"Мрън-мрън" по темата "макари"

Модератор: sapuna

Публикувай отговор

Коя от изброените марки прави най качествени макари според вас

Shimano
183
37%
Daiwa
126
26%
D.A.M.
19
4%
Shakespeare
12
2%
Tica
24
5%
Zebco
8
2%
Abu Garcia
16
3%
Mitchell
38
8%
TUBERTINI
5
1%
Друга марка
58
12%
 
Общо гласове: 489

kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: "Мрън-мрън" по темата "макари"

Мнение от kevlar »

Павел Иванов написа:Това докато си вземеш първата читава Дайва :wink:
:idea:
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: "Мрън-мрън" по темата "макари"

Мнение от топлия »

Павел Иванов написа:Това докато си вземеш първата читава Дайва :wink:
Ок за дайва, добри са "по душа "но за риболов само ШИМАНО. Дайва са здрави ок, но шимано са и здрави и красиви.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: "Мрън-мрън" по темата "макари"

Мнение от kevlar »

Така е,красиви са.Но Дайва правят само макари,тесни специалисти са
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: "Мрън-мрън" по темата "макари"

Мнение от топлия »

Отговори ми колега, с коя макара е направен рекорда за далечно замятане?
Пп. Ако не се бъркам shimano aero tehnium magnesium. Поправи ме ако бъркам. А това че шимано правят велосипеди "едни от най добрите "е само плюс в тяхното израстване. Аз имам дайва и си я обичам, но не е номер едно, поне за мен.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
Аватар
naskobo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2319
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 5:15 pm
Местоположение: София

Re: "Мрън-мрън" по темата "макари"

Мнение от naskobo »

kevlar написа:
naskobo написа:
kevlar написа:Mоето мнение e:Аз,никога няма да използвам Риоби!!!
E, що си го нарочил??! Заубера 4000 ми е една от любимите макари за фидер, ползвам я рядко и за спининг.Не виждам кое Шимано под 300 лв е равностойно?
Shimano Aero 4000 Spinning FA;Shimano Saros 4000 FA;Shimano Stradic 4000 FJ;Shimano Technium 4000 FD :idea: :finga:
Виж си пагоните, прочети пак какво съм написал и си помисли дали да ми показваш среден пръст :!: :?:
Тези Шимана струват 3 пъти колкото Заубера при сравними показатели.
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не и повече от това! - А. Айнщайн
Аватар
Bethoven
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Съб Юни 21, 2008 9:46 am
Местоположение: София

Re: "Мрън-мрън" по темата "макари"

Мнение от Bethoven »

Аман от тези пагони. Ако на някой му липсват.....или си го мери по бръщолевенето, не е нормално. Тука не е армия, а риболовен форум. Това че разни индивиди имат хиляди постове, 80-90% от които са спам, нямащ нищо общо с идеята на форума, не ги прави големи риболовци и разбирачи. По- добре 5 поста свързани с риболова, отколкото от 1000 поста, 990 съдържащи приказки от 1001 нощ. Ако на господа генералите им се махнат постовете нямащи нищо общо с риболова.....ще си останат прости редници, обикновени ефрейтори или най-много сержанти.
kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: "Мрън-мрън" по темата "макари"

Мнение от kevlar »

топлия написа:Отговори ми колега, с коя макара е направен рекорда за далечно замятане?
Пп. Ако не се бъркам shimano aero tehnium magnesium. Поправи ме ако бъркам. А това че шимано правят велосипеди "едни от най добрите "е само плюс в тяхното израстване. Аз имам дайва и си я обичам, но не е номер едно, поне за мен.
Ако рекордьора опита и с друга макара,може и с нея да постави рекорд,не е ли така?
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: "Мрън-мрън" по темата "макари"

Мнение от kevlar »

Виж си пагоните, прочети пак какво съм написал и си помисли дали да ми показваш среден пръст :!: :?:
Тези Шимана струват 3 пъти колкото Заубера при сравними показатели.[/quote]

''Приятелю'',нямаш право да ми говориш,за пагони!За 2 години повече от мен в сайта имаш 10 пъти повече мнения!!!Щом предпочиташ,да трупаш нашивки и пагони тук,вместо да си на водоема,това говори най-добре за теб.
А,сега по темата,пита ме кое Шимано под 300лв?И четерите са под 300лв в норда и са с по-голям драг(някои 2 пъти по-голям дори)
Кои са тези ''сравними показатели''.че не се сещам?

П.П.-Извинения за спама
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: "Мрън-мрън" по темата "макари"

Мнение от топлия »

Кевлар няма нужда да се карате, кой е по голям си личи по качеството, всеки го знае. Тук сме колеги обединени от най дружелюбното хоби, риболов и природата. А за шимано и рекорда може и да си прав, но.......Абе аз си обичам марката не заради името качеството и еееееееее най най. Лично мнение.
ПП.И айде да не се караме а да идем заедно за риба а.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: "Мрън-мрън" по темата "макари"

Мнение от kevlar »

Аз не съм в този форум да се карам.Колегата си държи на Риобито,няма лошо.Пита ме,отговорих му,явно не може да приеме фактите.Всеки има право на мнение.
Топлия,аз като си купих първото Шимано(едва миналата година,и то проста Катана),разбрах че това е марката за мен!Преминал съм,през ужасно много марки и модели.В шаранския риболов,съм заложил на Дайва а за по леките такъми Шимано.
Някой ден на Жребеца,за риби
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: "Мрън-мрън" по темата "макари"

Мнение от топлия »

Не познавам този водоем нищо, че живея наблизо. Ще съм ти благодарен ако ме поканиш на риболов на жребеца. Аз ще те поканя на МОЯ. Гьол Малко Шарково.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”