Марка и модел телескоп с водачи до 100лв.

Модератор: sapuna

Djack
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 8:58 pm
Местоположение: Бургас

Марка и модел телескоп с водачи до 100лв.

Мнение от Djack »

Здравейте, първо искам да ви поздравя с хубавия форум! Толкова много и полезна информация за нещо не съм намирал никъде! Аз съм от Бургас, от както се помня ходя за какви ли не риби, ама като чета тука какви тертипи използвате се чудя, как изобщо съм хващал нещо! :D Сега съм се зарибил за бещо по-качествено и понеже не намерих с търсачката нищо конкретно реших да попитам. Искам да си купя телескоп с водачи с дължина около 4м., а не съм наясно изобщо с марките на които може да се разчита и в които мога да се вместя с моя бюджет. Като начало се бях спрял на този : http://www.vidrax-fishing.com/catalog/p ... cts_id=972 , ама тука по нашите магазини се опитват да ме разкандардисат :D ! Мичелът отдавна не съществувала като фирма, всичко на тая фирма било китайски копия и боклуци и така. Много ще съм благодарен ако ме посъветвате какво да си взема в този ценови диапазон. Ходя за : попчета, сафрид, зарган, платерина, чернокоп, лефер........., от време на време за речна риба, абе каквото излезе, за това съм се спрял на тази акция : 20-60 гр. Имам 4 телескопа и един спининг (незнайни - от по 20 лв., и тежки, тежкииии), ама сега искам да си взема нещо хубаво!
Благодаря предварително на всички!
п.п. Вече си взех флуорокарбон - Duel Pro tough H.D.Carbon :lol:
Поздрави!
Акъла в главата идва бавно и болезнено, много е вероятно и да не се появи изобщо, тогава остава само .... болката!
Аватар
rumci
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5748
Регистриран на: Вто Окт 31, 2006 4:28 pm
Местоположение: Бургас

Re: Марка и модел телескоп с водачи до 100лв.

Мнение от rumci »

Привет във форума Djack! Ще се наложи да преместя питането ти в раздел - въдица и макара, но това не означава, че няма да получиш отговори на въпросите :wink:
петко стоянов

Re: Марка и модел телескоп с водачи до 100лв.

Мнение от петко стоянов »

Здравей колега!Отиди ка краставицата в Аква-та,Краси Локала няма да те подведе :wink: ....ще го познаеш по габаритите :D
Djack
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 8:58 pm
Местоположение: Бургас

Re: Марка и модел телескоп с водачи до 100лв.

Мнение от Djack »

петко стоянов написа:Здравей колега!Отиди ка краставицата в Аква-та,Краси Локала няма да те подведе :wink: ....ще го познаеш по габаритите :D
Днес бях там, имаха само от моделите с много голяма (поне за мен) транспортна дължина - около 1,30м. Мен ме интересува нещо до 1 м. ако има читаво! Ако може помагайте с марки , модели и впечатления, хем да мога да се поразровя в нета за характеристики!
Акъла в главата идва бавно и болезнено, много е вероятно и да не се появи изобщо, тогава остава само .... болката!
Аватар
malkia_joro
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1000
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 12:21 pm
Местоположение: Георги Андонов от гр.Разлог

Re: Марка и модел телескоп с водачи до 100лв.

Мнение от malkia_joro »

Колега,виж тази:
ADVENTURE
Произведена от високоякостен карбон HR24 тази пръчка е създадена за морски риболов от брега - BEACH LEDGERING. Същевременно може да се използва с лекота и като обикновен федер-прът. Перфектно балансирана, много надеждна и с чувствителен стъклопластов връх, тя работи в диапазон на изхвърляща тежест до 100 грама. Предлага се с дължина от 4 метра. Много добро съотношение цена - качество!

код: CAAD40 - ADVENTURE 4мт. 84.00 лв.

