FORMAX

Модератор: sapuna

Аватар
vantonov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Вто Дек 06, 2011 4:23 pm

FORMAX

Мнение от vantonov »

Привет, колеги! Живи и здрави за много години :))

Някой ползвал ли е макари на Formax? Ако да, моля да сподели модели и впечатления. Мерси предварително и наслука! :fishing6:
Лошият риболовен ден винаги е по-добър от хубавия работен!
Аватар
rap66
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1126
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 12:01 pm
Местоположение: Varna

Re: FORMAX

Мнение от rap66 »

http://www.nariba.com/forum/viewtopic.p ... lit=formax" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Grigor.S.
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Дек 02, 2014 6:34 pm

Re: FORMAX

Мнение от Grigor.S. »

Здравей, колега аз ползвам макара на Формакс от една година и нямам проблеми. Моделът е Attract Cast 20, това е една универсална макара, която аз използвам главно за спининг. Макарата има 8 лагерна система, графитен корпус и е тежи около 250 грама. Доста съм доволен!!!
Надявам се да съм бил полезен!! :)
Аватар
vantonov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Вто Дек 06, 2011 4:23 pm

Re: FORMAX

Мнение от vantonov »

Grigor.S. написа:Здравей, колега аз ползвам макара на Формакс от една година и нямам проблеми. Моделът е Attract Cast 20, това е една универсална макара, която аз използвам главно за спининг. Макарата има 8 лагерна система, графитен корпус и е тежи около 250 грама. Доста съм доволен!!!
Надявам се да съм бил полезен!! :)
Мерси, колега. Мен ме интересуват предимно спининг макари и такива за "тежко" :))) Всичко добро :fishing2:
Лошият риболовен ден винаги е по-добър от хубавия работен!
osp
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Окт 25, 2014 2:10 pm

Re: FORMAX

Мнение от osp »

Макарите са доста добри за тези пари, но имат един дефект- замръзват при по- студено време. Имах такава преди години....
helcat
фен клуб-скобар
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Мар 02, 2014 10:50 am

Re: FORMAX

Мнение от helcat »

Здравей колега ,
Аз ползвам ендура шаранска макара и не съм доволен, особен от лошото редене на влакното.
Имам и три въдици от марката , като на шаранската средната секция се счупи на първия риболов.
Ползвам боло и спининг от който съм доволен.
Аватар
eroucma
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 691
Регистриран на: Съб Мар 14, 2009 7:23 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: FORMAX

Мнение от eroucma »

Виж тук има малко информация http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=132&t=53653
Изображение Изображение
Първата щука и първата кака винаги се помнят, независимо колко са големи и какви зъби имат
Аватар
spower
новобранец
новобранец
Мнения: 39
Регистриран на: Пет Яну 03, 2014 2:32 pm

Re: FORMAX

Мнение от spower »

helcat написа:Здравей колега ,

Ползвам боло и спининг от който съм доволен.
Колега сподели мнение за болото, че гледам и се чудя дали да взема на формакс legacy bolo 6m.
Мерси предварително :)
https://eleganten.top/ Мото и авто аксесоари.
saw1977ewa
новобранец
новобранец
Мнения: 58
Регистриран на: Съб Ное 22, 2014 8:50 am

Re: FORMAX

Мнение от saw1977ewa »

Имам боло Visage-6m.5-20g.210g.Цена около 130левал.Ловя с нея от 3-4години на Марица кефали и всякакви мирни риби до 1.5кг с поводи от 0.09мм до 0.15мм.(не казвам .че не могат да се уловят и по големи но трябва да се внимава и да не се натоварва с по дебел повод от 0.14мм)Болото се представя задоволително за икономичния си ценови клас.Здрава и надеждна въдица за реката.Малко мека(лигава) при върха когато я клатиш(няма особена точност и далекобойност)..Стои отлично в ръката.Водачи на дълги крачета(влакното по трудно лепне) Относно макарите не ми харесва навиването на влакното.
kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: FORMAX

Мнение от kevlar »

+1 за Formax-Metalim 3500 FD
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”