Пловдивска захранка

Модератори: Димо Михалев, dobria1

ani_dani
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Мар 12, 2015 10:46 pm

Re: Пловдивска захранка

Мнение от ani_dani »

Limanov написа:
ani_dani написа: На какво да правя реклама , и за какво ...
Нали затова е ФОРУМ да обменяме информация .......Пък и аз съм нов във вашия форум
А за снимки , няма как да ти дам защото както съм написал по-горе аз не сам хжанал кой знае колко риба а колегите срещу мен ..........
Ами нали разбираш че така е доста съмнително, регистрираш се във форума за да питаш за тази захранка и как видиш ли били убили рибата на някакъв паткарник с нея. Съответно народа се юрва да я купува за да види аджеба наистина ли е толкова вълшебна както казваш ... ако не е така извини ме!

Като си говорим за захранки понякога да силно зарибени водоеми имат обратен ефект, няколко шепи царевица или дори без захранка е по-добре всичко зависи от конкретния язовир.

И аз тогава се извинявам че така си ме разбрал
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Пловдивска захранка

Мнение от hshopov »

dimmitov написа:
ani_dani написа:
kRaikkonen написа:Има я тук там в Пловдив. Кой е този рибарник ? Може да не е било от храната.
На Войводиново
Но май е от захранката , защото имаше 8 човека , но само те
Хванаха и Каракуди , най-интересното беше ,че закачиха и 3,4 Толстопа от които изкараха 1
и това ме наведе на мисълта че е от храната
Брат, на Войводиново е такава сеч на каракуди в последно време ,че едва ли е било от захранката.Всъщност рибата там е толкова активна ,че може би всяка захранка ще работи.Не се подлъгвай.Имай в предвид че в последно време доста се вдигна качеството на бг захраните и доста от тях работят добре.
+1
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”