Изображение

Може да си я поръчаш от този сайт :arrow: http://www.colmic.bg/?page=rods&cat=5 (виж и модел OCEANIX ,само че тя е с по-голяма акция)
Красотата на живота е в това,че продължава.
Изображение
Djack
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 8:58 pm
Местоположение: Бургас

Re: Марка и модел телескоп с водачи до 100лв.

Мнение от Djack »

А за Мичел-а, какво ще кажете?
Акъла в главата идва бавно и болезнено, много е вероятно и да не се появи изобщо, тогава остава само .... болката!
Djack
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 8:58 pm
Местоположение: Бургас

Re: Марка и модел телескоп с водачи до 100лв.

Мнение от Djack »

Бреййй, 330 човека до момента които са видяли темата, а никой нищо не казва? Кажете бе хора, толкова ли няма читав телескоп за чепарене, бомбарда и леко дъно до 100 лв. ? Добре тогава, ще попитам директно за три модела, които са ми хванали окото до сега:

http://www.vidrax-fishing.com/catalog/p ... cts_id=972

carson-HERCULES

browning ambition strong (надолу е в страницата)
Последно промяна от Djack на Съб Юли 18, 2009 9:58 pm, променено общо 2 пъти.
Акъла в главата идва бавно и болезнено, много е вероятно и да не се появи изобщо, тогава остава само .... болката!
Djack
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 8:58 pm
Местоположение: Бургас

Re: Марка и модел телескоп с водачи до 100лв.

Мнение от Djack »

malkia_joro написа:Колега,виж тази:
ADVENTURE
Произведена от високоякостен карбон HR24 тази пръчка е създадена за морски риболов от брега - BEACH LEDGERING. Същевременно може да се използва с лекота и като обикновен федер-прът. Перфектно балансирана, много надеждна и с чувствителен стъклопластов връх, тя работи в диапазон на изхвърляща тежест до 100 грама. Предлага се с дължина от 4 метра. Много добро съотношение цена - качество!

код: CAAD40 - ADVENTURE 4мт. 84.00 лв.

Изображение

Може да си я поръчаш от този сайт :arrow: http://www.colmic.bg/?page=rods&cat=5 (виж и модел OCEANIX ,само че тя е с по-голяма акция)
Благодаря за съвета колега, оценям го, сега го търся в Бургас да го видя на живо!
Акъла в главата идва бавно и болезнено, много е вероятно и да не се появи изобщо, тогава остава само .... болката!
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Марка и модел телескоп с водачи до 100лв.

Мнение от butnik »

Ами щом си търсиш въдица удобна за носене,а не за ловене,какво търсиш още от нас.Около магазина в който работи Краси има още три,един до друг,знам с какво разполагат,и не си купил въдица,ние как да ти помогнем.И това са магазини ,стопанисвани от хора,които не са търговци,ако ми схващаш мисълта.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Djack
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 8:58 pm
Местоположение: Бургас

Re: Марка и модел телескоп с водачи до 100лв.

Мнение от Djack »

butnik написа:Ами щом си търсиш въдица удобна за носене,а не за ловене,какво търсиш още от нас.Около магазина в който работи Краси има още три,един до друг,знам с какво разполагат,и не си купил въдица,ние как да ти помогнем.И това са магазини ,стопанисвани от хора,които не са търговци,ако ми схващаш мисълта.
Благодаря за мнението колега, изключително ми помогна! Какво по-точно те притеснява във факта, че си търся (търсех) прът удобен за носене, ако си беше направил труда да отвориш линковете , които пуснах, щеше да видиш, че два от моделите са с по-голяма транспортна дължина (говоря за вариантите над 4 м.) от тази на първия Мичел на който се бях спрял! Защо ли, когато удобството при носене е толкова маловажен фактор, е едно от първите неща които се споменава при ревюто на един прът???
не си купил въдица
Не съм купил една от въдиците които съм си харесъл все още е защото се надявам някой, който е използвал или ползва такава да ме посъветва как е!
какво търсиш още от нас
Това как да го разбирам? Хайде стига с този колективизъм, а? От Вас колега, нищо конкретно не търся, просто се надявам (и знам), че са повече хората, като malkia_joro , които могат без надменност и предрасъдъци да изкажат мнение по някой въпрос и така да помогнат на някой!

