Скъсани садки на яз.Въча

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

Аватар
dimmitov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 473
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2012 4:40 am
Местоположение: Пловдив

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от dimmitov »

Ами не знам колко е вярно ,но една групичка от 5-6 човека ,които са били на Антона от самото начало на касапницата са се хвалели ,че до момента са извадили около 1 тон риба .Демек по 30-35 кила на човек на ден. На няколко пъти дори слизали да продават улова и пак се връщали.Не знам колко е вярно, но от това което чувам и от други колеги, има реална възможност и да е така!
Чудя се колко ли още легенди ще се родят покрай този ,,пъстървов феномен,,?
Каква ИАРА бе колеги? Както казваше Гацо Бацов ,, - Ти можеш ли да спреш гората да се разлиства?,,
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛОВИ ВСИЧКАТА РИБА С ВЪДИЦА
Изображение
pike13
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 262
Регистриран на: Чет Май 21, 2009 11:18 am
Местоположение: Пловдив

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от pike13 »

Българино ,разбери че риболова в днешно време е за спорт и приятни емоции,
сред природата ни красива , не е средство за препитание !

Бъдете добри мислете за идните поколения ,давайте добър пример за това!

Обичайте природата и нейните творения!

Поздрави
РИБКА СИ ХВАНИ И БЪРЗО ТИ ПУСНИ
Бобката
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 6:51 pm

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от Бобката »

Аман от месари за какво им е толкова риба не мога да ги разбера и при нас беше същото след като зарибиха даден водоем и след забраната ела се дръж хвалеха се че са хващали по 60-70 шаранчета на ден най големите дето съм улавял са около 700гр и респективно пуснал добре че застуде че до забраната риба нямаше да остане и то са едни и същи ,а един дядка от волуяк специялно дошъл за шаран хвана едно шаранче около 400гр и аз му казах да ги пуска и че по големи от 500гр-600гр няма и ако иска да лови шаран трябва да ходи на някой от платените защото други няма а той ми каза че като си плащал рибата нему е вкусна ,замалко нему налупих кофата на главата след като видях че в нея имаше 5-6бр същият размер шаранчета за доуточнение повечето шаран е 90% е под 30см който се ловеше след забраната
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от аксел »

Знаех от миналия понеделник,тоест от самото начало.........вчера сутринта ходих,с колеги признавам си без бой,но със 10-14см силикони,бях по-надолу от касапското място,/че ми се гади като гледам,браконинери с въдици/.Дойдоха проверяващите от ИАРА с лодката провериха ни набързо и заминаха нагоре да пишат актове......дано да са преизпълнили нормата....и в момента там сигурно има хора,клепещи за някоя останала садкова псевдорибка,дано да се задавят с нея,пълна лудост не ги спира нищо нито студ нито вятър,ни актове,нищо.Що се отнася до мене хванах си една бяла и си тръгнах доволен.
П.С.До нашата кола беше спряла друга/софийска/,колегата "виден спинингист" с яка сомска въдица и макара,трескаво превърташе пакети с изкуствени камоли на Беркли,на нашите думи,че в този район няма пъстърви,се забърза нагоре,най-спокойно заявявайки,ще си хващам и ще си ги пускам,пък накрая ще си прибера няколко за мезе.....и това във вторник през забранен за улов на пъстърва сезон......дано да са го актували......
валатът не най-лошото нещо на света
Latso
новобранец
новобранец
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Сеп 21, 2015 10:16 pm

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от Latso »

касапница https://www.facebook.com/10000718966665 ... 849305788/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
kostakosta
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 191
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 7:45 pm
Местоположение: стара загора

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от kostakosta »

Клипчето с трюмчето не сме го забравили. Чий го дири там като знае каква е ситуацията?
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от hshopov »

kostakosta написа:Клипчето с трюмчето не сме го забравили. Чий го дири там като знае каква е ситуацията?
Точно казано :smt023
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”