ЗАРГАН на земен червей...

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

ЗАРГАН на земен червей...

Мнение от batmilen »

Прочетох в Манията,един варненски колега ЗЛАК, подкарал заргана на прост земен червей...Бре мааму ще им умре бизнеса с морския червей!!! :lol:
Аватар
HEMINGUEI
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Пон Юни 14, 2004 1:57 pm
Местоположение: Варна

Мнение от HEMINGUEI »

Нищо чудно да се отрази дори и на набиращия скорост бизнес с "чепкана " червена вълна :lol:
Който може хваща!
Аватар
wohim
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 194
Регистриран на: Сря Май 05, 2004 10:16 am
Местоположение: Варна

Re: ЗАРГАН на земен червей...

Мнение от wohim »

batmilen написа:Прочетох в Манията,един варненски колега ЗЛАК, подкарал заргана на прост земен червей...Бре мааму ще им умре бизнеса с морския червей!!! :lol:
А този ЗЛАК пише ли дали зарганата него е подкарала, а? :? :? :?
Аватар
spook
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 383
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 5:15 pm
Местоположение: несебър-влас и обратно....

Мнение от spook »

ne sum chuwal za zemen cherwei , no niakoi probwal li e s filence ot koparka ? ( edno wreme mnogo warweshe , no na pluwka) :lol:
Аватар
pet55
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Вто Юли 20, 2004 11:19 am
Местоположение: Sofia

Мнение от pet55 »

става и със земен но не е същото като с морски
AnGelChEtO
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Окт 14, 2005 6:29 pm

Мнение от AnGelChEtO »

НЕ знам с какъв червей ги ловим зарганите с баща ми Тони,но направо ги спукваме! :D
chaikata
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 9:22 pm
Местоположение: varna vlvovo

Мнение от chaikata »

и аз гледах един дядка до мене ловеше с земен червей ама незнам що неговите не ги ядеше заргъната пък тоз дето си го чел му ги е ядяла то и на мене ми кълвеше на шпеков салам вервате ли??? :лол:
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

Ей, chaika...що не се обади, че си ти бе,...а ми пускаш ЛС.
...видя ли Рибарската бригада от фургоните на 3та буна как я отказах да хваща...накупили си те моля ти се пръчки такъми за заргана...ха ха ха...абе тия с мрежите къде отиват те бе...всички ми са приятели там и много яко се бъзикаме ако е за рибохващане :wink: щото зарганата на мрежи е трудна. Един само се прави на дявол, ама единствено успя да я изгони за 2 дни докато ги беше пуснал на 30-40 метра от брега на същото място - да ама се охапа. не пропускам да му навра някоя човка, пука се от яд.
за форумците да знаят:тука сега морския червей е 2 лв. вече - а бройките по 35-40 в доза - и никак не са добри
....пак момченцата от групата с 3те букви викат се намесили...изгонили всички дето копат и изкарват по някой лев, ...и само те да останели. Лошото е, че с тях е един , дето го мислех за по умен...ама и той бил мек кат' дедовия. Някои колеги ходят и си копат сами...и гледам ,че не са никак лоши техните - много по-качествени и траят повече - май пак става като едно време ...единия ден ЗА ЧЕРВЕИ - другия ЗА РИБА.
Не ми е за 2та лева...ама някои магазинери от Рибарските магазинчета са доста "притеснени". Удариха цената им много точно...тамън за следващия сезон да сме подготвени
Последно промяна от durumov на Чет Окт 20, 2005 3:31 pm, променено общо 2 пъти.
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

МАМКА ИМ...за догодина ще измислим нова стръв...
kalkan4o
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1519
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 11:43 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от kalkan4o »

Тря са проа с торен !

Той мноо са гърчи докато е на куката пък са и дълги кво по хараби искате само и да кълве на него :D !
За бракониерите само слънчаци :lol: !
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

kalkan4o написа:Тря са проа с торен !

Той мноо са гърчи докато е на куката пък са и дълги кво по хараби искате само и да кълве на него :D !
да ама не го ще кака ти ЗиЗи...трябва да е "боллук" както викат дъртите рибари...."и мой да го земе - ама не го зима хич биля".
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
chaikata
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 9:22 pm
Местоположение: varna vlvovo

Мнение от chaikata »

ми дурумов аз щях да са обаждам ма забраих като фанах п ървата рибка хехе и все пак мерси сега пак се каня да ходя ама нямам в1зможност просто като се ходи за риба няма време за ракия хехе поне при мене е така а м/у другото излиза ли някъде сега по упорито квото и да е
kalkan4o
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1519
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 11:43 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от kalkan4o »

Много прилично излиза иларията на южния плаж за 1-2 часа 10 иларий са ти в кърпа вързани но е страшен гъч и много се оплита !
За бракониерите само слънчаци :lol: !
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”