Препоръчайте ми евтин спининг

Модератор: sapuna

Jechev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1968
Регистриран на: Пон Дек 11, 2006 1:36 pm
Местоположение: София

Re: Препоръчайте ми евтин спининг

Мнение от Jechev »

Raven написа:
Jechev написа:Страхотно пръчле е серт-чето, за тея никакви пари които струва, със сигурност ще е доволен колегата, сметам!
Мен лично много приятно ме изненада , когато си играх с него на рЯката!
За кое става въпрос?
Имах предвид модела "хексен" на серт, пръчката от линка на този гражданин с татуЛировките и дълбокомисления поглед, изписан с инициали J.P.!
Колега Raven, метни се до "Краставицата" и онова ниисчкото момче, известно като Локал(в медиите е познат и, като Краси), мисля че много ще ти помогне и насочи...така де, не купувй нищо, преди да си го сложиш в ръка, както писаха колеги! 8)
Ако цял живот се взираш в едно лайно, то цял живот ще ти мирише!
Джоко Росич

Алкохола не решава проблемите....млякото също.
Изображение
Аватар
maranzika
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1502
Регистриран на: Съб Сеп 16, 2006 7:10 pm
Местоположение: Монреал(Канада)

Re: Препоръчайте ми евтин спининг

Мнение от maranzika »

sandista написа:
niksan008 написа:Rico Marina 2,40 - 2,70 - 3,00m акция 15lb - 60гр, ............... като цена и качество предпочитам нея. Цената и е 35лв. по нашите магазини, в Илиянци може да е и по евтина.
Ето от такива изказвания патят хората ... Не стига,че си се ....ал ами и човека искаш да подведеш. С тая сопа 15либри-60 грама ..?? - "Къде отиваш ти.." Боцни я сред доматите или .. по-добре я приспособи за сомски риболов :) Щом не си на ясно със спининга не давай съвети
Хахаха.Санде,сега попаднах но това четиво та да споделя.От 3 години ловя с тази пръчка.Уникална е за парите си.Взех я на цената на 4 кутии цигари.Извадила е стотици риби вече над кило,а финала беше миналата седмица с оня заблуден шаран(ти знаеш за кой говоря).Та виж на клипчето как се държи пръчка за 20лв. с риба около 8-10кг. :wink: :wink: Сега реших да си закупя още една за резервна,че и за един приятел да взема.И какво се оказва-били свършили.... :( :( :( Направо откачих,защото не си взех когато ги имаше .
Та ако някой знае къде има пръчка Rico Marina Avocet Spin270 да сподели моля(черпнята от мене).Уж имало по Илиянци,ама дали е така как да разбера. :( :( :(
Аватар
naskobo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2319
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 5:15 pm
Местоположение: София

Re: Препоръчайте ми евтин спининг

Мнение от naskobo »

http://www.bulit2000.com/formax-cort-x- ... cle27431bg" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;

FORMAX - CORT X за мен е най-доброто което може да се купи сега в БГ в диапазона до 80 лв.
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не и повече от това! - А. Айнщайн
Аватар
maranzika
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1502
Регистриран на: Съб Сеп 16, 2006 7:10 pm
Местоположение: Монреал(Канада)

Re: Препоръчайте ми евтин спининг

Мнение от maranzika »

maranzika написа:Та виж на клипчето как се държи пръчка за 20лв. с риба около 8-10кг. :wink:
https://youtu.be/Kr0H4Sv79Bg" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”