Питане за Аромат(активатор) към захранка

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Аватар
k0st4din
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2014 9:47 pm

Питане за Аромат(активатор) към захранка

Мнение от k0st4din »

Здравейте на всички,
казано честно, не знам откъде да започна, може би защото съм тотално озадачен.
Започнахме да търсим с жената място за почивка това лято и както аз си работя на компютъра, а тя търси рани дестинации, какво прави, какви ги върши, попадна на сайт, в който се обяснява как с тяхното средство за риболов - улова се превръща в нещо уникално.
Та подготвяйки се за Гърция и взимайки с мен воблери, фидер и т.н (говорим за лятото) се зачудвам дали си струва да се даде такава висока цена за този продукт!?
Това, което ме кара да се замислям е че никъде по форумите не се е дискутирала такава тема за този активатор, ама никъде.
Тук, там се намира нещо в интернет, но почти навсякъде описанието за продукта е като copy/paste.
Това, което ме притеснява е цената, по техните думи излиза, че мога да напръскам дори воблера.
Винаги се казва да се отиде на официалният им сайт и от там да си пазаруваме.
Е да, ама като отида на сайта им - няма нито адрес на фирмата (която и да е тя), нито телефони, запитване да направиш (ма то мисията невъзможна) - изобщо една мъгла.
Става на въпрос ето за това.
Изображение
http://fishxxlbg.bestseller-super.ru/?s ... bg_fishxxl#
Ще се радвам да го обсъдим, а може би да е интересно и на останалите.
Поздрави
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Питане за Аромат(активатор) към захранка

Мнение от lozzy.68 »

Поредното Китайско ,,налазване ,,. ?!?! :wink: Дори,действа и на Морска,Океанска,че и сладководна (виждам и шаран в рекламата), абе само ...Хищници,, !Може и да действа,зависи от ... компютъра...!!! Преди години пуснаха -риболовни ампули с рибни хормони,феромони и ...т.н. ... !!! Народа ,лудна,за кратко и .... при някои видове риба,действаше обратно,при други пък изобщо,НЕ действаше...Та помисли,само ,ако това е истина,какво ,ще се случи !!!:D :drinkers:
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Питане за Аромат(активатор) към захранка

Мнение от lozzy.68 »

https://www.youtube.com/watch?v=u9xvzaTP344 Другата, поредна,, ПРОЗТОТИЯ ..!!! :lol: :drinkers:
Аватар
k0st4din
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2014 9:47 pm

Re: Питане за Аромат(активатор) към захранка

Мнение от k0st4din »

Мен най-много ме озадачи, това че няма нито адреси, нито телефони, а цената е доста висока, не че се плаща предварително, но все пак. Егати сайта. Едно поленце няма, където да ги попиташ нещо....което те интересува.
Най-много се смях, на това че ставало за всякакъв вид риболов, е да де ама е само 50 мл.
Червея ли да пръскам, воблера ли да напръскам, ако например е 1 кг захранка, кое, как, по колко пръскам?
Силно се надявам да се включат повече хора(колеги).
Поздрави
Аватар
hris47
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 396
Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:58 am
Местоположение: Greece

Re: Питане за Аромат(активатор) към захранка

Мнение от hris47 »

:smt043 :smt044 много смях..чак до сълзи...особенно като разбрах че даже може да си ''поръчаш'' определена риба :lol: :lol: дали да е хищна или мирна...те тия избиха рибата...хормони,феромони,,дрън-дрън ярина.Колега я не се занимавай с глупости ами по-добре намери място на тия пари някъде другаде...че иначе ще си останеш само с разочарованието.Както каза lozzy-поредната ПРОСТОТИЯ от търгаши решили да направят големия удар за сметка на многото лековерни колеги риболовци...50 евра за 50мл......ми то вътре злато да има пак няма да е на такава цена.. :smt023 :smt023пп Пък ако искаш и държиш на атрактори,никак ама никак не е трудно и сам да си направиш такъв и със сигурност ще ти работи( ако рибата има апетит в момента,разбира се)-та ако имаш интерес мога да споделя и то безплатно -взимаш си половин кг. скариди,на дъното на една чиния разстилаш едра морска сол,чистиш скаридите и ги нареждаш върху солта за 3-4 часа .Ще забележиш че почти веднага скаридите отделят течност,която с времето попива в солта.След 3-4 часа тази сол я разтапяш в неголямо количество вода( само да не е чешмяна) добре е с тази вода да ''изплакнеш'' и чинията и ...воала --те ти хормони и феромони с ''доказан'' произход .Всичко това ще ти струва много под 10 евро,като имаш на предвид че скаридите са ти готови за стръв...Наслука и накука :smt023 :smt023
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Питане за Аромат(активатор) към захранка

Мнение от lozzy.68 »

Нещо,като,спрей за ,,Бърза и дълга ерекция,, .... масово рекламиран в почти всеки сайт и форум ...?!?! ... :wink: Алоооу. ако на него нему става от ,,Младо голо маце,, ... от тоя Мухозол ,ли ще му се ... издигне ?!?!? :lol: :lol: :lol: Свят широк ,балъци чок(много) !!! Сори за спама ,ама си е актуално !!! Явно търговийката им върви ?!?! :D :drinkers:
Аватар
rap66
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1126
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 12:01 pm
Местоположение: Varna

Re: Питане за Аромат(активатор) към захранка

Мнение от rap66 »

k0st4din написа: ... може би защото съм тотално озадачен.....
Я вземи си го поръчай, да мирясаш. Първо във Фишинг манията, сега тука едно и също. Почвам да мисля че ги продаваш тия аромати :oops:
Аватар
hris47
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 396
Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:58 am
Местоположение: Greece

Re: Питане за Аромат(активатор) към захранка

Мнение от hris47 »

rap66 написа:
k0st4din написа: ... може би защото съм тотално озадачен.....
Я вземи си го поръчай, да мирясаш. Първо във Фишинг манията, сега тука едно и също. Почвам да мисля че ги продаваш тия аромати :oops:
:smt044 :smt043 как ме вкарваш в размисли...дали пък не проучва пазара... :wink: :lol: или пък да е някоя нова рекламна стратегия...
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”