Цигани с парашути на Жребчево

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
galin_fcb
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 922
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 11:22 pm

Цигани с парашути на Жребчево

Мнение от galin_fcb »

Здравейте на всички колеги.
Днес един приятел ми каза че на път за Ямбол е видял цигани да ловят риба на римският мост.Имало е и няколко коли над него горе в разлятото,но каза че за тях не е сигурен дали са ловили защото не е видял хората (но според мен не са отишли да се къпят.....)
Аз му казах че няма как да стане това защото риболовът е забранен.
След като ми свърши работният ден си поглеждам телефона и какво да видя,той ми е изпратил няколко снимки след които бях изумен!
Тъпите мангали най-нагло са се наредили и мятат яко с парашути,дори ги е видял да вадят риба!
До кога ще ги търпим тия долни боклуци да си правят каквото си искат,нито е позволено сега да се лови,нито е позволено да се лови когато и да е било с парашут!
Това си е чиста подигравка с общността на законите риболовци в България и разбира се с "Държавата" (ако все още има такова понятие)
До кога ще си плащаме билети и докога ще търпим миризливи цигани да се ебават с нас!?
Момчето не се занимава с това хоби и затова не е знаел къде да се обади,след като ми изпрати снимките по VIBER аз реших да ги споделя с вас и ако някой знае как и къде да ги изпрати моля да го направи(предполагам че действието се разиграва всеки ден и не само на този язовир........)
Действието се развива днес 29.4.2016 към 15:00 часа!

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Цигани с парашути на Жребчево

Мнение от garfield_90 »

Там парашутите колега са най-малкия проблем. Ако знаеш за какво търмъчене е там и какви сомове и амури вадят черните "българи" ти е бедна фантазията.Имало е преди време акция там на ИАРА и ГДБОП, някой друг акт ама кво ще му вземат на мангала. А ние си плащаме билети прътове захранки и едвам хващаме за мезе към бирата, но това е положението.
ПС. В такива слуачай се звъни на ИАРА моментално за да имат време да дойдат, ако им е на кеф де, ако има е умръзнало да си дремят по офисите и да се ядът с теб и мен, че рибата която си хванал е 25 вместо 30 см.
bacho acho
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 110
Регистриран на: Чет Фев 28, 2013 3:22 pm

Re: Цигани с парашути на Жребчево

Мнение от bacho acho »

Задължително и на 112
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”