КОЙ ЛЪЖЕ?

Модератор: sapuna

snegk
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 13896
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 9:11 pm
Местоположение: св.Влас

КОЙ ЛЪЖЕ?

Мнение от snegk »

Значи на макарата пише влакно 0,35-230до250 а аз му навих доволно 300м.0,35.Макарата ли лъже,или влакното :?:
Аватар
dimitar_
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1603
Регистриран на: Чет Дек 07, 2006 7:58 pm
Местоположение: Razgrad

Мнение от dimitar_ »

По - скоро влакното , но най - сигурно , ако имаш терен му удари една мярка и всичко ще си дойде на място .
rikosheth
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 883
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 12:29 pm
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Мнение от rikosheth »

Ами обикновено реалните диаметри на влакната са завишени с цел "демонстриране" на здравина :!: Но ако е така следва да събере по малко от написанато на шпулата а случая не е такъв, така че варианти много :roll:
Я кажи каква марка е влакното и в каква разфасовка и марката и модела на макарата?
По - скоро влакното , но най - сигурно , ако имаш терен му удари една мярка и всичко ще си дойде на място .
Ако са грешни обозначенията на влакното(или на шпулата) или пък и двете...какво точно ще си дойде на мястото с измерване???
snegk
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 13896
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 9:11 pm
Местоположение: св.Влас

Мнение от snegk »

Митак http://gallery.nariba.com/data/500/9935 ... PGвлакното е сарфикс макара тика.Имаш съобщение.
Аватар
Local
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6874
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 1:31 pm
Местоположение: Асеновград/Пловдив

Мнение от Local »

Влакното със сигурност няма да е точно , аз за макарата дали побира точно толкова никога няма да разбереш , не си компютър, трябва да се има доверие на производителя.
Клавиатура риба не лови!!!
Troli

Мнение от Troli »

Според мен ти лъжеш.Не те бива като лъжец.Значи не си лъжец.А може и аз да съм се излъгал за теб.Най-вероятно никой не лъже днес. :D За какво се лъжехме и какъв беше въпроса? :roll: Каква макара,кво влакно,кви 5 лева? :shock: Честит празник!
seefeel
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 964
Регистриран на: Пон Мар 20, 2006 12:44 am
Местоположение: Георги Иванов,гр.Бургас

Мнение от seefeel »

Маи маи влакното, аз на моите плитките(№5) не можах да навия 300 мт,а някаде към 250,260мт.Ми то зависи и дали навиваш плътно до ръба на шпулата ,повече или по-малко!!! :lol:
snegk
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 13896
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 9:11 pm
Местоположение: св.Влас

Мнение от snegk »

Благодаря колеги,сигорно нетрябва да се пълни цялата шпула.Навита е на 1-2мм.до ръба на шпулата.
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”