Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от svilen_sa6kov »

Днес след безуспешно търсене на размер 3000 на Daiwa Sweepfire или Crossfire, защото бях решил че искам точно една от двете за фидера си, заради перфектния им аванс/ и в Шумен ги търсих даже ама точно тоя размер го няма/, реших да мина през магазин ИВС защото поне там има голямо разнообрази от макари/ доста марки и модели/. От вратата си фиксирах един типично фидерен модел на FL и след две минути си го бях купил.Цената му без коментар - а и макарето уникално - 9 лагера и пълен аналог на фидерния модел на Корморан и Про -Кастера на Айкън.
Та мисълта ми беше да ви похваля магазинчето - супер добре заредено и избор има на доста и качествени марки. Собственичката е супер разбрана и винаги се стреми да ви угоди. Ако търсите нещо и го няма е готова да Ви помогне и да Ви го намери.
Между другото собственичката чете във форума- Иве драсни два реда да разберат колегите коя си във форума, за да могат и на лични съобщения да те питат дали имаш в магазина неща, които ги интересуват.
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от svilen_sa6kov »

Колеги, аз пак да питам - някъде из Варна да сте виждали някоя от тези две пръчки FORMAX EPIC Premium Carp или SPRO Prion Power Carp.
Благодаря.
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
Javor

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от Javor »

Тук е едното магазинче, предполагам че него търсиш:
http://maps.google.com/?ie=UTF8&hq=&hne ... 6&t=h&z=19

Но ако я има в него би трябвало да я има и в големия им магазин на центъра - Крисант
Javor

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от Javor »

http://www.bgmaps.com/services/links/li ... 0c3b07bbb5

Където е червеното кръгче, паркинга
Там е магазинчето посока канала
darakchiev_77
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Юни 24, 2010 6:35 am
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от darakchiev_77 »

Някой да ме насочи къде се предлагат влакна на Carp Expert, засега съм видял само в магазин Крисант на Полиграфията, обаче нямат моделите и размерите които ме интересуват.
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от svilen_sa6kov »

darakchiev_77 написа:Някой да ме насочи къде се предлагат влакна на Carp Expert, засега съм видял само в магазин Крисант на Полиграфията, обаче нямат моделите и размерите които ме интересуват.
http://www.riboco.com/index.php?mod=pro ... Fluo-300-m Във, Варна никъде не съм ги виждал но можеш да си поръчаш от тук като при поръчка над 50 лв доставката ти е безплатна.
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от svilen_sa6kov »

Колеги, къде във Варна мога да намеря макарата Shakespeare Match 1 FD. Дали сте я виждали някъде та да си спестя разкарването да я търся половин ден. Благодаря ви.
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
darakchiev_77
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Юни 24, 2010 6:35 am
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от darakchiev_77 »

Колега мисля си че макари на Shakespeare има в новия магазин на Хот Рийл. Миналата седмица ходих да разгледам и видях че има доста модели ама специално за това което търсиш не знам, може да ги питаш по тел. ако го има в сайта им. Иначе спирането там си е доста гадно особено ако има и други клиенти, аз сума ти време обикалях докато си намеря място.
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от svilen_sa6kov »

Шекспир Мач 1 с преден аванс - вече закупена от магазина до автогарата - и то са прекрасната цена от 48 лв при обявена 60 лв. Има 20% намаление на всички стоки.ГРАБИ НАРОДЕ :wink:.
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от svilen_sa6kov »

Отново посещение на магазин Пуфин Про - това в младост над Бриколажа. Отново съм повече от доволен от магазина и от Пламен - собственика, който е просто уникален. Купих си ето тази стоика Изображение и то на значително по- ниска цена от тази на която съм я виждал навсякъде, та дори и в сайта на вносителя -Видракс. Много добре зареден магазин, както винаги и то със качествени и стойностни неща, просто си личи когато един риболовен магазин се стопанисва от човек риболовец, които е в час.
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от svilen_sa6kov »

Вчера хозих до МАНЧО на пазара в новата БИЛА.
Останах изненадан и то доста неприятно - магазина с два пъти увеличена площ, но за сметка на това с четири пъти по - празен. Абе то нищо нямаше в тоя магазин, все едно торнадо е минало от там и отнесло всичко. Нищо ама нищо. Много зле. Само се чудя на фона на двойно по- големия наем за два пъти повече площ, за какво им е - като те и 30% от старото си помещение не могат да напълнят със стока :?: За качеството на наличната стока пък просто не искам да коментирам .
В тоя магазин при тези прекрасно създадени удобства за паркиране и невероятното зареждане със стока и то изключително качествена просто няма повече да стъпя скоро пак. Nevermore - бе казал поета ангилизки нейде. :wink:

