Скъсани садки на яз.Въча

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

pike13
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 262
Регистриран на: Чет Май 21, 2009 11:18 am
Местоположение: Пловдив

Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от pike13 »

Скъсани садки на яз.Въча, тонове риба във водната шир и никакъв контрол от страна на властите опазващи рибното ни богатство. :evil:
Хора с чували и пълни баки с пъстърва :evil:

Мъка .... МНОГО ГЛАДНИ ....И МНОГО ПРОСТ НАРОД СМЕ :twisted: :twisted: :twisted:

п.п.яд ме е да пиша за това
РИБКА СИ ХВАНИ И БЪРЗО ТИ ПУСНИ
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от hshopov »

Не знам дали темата е за този раздел,но...да прав си! Човек до човек, гъз до гъз, л..но до л..но! Спукват пъстървата здраво!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
TonyBlaze
новобранец
новобранец
Мнения: 76
Регистриран на: Пон Юни 03, 2013 1:09 pm
Местоположение: София/Ямбол
Обратна връзка:

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от TonyBlaze »

Според мен, без значение от къде е дошла рибата, тя си е там в държавен язовир, следователно важат правилата и законите, които трябва да спазваме всички. Следователно, да - смятам, че темата е за този раздел, защото пълненето на торбите с пъстърва "за буркнье" нарушава максималната позволена бройка и т.н.

Относно какви л**на сме, о Боже, думи нямам... Бих казал, че човекът е най-гадното животно, но българите сме друг вид - по-напреднал...
В момента на удара разбираш, че цялата мъка, горещина, студ, кал, пот, изхарчени пари и гориво, както и време нямат абсолютно никакво значение!
- Антоан Виденов

Catch & Release!
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от oneillbgm »

Поредният позор. Е как ще се оправим, никога. Един колега ни разсмива с лафа - Само шмайзера ще ни спаси :D
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
bacho acho
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 110
Регистриран на: Чет Фев 28, 2013 3:22 pm

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от bacho acho »

Ааа Ще се оправим,ама по бавно.
Аватар
vankata81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 307
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 2:10 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от vankata81 »

днес ходих до магазина на Булит и чух един от продавачите да казва на клиент ,че днес всеки втори клиент е бил тръгнал на там. Чудно ми е как толкоз бързо се разбира....... кога има нещо на аванта. Не вярвам да идат до там за едно кило пъстърва.
Пък някой съфорумец който е бил там /сигурен съм че е имало и такива/ може да качи някоя друга
снимка и ние да видим къв цирк е било.
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от hshopov »

Не е цирк...касапница е! Знаех за това още в началото,бях поканен,но не отидох,а язовира ми е до г.за дето има една дума! На снимки във фейса се нагледах( по 50 пъстърви, коя в нормата, коя не)! Днес изгледах и един видео клип! Човек до човека в буквалния смисъл на думата и лодка до лодка! На места са опирали и до бой! Тая тема не е за раздел бракониери....тук си трябва нов раздел...! :rolleyes:
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от butnik »

Има качен клип във ФБ от колега,цирка е голям,някой трябва да си тръгне за да се добереш до място.Органите са съставяли актове само когато навалицата още не е била в ОГРОМНИ размери,след това не са посмели ,защото ... абе ЦИГАНСКА работа.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
lyudmil75
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Яну 05, 2014 11:19 pm

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от lyudmil75 »

http://bigfish.bg/news/novini/Vizhte-ch ... ntona.html" onclick="window.open(this.href);return false;

тук има и клип :axe:

http://bigfish.bg/news/novini/Brutalno- ... abovo.html" onclick="window.open(this.href);return false;

и тук какви ги вършат догодина дали ще си извадя билет :finga: на тея нещастници от иара 1 стотинка вече докато не видя да се върши нещо
Последно промяна от lyudmil75 на Пон Ное 30, 2015 7:06 pm, променено общо 1 път.
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от hshopov »

butnik написа:Има качен клип във ФБ от колега,цирка е голям,някой трябва да си тръгне за да се добереш до място.Органите са съставяли актове само когато навалицата още не е била в ОГРОМНИ размери,след това не са посмели ,защото ... абе ЦИГАНСКА работа.
Бате Иц...над 1000 човека,казаха! Толкова ли огладня тоя народ бе мама му стара?! :(
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от butnik »

на тия от биг фиш :finga: защо оповестихте преди тази ОПРАВДАТЕЛНА статия за скъсаните садки,аз бях един от първите ,които научиха,ама не бих камбана.Има изтървана пъстърва по думите на...по-добре да не споменавам,но за собственика на садките си е доста връщане назад.А,какво ни пука,нали ще продадем,ще изкараме по някой лев,защото това направиха доста от "рибарите".Голямо геройство да се ловят пъстърви зашеметени, не надхвърлящи 150гр.
Изображение
снимката е на колега
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
ispoline
новобранец
новобранец
Мнения: 76
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 7:29 pm

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от ispoline »

lyudmil75 написа:http://bigfish.bg/news/novini/Vizhte-ch ... ntona.html

тук има и клип :axe:

http://bigfish.bg/news/novini/Brutalno- ... abovo.html" onclick="window.open(this.href);return false;

и тук какви ги вършат догодина дали ще си извадя билет :finga: на тея нещастници от иара 1 стотинка вече докато не видя да се върши нещо

За ваденето на билет подкрепям нито зарибяват в нашия район , нито контролират…
Аватар
ribarq
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1424
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:38 am
Местоположение: Хасково/Бургас

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от ribarq »

pike13 написа:Скъсани садки на яз.Въча, тонове риба във водната шир и никакъв контрол от страна на властите опазващи рибното ни богатство. :evil:
Хора с чували и пълни баки с пъстърва :evil:

Мъка .... МНОГО ГЛАДНИ ....И МНОГО ПРОСТ НАРОД СМЕ :twisted: :twisted: :twisted:

п.п.яд ме е да пиша за това


Изпревари ме колега със пускането на темата.
Това е чиста форма на бракониерство!
На мен ми се обадиха колеги от форума да ми кажат колко много риба са хванали, по 50-60 пъстърви на човек. Да оставим клиповете и снимките които обикалят интернет пространството с голямата сеч. Бракониери с риболовни билети трябва да се казва тази тема.
Как не ви е срам? Толкова ли сте гладни, че като видите, че кълве и всичко да се събира. Щото била се скъсала садка.Дрън, дрън. Представете си ,че язовирите ни са зарибени по този начин.Какво щеше да стане? Как щяхте да се оправдавате тогава...? Хвани си 1-2-3 колкото да се нахраниш ако си гладен.....Това го разбирам..... но това което гледам по клиповете ........ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :roll: :roll: акъла ми не го побира ......то не е глад, не е и кеф .... :twisted: Има колеги от форума които си мълчат... не един и двама ....Пълен позор!
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от fozi073 »

Съвест трябва, пък и тези които трябва да ги има в такива ситуации пак ги няма. Пълно безхаберие. Ама и ние сме една гнет........абе липса на култура.....не знам
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Скъсани садки на яз.Въча

Мнение от oneillbgm »

Ех този пролеатариатарен конвеир какво е пръкнала - сбирщина от боклук.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”