Поредните на Мандра

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

Аватар
dunavski
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1457
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 3:03 pm
Местоположение: Rugby - UK
Обратна връзка:

Re: Поредните на Мандра

Мнение от dunavski »

djza написа: И аз бих смятал така ,ако не съм в BG:
Може и да са ловили незаконно, но колко озлобен и оскотял трябва да си зада се радваш на смъртта на 15 годишно момче дори и да са бракониерствали.

п.п. У наше село не дай си боже да правиш расови или етнически коментари по адрес на няки. Съответният човек най-вероятно ще подаде оплакване в полицията дори може да те осъди и следващия път ще си мериш приказките.
Член на - Canal Lure Anglers, Birmingham Anglers Assoociations, Angling Trust, International Flyfishing Federation
Изображение
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Поредните на Мандра

Мнение от Vid »

dunavski написа:Може и да са ловили незаконно, но колко озлобен и оскотял трябва да си...........
Не много, просто трябва да си гражданин на тая смешна държава или липса на такава. Да работиш, да си плащаш данъците, да караш по разбити пътища, да плащаш за здраве, а да не получаваш такава услуга, да ходиш за риба без да ловиш такава, щото браковците вече са я прибрали и още много примери.....
Та държава, пардон, територия и вече на господ, той си решава кой кога и как ще прибере.
Ако е прибрал мангала, то е щото така е решил, а НИЕ сме му благодарни за това, един бракониер по малко...
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
mclsdreal
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 180
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 4:22 pm

Re: Поредните на Мандра

Мнение от mclsdreal »

dunavski написа:
djza написа:

п.п. У наше село не дай си боже да правиш расови или етнически коментари по адрес на няки. Съответният човек най-вероятно ще подаде оплакване в полицията дори може да те осъди и следващия път ще си мериш приказките.
Ейййй....голямото добро утро, сякаш никога не си живял в България :lol: :lol: :lol: :lol:
Наистина ли си толкова наивен?
Наистина ли трябва да ни казваш как е в UK?
И аз съм бил в това добро утро, но в немско. Разлика няма, но закони има. Тука темата е Мандра, не UK или DE :fishing5:
Аватар
dunavski
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1457
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 3:03 pm
Местоположение: Rugby - UK
Обратна връзка:

Re: Поредните на Мандра

Мнение от dunavski »

mclsdreal написа:
Ейййй....голямото добро утро,:
Еми аз тогава да си гледам работата в ЮК :lol: :lol:
Извинявам се за съдадения дистрес и възпрепятстване на тържествата по случаи удавените бракониери :fishing2:
Лек и успешен ден.
Член на - Canal Lure Anglers, Birmingham Anglers Assoociations, Angling Trust, International Flyfishing Federation
Изображение
Аватар
mclsdreal
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 180
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 4:22 pm

Re: Поредните на Мандра

Мнение от mclsdreal »

Гледай си я, лошо няма.... Дали българин, дали ром е все тая. Да излизаш с лодка по това време на годината след 18:00 си е чисто бракониерство.
kostadin11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 06, 2012 1:40 pm
Местоположение: Бургас

Re: Поредните на Мандра

Мнение от kostadin11 »

Ами темата я отворих не за да се радвам на смъртта на двама мангала! Отворих я за напразната смърт на двама човека! Защото ако имахме държава, такова масово бракониерство нямаше да има, както и толкова безсмислени смърти! Защото сега в този момент 18,45 часа има поне 10-тина бракониерски лодки в Мандрата! За бургаската ИАРА..не ми говорете.
Аватар
mclsdreal
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 180
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 4:22 pm

Re: Поредните на Мандра

Мнение от mclsdreal »

И те ше умрат някой ден...Мандра си взима своето
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”