни.Иначе може да ми провери онази работа в сантиметри.Проверка може да ми направят само ако аз пожелая.За да ми проверят багажа се съставя протокол за обиск от полицейски служител в присъствието на поемни лица.
ТОВА,ЧЕ БРАКОНИЕРИТЕ СА НА СВОБОДА,НЕ Е ТЯХНА ЗАСЛУГА А Е НАША ГРЕШКА.

Изображение
Joro_PZ
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 225
Регистриран на: Чет Фев 18, 2010 5:26 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от Joro_PZ »

HAZART написа:Лови от каяк.Сигурен съм,че се сещаш.Не искам да съм клюкар.За каузата винаги съм помагал.За бракониерите можеш да поразпиташ или да по прочетеш за нашата група : http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=44670" onclick="window.open(this.href);return false; . Имаме си съгледвачи и те докладват ,снимки нямам.
Колега, дал си ми линк към тема от преди 4 години, която съм я чел по него време. Хубава група сте. С някои от хората сме дори и приятели. Но нямаше да е лошо да ми дадеш и по-актуална информация и реално постигнати резултати :wink: . За човека, който обвиняваш ми е много трудно да приема, че може да бракониерства по какъвто и да е начин! Някой си бил докладвал,
че друг бил казал “Така и така” ... айде моля ти се, тия вафли съм ги ручал :wink: . Между другото успя да ме подведеш с провокациите ти и да започнеш междуличностна разправия. Като си имате закачка с някой от участниците, разберете се по мъжки, а не да се опитваш да омаловажаваш труда и усилията на останалите!
Бирата е поредното доказателство, че Бог ни обича и иска да бъдем щастливи.
Аватар
danev69
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1447
Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:18 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от danev69 »

Проверките на язовира са факт от 2 г.
Факт са и доста зарибавания....Благодарим на всички ,които са помогнали.
Мрежарските набези намаляха в пъти.

:arrow: http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=85761 :!:

Факт са и безобразно месарските прояви на много "колеги".
Масовия Български рибар....
Първо си купува фризера и след това въдицата.
Относно бъдещите собственици на язовира.....
Аз лично знам за трима човека,които имат претенции да вземат язовира,
НО засега нямат никакви шансове,ама в България няма невъзможни неща.
Който иска да се включи по някакъв начин в проверките да ми драсне едно ЛС.

ПП. Васко към 40-50 човека група сме,не може да слагаш всички в кюпа заради 3-4 майки хванати от колегата на 40-те извора.
Ако не знаеш и той съжалява за постъпката си,ама то кът се обърне каруцата пътища много.
човек е толкова голям,колкото са големи мечтите му
HAZART
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1288
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 9:51 pm
Местоположение: Васко Бояджиев/ПЛОВДИВ/АСЕНОВГРАД/ДЕВИН/

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от HAZART »

Жоро (ако съдя от НИК-а ти) нямам с никой закачка а и да имам не е този начина да я покажа.Това че не говоря с имена значи,че познавам човека и знам,че не е бракониер и непукист и не е нужно да го представям в лоша светлина,той е пич.Хората с лодките на снимката също може да са готини не е нужно да ги плюем незаслужено.Лично съм гепил 5 мрежи и съм ги изгорил но не искам да се знае.Надявам се да се включа в някоя проверка на Пясъка.
ТОВА,ЧЕ БРАКОНИЕРИТЕ СА НА СВОБОДА,НЕ Е ТЯХНА ЗАСЛУГА А Е НАША ГРЕШКА.

Изображение
Joro_PZ
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 225
Регистриран на: Чет Фев 18, 2010 5:26 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от Joro_PZ »

Наистина не съм запознат със прегрешенията на колегата, ако е имал такива. Сигурен съм, че всеки един от нас по един или друг начин е престъпвал закона и правилата. Лошото е когато не осъзнаеш грешката и продължаваш да го правиш. Убеден съм, че въпросният колега е изкупил "греха си" стократно.
Надявам се все повече хора да разберат необходимостта от подобни инициативи и да се обединяваме в името на общата кауза, а не да се делим на групички, което е и най-големият проблем на нас българите.
За снимките, които лично съм публикувал в темата, не съм искал да засегна никой . Всъщност и не знам кой е бил в лодките или на кой са автомобилите. Със сигурност на въпросните снимки има и колеги, които участват по един или друг начин в опазването и зарибяването на язовира, за което и аз им благодаря!
Ще се радвам да се запознавам с нови хора, решили да жертват лично време и средства, осъзнали необходимостта от тези саможертви за да има какво да ловим по нашите водоеми.
Поздрави!
Жоро от Пазарджик
Бирата е поредното доказателство, че Бог ни обича и иска да бъдем щастливи.
Аватар
maznislav
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1172
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 8:18 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от maznislav »

Колегата за който толкова говори Hazart -a съм аз и найстина съм ловил на 40 -те извора , но никога не съм взимал повече от 2 бели риби като има върнати обратно няколко десетки риби, като единствената наистина голяма риба за която найстина съжалявам е 5 кг бяла риба , която хванах 1 ден след погребението на баща ми и събрах приятелите си да го почетем , защото той ме направи рибар , който все ме бъзикаха ,че само си пускам рибите и не са опитали и една от тях.
Аз няма нито от какво да се срамувам нито какво да крия - беше ми приятно да ходя на този язовир , но след като има забрана за влизане с каяк не съм го правил...
Няма нито да влизам в личностни нападки или недомлъвки - не си струва да хабя нерви за това , отдавна съм го израснал.
Ето една от многото риби , който си върнах там


Съсредоточете енергията си за нещо градивно - за това найстина си струва да се полагат усилия.
Като се ожениш, ще разбереш какво е щастие, ама вече ще бъде късно!
ЖЕНА ЗАД ВОЛАНА,Е КАТО ЗВЕЗДА В НЕБЕТО,
ТИ НЕЯ ВИЖДАШ,ТЯ ТЕБЕ НЕ!!!
HAZART
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1288
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 9:51 pm
Местоположение: Васко Бояджиев/ПЛОВДИВ/АСЕНОВГРАД/ДЕВИН/

Re: Лодка в Пясъчник

Мнение от HAZART »

Ама за това говоря бе хора.Всички сме грешили,преди повече сега по-малко.Важно е да научим другите да ни подражават.Един да привлечем за каузата пак е добре.Трябва да сме сигурни,че и гадовете има някои качества.Пример-лично видях дрипав циганин който донесе малки шарани в кофа и ги пусна на язовира,но по навик първо тях псувам за щяло и нещяло.Поздрави :smt023
ТОВА,ЧЕ БРАКОНИЕРИТЕ СА НА СВОБОДА,НЕ Е ТЯХНА ЗАСЛУГА А Е НАША ГРЕШКА.

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”