видове въдици

Модератор: sapuna

nikilaaa
новобранец
новобранец
Мнения: 74
Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 8:00 pm

видове въдици

Мнение от nikilaaa »

здравейте,
имам едно болонезе,един директен,един фидер и няколко телескопа с водачи.та въпроса ми е какво точно е мач и щека и какви предимства имат те пред другите въдици :D
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: видове въдици

Мнение от bobo_33333 »

nikilaaa написа:здравейте,
имам едно болонезе,един директен,един фидер и няколко телескопа с водачи.та въпроса ми е какво точно е мач и щека и какви предимства имат те пред другите въдици :D
Здрасти,
аз нямам болонезе,фидер имам няколко телескопа,сега скоро си земах един телемач,ама мач и щека са за по прецизен и изтънчен риболов,изискващ по голямо пространство на действие.
А ние тука ловим ,дет се вика -гъз до гъз,със сопи по 2,70 -3м,на 5 метра 6 човека :wink:
Аз там съм пораснал...
INCUBUS
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3795
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:20 pm
Местоположение: Смолян

Re: видове въдици

Мнение от INCUBUS »

nikilaaa,за да се спести много излишно писане,което ще представлява повторение на вече написани неща,най-добре ще бъде да отвориш сайта на който и да е риболовен магазин и като кликнеш на "Мач-пръти" и на "Щеки",като разгледаш показаните пръчки,веднага ще ти се изясни това какво е,по какво се различават от болонезата ,фидера,телемача и т.н.А за какъв риболов се използват,можеш да прочетеш в този форум - в "Сладководен риболов" има такива теми.
nikilaaa
новобранец
новобранец
Мнения: 74
Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 8:00 pm

Re: видове въдици

Мнение от nikilaaa »

INCUBUS написа:nikilaaa,за да се спести много излишно писане,което ще представлява повторение на вече написани неща,най-добре ще бъде да отвориш сайта на който и да е риболовен магазин и като кликнеш на "Мач-пръти" и на "Щеки",като разгледаш показаните пръчки,веднага ще ти се изясни това какво е,по какво се различават от болонезата ,фидера,телемача и т.н.А за какъв риболов се използват,можеш да прочетеш в този форум - в "Сладководен риболов" има такива теми.
мерси :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”