Колебание между две въдицк

Модератор: sapuna

Aleks4o
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Сря Яну 02, 2019 6:54 pm

Колебание между две въдицк

Мнение от Aleks4o »

Здравейте колеги, искам една малка информация. Имам предложени две марки въдици от които трябва да избера да си купя. С ниски цени са и трябва да избера една от тях защото нямам друг избор,неискам да ми казвате други марки по качествени просто една от двете марки лека информация.
Wind blade fino carp 3.60 3.75lb
Carp expert long cast 3.60 3.5lb
Всеки коментар ще е от полза но моля ви само за тези въдици. Благодаря
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Колебание между две въдицк

Мнение от garfield_90 »

Не съм ги виждал на живо , но това което виждам като информация за тях е, че не се карбонови или поне не изцяло и поради тази причина са и тежички въдици. При това тегло на пръчката и като сложиш макара целия комплект ще ти стане около 1 килограм . Вярно, че са въдици които стоят на стойка, но натежават. Сравнени с ФЛ Стратегиста са със 100-150 гр по тежки. Но ако това е без значение за теб, ако имаш възжможност да ги видиш на живо и да ги поразтръскаш, взимаш която ти допада повече и си готов. Лично на мен повече ми допада wind blade fino carp ( говоря за външен вид и това че пише ,че е полу-параболик.) . Аз предпочитам такива или параболици. За другата не видях някъде с какъв строй е. Успех
Aleks4o
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Сря Яну 02, 2019 6:54 pm

Re: Колебание между две въдицк

Мнение от Aleks4o »

garfield_90 написа:Не съм ги виждал на живо , но това което виждам като информация за тях е, че не се карбонови или поне не изцяло и поради тази причина са и тежички въдици. При това тегло на пръчката и като сложиш макара целия комплект ще ти стане около 1 килограм . Вярно, че са въдици които стоят на стойка, но натежават. Сравнени с ФЛ Стратегиста са със 100-150 гр по тежки. Но ако това е без значение за теб, ако имаш възжможност да ги видиш на живо и да ги поразтръскаш, взимаш която ти допада повече и си готов. Лично на мен повече ми допада wind blade fino carp ( говоря за външен вид и това че пише ,че е полу-параболик.) . Аз предпочитам такива или параболици. За другата не видях някъде с какъв строй е. Успех
Нямам такъв джоб за по скъпи въдици и затова имах избор от тези двете въдици, но лично ще ги видя на живо за да видя коя ще ми допадне, благодаря за смисления отговор :fishing12:
Aleks4o
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Сря Яну 02, 2019 6:54 pm

Re: Колебание между две въдицк

Мнение от Aleks4o »

garfield_90 написа:Не съм ги виждал на живо , но това което виждам като информация за тях е, че не се карбонови или поне не изцяло и поради тази причина са и тежички въдици. При това тегло на пръчката и като сложиш макара целия комплект ще ти стане около 1 килограм . Вярно, че са въдици които стоят на стойка, но натежават. Сравнени с ФЛ Стратегиста са със 100-150 гр по тежки. Но ако това е без значение за теб, ако имаш възжможност да ги видиш на живо и да ги поразтръскаш, взимаш която ти допада повече и си готов. Лично на мен повече ми допада wind blade fino carp ( говоря за външен вид и това че пише ,че е полу-параболик.) . Аз предпочитам такива или параболици. За другата не видях някъде с какъв строй е. Успех
Това е за carp experta
Класическа шаранджийска пръчка с дължина 3.60м ,с акция 3.5 либри ,на 3 части за по голямо удобство при транспортиране.Въдиците са от карбон-композит ,със качествени сикови водачи ,като най долният е 50мм. Отлично съотношение цена - качество
дължина-3.60м
Акция-3,5lb
Тегло-408гр
7бр водачи долен водач 50мм
Диаметър на бланката в основата 18мм
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Колебание между две въдицк

Мнение от garfield_90 »

Aleks4o написа:
garfield_90 написа:Не съм ги виждал на живо , но това което виждам като информация за тях е, че не се карбонови или поне не изцяло и поради тази причина са и тежички въдици. При това тегло на пръчката и като сложиш макара целия комплект ще ти стане около 1 килограм . Вярно, че са въдици които стоят на стойка, но натежават. Сравнени с ФЛ Стратегиста са със 100-150 гр по тежки. Но ако това е без значение за теб, ако имаш възжможност да ги видиш на живо и да ги поразтръскаш, взимаш която ти допада повече и си готов. Лично на мен повече ми допада wind blade fino carp ( говоря за външен вид и това че пише ,че е полу-параболик.) . Аз предпочитам такива или параболици. За другата не видях някъде с какъв строй е. Успех
Това е за carp experta
Класическа шаранджийска пръчка с дължина 3.60м ,с акция 3.5 либри ,на 3 части за по голямо удобство при транспортиране.Въдиците са от карбон-композит ,със качествени сикови водачи ,като най долният е 50мм. Отлично съотношение цена - качество
дължина-3.60м
Акция-3,5lb
Тегло-408гр
7бр водачи долен водач 50мм
Диаметър на бланката в основата 18мм
Това и аз го четох колега. Не става въпрос за джоба. Просто ти го сравнявам с една от най- евтините и качествени въдици за тегло и т.н
Както виждаш не ти препоръчвам друг такъм, а ти коментирам избраните ;)
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Колебание между две въдицк

Мнение от garfield_90 »

И все пак ми струва, че Финото е по-доброто, но все пак ако има чалъм ги друсни двете
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”