Да си похукаме заедно

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

Каба Тоньо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 11:37 am

Re: Да си похукаме заедно

Мнение от Каба Тоньо »

Трябва да збрянят и производството на такива уреди за да не могат такива УРОДИ да си ги продават необезпокоявани. Ако бракониерството с ток и мрежи стане криминално деяние придружено от 5-10 години ефективна присъда, ще имаме невероятно рибно богатство за по малко от 5-6 сезона. За производители зверски глоби от 5000 нагоре, за ползватели поне 3 години на топло.

Такива хора от друго освен от тояга не разбират, единствената им ценност е да не се минат или някой да не ги мине, да изкярят без значение от вредата която нанасят, но това е така защото не носят отговорност за последствията от действията си.

Нека направим подписка колеги, нядявам се има поне един юрист сред нас който да помогне. Нека се обединим за промени в закона, които предвиждат големи глоби за производство на такива уреди и ефективни присъди за използването им. Ако не ни обърнат внимание, просто ще я внасяме всеки месец докато постигнем резултат.

В заключение ще напиша, че съм начсно, че това не са основнте пробеми на страната ни и си давам ясна сметка за взаимовръзката на нещата. Нека се замислим какъв пример можем да дадем на децата си и какъв им даваме киселеейки по форумите и насаждайки убеждението, че каквото и да правим няма да даде резултат и затова е подобре да не се хабим и да си трайкаме, да търсим вината в другите и така до безкрай.
ТТ лови по реки
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 583
Регистриран на: Чет Окт 08, 2015 3:44 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Да си похукаме заедно

Мнение от ТТ лови по реки »

Аз съм ЗА,нека да опитаме.
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”