ULTRABITE

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

ULTRABITE

Мнение от batmilen »

ULTRABITE е революционно нова стръв на компанията Kiotech от Обединеното Кралство.Съдържа две съставки .Първата е такава, че с аромата си привлича рибите от голям район около рибаря.Втората е Х-фактор,един синтетичен рибен феромон(какъвто рибите отделят и който се долавя от подобните им),който причинява локално чувство за глад в рибите,въздействието му става на равнище инстинкт,рибите нито привикват,нито стават чувствителни към него-реакцията им е естествена и напълно предсказуема.Х-фактор въздейства по-силно върху възрастните,полово зрели екземпляри,т.е. привлича по-едрите риби...За повече информация посетете сайта на вносителя http://www.vidrax-fishing.com и на http://www.1fish.co.uk/ultrabite/ultrabite.htm ...Ползвам това чудо вече втора година,има ефект но ужастно мирише...на"умряло куче".
Последно промяна от batmilen на Чет Сеп 29, 2005 3:29 pm, променено общо 4 пъти.
toiko
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 142
Регистриран на: Пон Юли 18, 2005 12:21 pm
Местоположение: Варна-Ловеч
Обратна връзка:

Мнение от toiko »

а какво представлява точно тази стръв и каква и е цената?
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

Тубичката струва по 1,50 лева в Бургаските магазини за риболовни принадлежности...Обяснението "преписах" от рекламната брошурка...За повече посети сайта на Видракс от Ямбол.
Аватар
wohim
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 194
Регистриран на: Сря Май 05, 2004 10:16 am
Местоположение: Варна

Мнение от wohim »

batmilen написа:За повече посети сайта на Видракс от Ямбол.
Посетихме го този сайт, но там има инфо само за плувки.
:? Няма байт, няма майт. Сигурно е добро средство, защото често го споменаваш, даже и че го капеш на червея.
Ще взема и аз да пробвам, пък да видим. :?:
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

Това пишеше в рекламната диплянка на Видракс,аз отидох в английския сайт, там още по-добри работи пишат за тази примамка.
VMarinov
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Юли 19, 2005 12:33 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от VMarinov »

аз също използвам Ultrabite и съм много доволен. продава се и в доста магазини в софия
kalkan4o
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1519
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 11:43 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от kalkan4o »

Аз сам го ползвал ултрабайта за шаран е нямаше ефект да си кажа ся мисля да го ползвам ултрабайта за морски риби па щом пливлича големите риби...може морския риболов да стане все по интересен..
Аватар
HEMINGUEI
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Пон Юни 14, 2004 1:57 pm
Местоположение: Варна

Мнение от HEMINGUEI »

А, ето че едно калканче вече взе да дърпа :lol: :lol: :lol:
Който може хваща!
kalkan4o
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1519
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 11:43 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от kalkan4o »

ДНеска ще го пробвам на НОЙ може пък и да върши работа
Аватар
камен
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1115
Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 4:12 pm
Местоположение: ВАРНА
Обратна връзка:

Мнение от камен »

wohim написа:
batmilen написа:За повече посети сайта на Видракс от Ямбол.
Посетихме го този сайт, но там има инфо само за плувки.
:? Няма байт, няма майт. Сигурно е добро средство, защото често го споменаваш, даже и че го капеш на червея.
Ще взема и аз да пробвам, пък да видим. :?:
Магазина във Варна е на ул.Райко Жинзифов
добрите момчета отиват в рая ,а аз сигурно за РИБА
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

Питаш ли ме,като настъпих погрешка една ампулка в избата...после целия апартамент вонеше на"умряло куче",изхвърлих патъците...а като се разля в Картончо...миришеше ва Рибцех в траулер на Океански риболов...мила,родна миризма...
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

Абе гледах ги тия новите примамки в Краставицата,ама не ми вдъхват доверие нещо...ще пробвам и от тия френските,в тубички в различни цветове,през зимата като отида на канала край с. Новоселци.Като "спре" морската риба,ще ловим на тях таранки и друга "мелоч"...
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

Не съм привърженик на Ultrabite - ... трябва да се забрани си мисля...ще му сърбаме попарата след време, ама за т'ва не ви пука май,.....защото променя естествените реакции, поведение ...инстинктите им - инвертира размножителния процес в хранителен - това стресира рибата - води до обратен ефект дори. Не се чудете когато рибата я има , а не ви кълве. Само вносителя/търговеца не го ебе т'ва, защото "Там" където риболова е съчетан с интелект, има чувство за отговорност , съвест ли е...етика ли е ... изберете си сами какво е !
Попитайте Доктора какво става в UK, като се намери една опаковчица от него около водоем и наоколо има рибари (като Вас).
Има и други захранки по класическия начин - без феромона, който скапва рибата.
melani написа:Аз от 3 години работя с ULTRABITE.Ползвам го като воден разтвор в който топя блесните или ако съм на кей пръскам .
вместо да топиш в тая гадост им сложи по една холограмна лепинка и гледай к'во става...20 чернокопа в час - :wink: как ти звучи а...?
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

ДУРУМЕ дане би Доктора да ти е напълнил главата с разни работи ... :twisted: Тя рибата да не енаркоман или алкохолик, та да привиква към примамката...прочети упътването,а ако не го разбираш това си е друг въпрос...Добре се изказваш ,като активист на Екогластност...ама проблема не е в Ултрабайта...ами в тоновете помия която изсипват в морето... то няма чисто място рибата да си хвърли хайвера,а ния за парфюмерията се хванахме...Ще ти посетя WEB страницата така да знаеш! :twisted:
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

batmilen написа:ДУРУМЕ дане би Доктора да ти е напълнил главата с разни работи ... :twisted: Тя рибата да не е наркоман или алкохолик, та да привиква към примамката...прочети упътването,а ако не го разбираш това си е друг въпрос...Добре се изказваш ,като активист на Екогластност...ама проблема не е в Ултрабайта...ами в тоновете помия която изсипват в морето... то няма чисто място рибата да си хвърли хайвера,а ния за парфюмерията се хванахме...Ще ти посетя WEB страницата така да знаеш! - ела ми посети ракията и салатата :lol: :lol: :lol:
Не бе, главата ми е пълна с други работи...и не съм писал , че "рибата привиква" - ти го измъдри т'ва. Писах, че когато е в размножителен период, рибата заради utrabaite СЕ ХВЪРЛЯ ДА ЯДЕ....но ако си е период на ядене спира да се храни и отива да се "ебе"-демек размножава... и ти така к'во ши' ми ф'анеш. - това е инвертиране на инстинктите и...а те са само 2...сещаш ли се...!
Някой...а те са много, вервай ми...отива и го чете това за супер ударa дето ще го направи с ultrabite, но преди това така му се разлайва балалайката наляво и надясно, че не останаха кейове и камъни и буни, дето да не вонят на "умрели кучета".
p.s. засегнат ми се виждаш нещо... не вярвам да правиш користна реклама на добавката, а на упътването какво да му чета - ще ти изкарам такива колкото искаш и с каквото искаш съдържание - кой ши ти го проверява...в нашта татковина проверяват само Софиански... :wink:
бухай леферите яко и хич не ги отваряй дечурлигата...щото те само чакат..."и аз ...и аз...и аз"
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”