Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
Попа
новобранец
новобранец
Мнения: 46
Регистриран на: Пон Мар 19, 2007 4:36 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от Попа »

При мене има,няколко модела(Фишинг Про-бул.Чаталджа 20) :wink:
b0unc38910
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Апр 27, 2014 12:15 pm

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от b0unc38910 »

Здравейте колеги, вчера попаднах на 1 риболовен склад/магазин доста голям, на пътя за виница малко след ресторант никова къща, доста работи имат, директни вносители на robinson i mikado, и цените са им доста добри.
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от ianimar »

b0unc38910 написа:Здравейте колеги, вчера попаднах на 1 риболовен склад/магазин доста голям, на пътя за виница малко след ресторант никова къща, доста работи имат, директни вносители на robinson i mikado, и цените са им доста добри.
а че 80℅ от стоката е пъна скръб,не го спомена.
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от svilen_sa6kov »

b0unc38910 написа:Здравейте колеги, вчера попаднах на 1 риболовен склад/магазин доста голям, на пътя за виница малко след ресторант никова къща, доста работи имат, директни вносители на robinson i mikado, и цените са им доста добри.
Това много ми прилича на реклама. Първо и единствено мнение е само това на въпросния колега. Отностно въпросния склад - това е пародия - прилича на нещо,което е в тотална ликвидация и опоскано,като а останали само единични бройки от непродаваемите боклуци. Който е ходил скоро ще ме разбере. И какви вносители на Робинсон и Микадо, къде го тоя Робинсон, къде го това Микадо в тоя склад. Ако това е директен вносител на тия двете марки и това е централния им склад, жална им майка на Микадо и Робинсон в България.
Не се подвеждайте по това мнение на този колега - отидете и вижте, но не се надявайте на нищо....
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
Аватар
lishev_64
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 928
Регистриран на: Сря Май 25, 2011 10:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от lishev_64 »

svilen_sa6kov написа:
b0unc38910 написа:Здравейте колеги, вчера попаднах на 1 риболовен склад/магазин доста голям, на пътя за виница малко след ресторант никова къща, доста работи имат, директни вносители на robinson i mikado, и цените са им доста добри.
Това много ми прилича на реклама. Първо и единствено мнение е само това на въпросния колега. Отностно въпросния склад - това е пародия - прилича на нещо,което е в тотална ликвидация и опоскано,като а останали само единични бройки от непродаваемите боклуци. Който е ходил скоро ще ме разбере. И какви вносители на Робинсон и Микадо, къде го тоя Робинсон, къде го това Микадо в тоя склад. Ако това е директен вносител на тия двете марки и това е централния им склад, жална им майка на Микадо и Робинсон в България.
Не се подвеждайте по това мнение на този колега - отидете и вижте, но не се надявайте на нищо....
+1 :smt023
НА СЛУКА... И НЕКА БЪДЕМ ЧОВЕЦИ !!!
darakchiev_77
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Юни 24, 2010 6:35 am
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от darakchiev_77 »

Здравейте.
Някой може ли да ме насочи, къде в Аспарухово е риболовния магазин на Тони. Поздрави.
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от rikitikitavi »

На пазарчето до мола.
Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
darakchiev_77
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Юни 24, 2010 6:35 am
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от darakchiev_77 »

Здравейте.
Влакна на Trabucco някой да е мяркал из Варна.
Аватар
pasator
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1645
Регистриран на: Нед Юни 06, 2010 9:08 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от pasator »

darakchiev_77 написа:Здравейте.
Влакна на Trabucco някой да е мяркал из Варна.
В държавният Ловно-рибарски мисля,че имаше влакна Trabucco T-Force
Спартак
новобранец
новобранец
Мнения: 93
Регистриран на: Съб Апр 07, 2012 2:58 pm

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от Спартак »

Последния път като бях,във Варна,видях,че имаще някакви в един магазин срещу Полиграфията,само че не мога да се сетя сега за точното име.
Аватар
pop_stavri_
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 101
Регистриран на: Чет Авг 23, 2012 9:40 am
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от pop_stavri_ »

Спартак написа:Последния път като бях,във Варна,видях,че имаще някакви в един магазин срещу Полиграфията,само че не мога да се сетя сега за точното име.
От Гоу Фиш съм вземал влакно на Trabucco.
Спартак
новобранец
новобранец
Мнения: 93
Регистриран на: Съб Апр 07, 2012 2:58 pm

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от Спартак »

pop_stavri_ написа:
Спартак написа:Последния път като бях,във Варна,видях,че имаще някакви в един магазин срещу Полиграфията,само че не мога да се сетя сега за точното име.
От Гоу Фиш съм вземал влакно на Trabucco.
Същия магазин е,и си мислех че това е името му,но не го написах,защото не бях сигурен.
Аватар
kolintodorov
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Юни 02, 2011 5:34 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от kolintodorov »

Здравейте, колеги, не съм сигурен дали съм в правилната тема, но все пак ще пробвам, та от известно време обмислям да си отворя магазин за риболовни принадлежности, но не съм наясно с доста неща, например:
- как става зареждането със стока, аз ли трябва да обикалям складовете(Бургас,Пловдив) или има търговски представители, които обикалят за заявки и доставки. Знам, че от година или две Румъния също е дестинация за собствениците на магазини
- през какви проценти надценка се продава стоката, по мое мнение е над 30, защото в много магазини правят отстъпки до 20-25 процента, а знаем, че никой не продава на загуба

Ще съм благодарен на всякаква информация, може и лични!

П.П. С търговия се занимавам повече от 10 години и продължавам да го правя, имам магазин за хр. стоки, но с нивото начинание искам да съчетая професията с любимото хоби!
Аватар
pasator
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1645
Регистриран на: Нед Юни 06, 2010 9:08 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от pasator »

kolintodorov написа:Здравейте, колеги, не съм сигурен дали съм в правилната тема, но все пак ще пробвам, та от известно време обмислям да си отворя магазин за риболовни принадлежности, но не съм наясно с доста неща, например:
- как става зареждането със стока, аз ли трябва да обикалям складовете(Бургас,Пловдив) или има търговски представители, които обикалят за заявки и доставки. Знам, че от година или две Румъния също е дестинация за собствениците на магазини
- през какви проценти надценка се продава стоката, по мое мнение е над 30, защото в много магазини правят отстъпки до 20-25 процента, а знаем, че никой не продава на загуба

Ще съм благодарен на всякаква информация, може и лични!

П.П. С търговия се занимавам повече от 10 години и продължавам да го правя, имам магазин за хр. стоки, но с нивото начинание искам да съчетая професията с любимото хоби!
Тъкмо ще ме вземеш за продавач консултант в магазина,че и без това оставвам без работа в края на месеца :( А иначе,Румъния е дестинация не само за собствениците на магазини,а и много колеги пазарят от там на едро и след това продават тук.Същото се получава и от някой чуждестранни електронни сайтове колега.
goro21
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Нед Апр 06, 2014 10:34 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от goro21 »

да изкарам малко темата от прахоляка. къде във Варна мога да си купя снадка- 3тата на 4,30м митчел авосед бомбард 10-35 акция.
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”