Посочил съм три пръта, това бяха трите пръчки, които мога да си позволя и които ме устройват като параметри, какво лошо има в това , ако имаш желание и си използвал някоя от тях да кажеш : тази става или тази не става, или пък както колегата да ми посочиш примерно друг модел, който е повече или по-малко известен, но с качествата си за тези пари заслужава внимание и би ми свършил работа!
Поздрави!
Акъла в главата идва бавно и болезнено, много е вероятно и да не се появи изобщо, тогава остава само .... болката!
Djack
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 8:58 pm
Местоположение: Бургас

Re: Марка и модел телескоп с водачи до 100лв.

Мнение от Djack »

krasi81 написа:Здравей колега имам познати който имат и мичела обче до 100гр акция и браунинга и двамата са много доволни така че остава да си избереш коя от двете пръчки ще ти допадне повече .Поздрави
Благодаря ти друже! Можеш ли, да ми помогнеш с някой линк, че моделите, които гледах аз и на Мичел и на Браунинг бяха само с акция до 60 гр.?
Благодаря предварително!
Акъла в главата идва бавно и болезнено, много е вероятно и да не се появи изобщо, тогава остава само .... болката!
Djack
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 8:58 pm
Местоположение: Бургас

Re: Марка и модел телескоп с водачи до 100лв.

Мнение от Djack »

krasi81 написа:За мичела виж в сайта на видракс или отиди до магазина на Мишел зад краставицата там ги има с различна акция до 100гр и да нете плаши това върха е много тънък и чувствителен имам колеги който имат с 100гр акция и ги ползват от бомбарда до чепаруване а за амбицията на браунинг мисля че нямат с по голяма акция от 60гр но колегите също го ползват универсално на морето виж bulit 2000.Успех в избора надявам се да съм ти бил полезен поздрави :D
Мерси приятелю, надявам се скоро да се похваля, омръзна ми да ходя с парите в джоба и да не мога да си харесам нощо!
Поздрави!
Акъла в главата идва бавно и болезнено, много е вероятно и да не се появи изобщо, тогава остава само .... болката!
Djack
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 8:58 pm
Местоположение: Бургас

Re: Марка и модел телескоп с водачи до 100лв.

Мнение от Djack »

Готово, вече мога да се похваля, взех Mithell-a - 4,5м. с акция 50-100гр.! Взех и една макара да му закача - Mitchell Avocet 2 S-4000F !
Благодаря на колегите които ме насочиха и окуражиха, пръчката е пробвана само на сухо за сега, но ми харесва!
Още веднъж благодаря!
Акъла в главата идва бавно и болезнено, много е вероятно и да не се появи изобщо, тогава остава само .... болката!
петко стоянов

Re: Марка и модел телескоп с водачи до 100лв.

Мнение от петко стоянов »

Честито и много риби да хванеш...и да ги пуснеш после де :D :D
Аватар
malkia_joro
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1000
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 12:21 pm
Местоположение: Георги Андонов от гр.Разлог

Re: Марка и модел телескоп с водачи до 100лв.

Мнение от malkia_joro »

Djack написа:Готово, вече мога да се похваля, взех Mithell-a - 4,5м. с акция 50-100гр.! Взех и една макара да му закача - Mitchell Avocet 2 S-4000F !
Честито колега!Пожелавам ти да имаш само успешни излети с нея!
Хубаво ще е,след като я тестваш,да напишеш какви са впечетленията ти от въдицата и макарата!
Тъкмо ще помогнеш за в бъдеще на някой колега в избора му.
Красотата на живота е в това,че продължава.
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”