Колеги ако някои е ходил в новия магазин на Микадо на Виница нека сподели как е, защото аз се засилих, но с тоя огромен и удобен техен паркинг, просто не можах да се уредя да съм сред намазалите парко място и рискувайки да ме отнесат засилените отдолу коли просто нямах друга алтернатива освен да се влея в трафика и отдалечавайки се завистливо да гледам успелите да се докопат до заветното паркомясто и да си викам - може би следващия път и аз ще съм сред тях. Сериозно струва ли си магазина нервите с паркирането и риска при излизането от паркинга им.
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
darakchiev_77
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Юни 24, 2010 6:35 am
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от darakchiev_77 »

Абе аз ходих един път ама като влязох в паркинга и не мога да излезна 10 мин. после. Иначе за магазина кво да ти кажа, аз ходих да си навия на шпулите евтин конец за морето, ама единия пич като е зает другия хич го няма не знам откога работи там ама като го питаш нещо все не знае, и с навиването не се справи. А като марки пак основно Микадо и Шекспир.
spetro
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 102
Регистриран на: Съб Апр 04, 2009 5:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от spetro »

svilen_sa6kov написа:Вчера хозих до МАНЧО на пазара в новата БИЛА.
Останах изненадан и то доста неприятно - магазина с два пъти увеличена площ, но за сметка на това с четири пъти по - празен. Абе то нищо нямаше в тоя магазин, все едно торнадо е минало от там и отнесло всичко. Нищо ама нищо. Много зле. Само се чудя на фона на двойно по- големия наем за два пъти повече площ, за какво им е - като те и 30% от старото си помещение не могат да напълнят със стока :?: За качеството на наличната стока пък просто не искам да коментирам .
В тоя магазин при тези прекрасно създадени удобства за паркиране и невероятното зареждане със стока и то изключително качествена просто няма повече да стъпя скоро пак. Nevermore - бе казал поета ангилизки нейде. :wink:

.
Колега какво точно си търсил и не си го намерил в този магазин?
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от svilen_sa6kov »

spetro написа:
svilen_sa6kov написа:Вчера хозих до МАНЧО на пазара в новата БИЛА.

. :wink:

.
Колега какво точно си търсил и не си го намерил в този магазин?
Колега, много неща търсих и не ги намерих.
Търсих добра шаранджийска стойка - нямаше, налична само една, която беше като правена от три годишни китайчета с брадва и боядисана от пиян бояджия - далтонист.
Търсих качествени хенгери - но такива нямаше - налични само един модел от безименните суйнгери - индииските дето във Видракс са по четири лева - тука бяха по 6.50.
Търсих качествен шаранджииски кълъф - нямаше естествено освен онези пейнкилери, предназначени за всичко с марка - аке манчо.
Търсих качествен шаранджииски стол - нямаше освен един китайски само с марка Карсон, които освен че е пред разпад е и с убииствено висока цена за липсата на качество, което предлага.
В този магазин се продават само китайски боклуци, които само изглеждат евтини и привличат незапознати потребители .
А на фона на тази огромна търговска площ да не се заредят освен масовката и качествени неща - мисля, че е икономически необосновано.
Все пак основен икономически принцип е това, че търсенето определя предлагането, а тука в тоя магазин предлегането се стреми да манипулира търсенето - е като съм решил да дам 100 лв за шаранджийсски стол не можеш да ме убеждаваш , че съм луд да дам толкова пари защото его на тоя е по евтин пък варши същата работа.
И накрая има магазинчета,които на 1:10 от тази площ с която разполага този магазин са заредили 100 пъти по-качествени неща..
Вземи се разходи се до магазин Пуфин Про над бриголажа или до магазин ИВС на пазара във Владиславово и можеш да си отговориш защо е тази негативна критика към този магазин - ще видиш как в тези две магазинчета на 10 квадрата само качествена стока респективно в Манчо на 100 квадрата и отгоре само боклуци.
За паркирането също няма да говоря колко много е помислено / а това не е никак маловажно/.
Е това е - търсих нещо качествено - не намерих такова.
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
spetro
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 102
Регистриран на: Съб Апр 04, 2009 5:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от spetro »

Е,това вече ме накара дори да не доближавам този магазин!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”