Нова придобивка

Модератор: sapuna

SuperMario45
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Авг 13, 2013 2:26 pm

Нова придобивка

Мнение от SuperMario45 »

Здравейте колеги. Купих си този мач - http://www.tesco.com/direct/mitchell-fl ... d=250-2289" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false; (нямаше как да не го направя с тази цена)...
Интересуваме какво ви е мнението, а и ако има хора с преки наблюдения да споделят какво да очаквам от въпросната пръчка.
Приемам също предложения за макара.
Благодаря на отзовалите се.
Аватар
vankata81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 307
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 2:10 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Нова придобивка

Мнение от vankata81 »

честито колега и със здраве да си го ползваш и най-вече да хващаш с него.
та сега по темата:
от сайта ли го купи или си го държал в ръка преди това?
по параметри е добре,
но --- материал фибро стъкло, цена супер като за начинаещ, марката добре ама то и остана само името, името на сайта има ли нещо общо със супермаркета теско?
щото аз кат бях в чехия само от там пазарувах както и всички социално слаби чехи и имигранти.
SuperMario45
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Авг 13, 2013 2:26 pm

Re: Нова придобивка

Мнение от SuperMario45 »

Въпросната пръчка съм я "тръскал" 2 пъти в магазини в Бг.
Доколкото разбрах е взет чрез поръчка онлайн (аз все още съм в Бг. момчето което ми направи услугата живее в Лондон). Да, за веригата Теско става въпрос, но ме съмнява да е тяхно производство както се случва с Била и марката им Клевер която от храна премина на батерии и кой знае още какво... Ти сам знаеш че Теско са огромни магазини и си имат различни щандове, така че вярвам че всичко е в реда на нещата. Благодаря и наслука и на теб.
Емил Димитров
фен клуб-скобар
Мнения: 371
Регистриран на: Сря Мар 14, 2007 8:15 pm
Местоположение: Перник
Обратна връзка:

Re: Нова придобивка

Мнение от Емил Димитров »

До колкото виждам марката е Mitchell, но не очаквай много от този мач
http://www.krakra-fishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vankata81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 307
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 2:10 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Нова придобивка

Мнение от vankata81 »

аз, също не залагам на тъкъми от скъпи марки, така че не питай за мнения и препоръки.
лови си и не се къхъри за цена и марка
важното е да се ходи за риба и да ти е кеф сред природата.
а и като имаш успешни излети да ги споделяш в "моя риболовен излет".
а пък колегите "гъзари и баровци" да си направят собствен форум,
ето и едно предложение за име на форума им" под 1000лв. за макара не влизай".
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Нова придобивка

Мнение от hshopov »

Вече си го купил така,че препоръките и мненията на колегите са безпочвени! Пожелавам ти наслука и много риби с въдичката! Важното е на теб да ти хареса!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
SuperMario45
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Авг 13, 2013 2:26 pm

Re: Нова придобивка

Мнение от SuperMario45 »

Колега hshopov, защо да са безпочвени?! Каква е разликата между това че е купен или че съм се гласил да го купя и разпитвам за него? Мненията им ще са полезни (поне за мен)...
Аватар
pepi555
фен клуб-скобар
Мнения: 611
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 12:21 am
Местоположение: София

Re: Нова придобивка

Мнение от pepi555 »

Хем си я тръскал, хем не знаеш какво да очакваш..... за какво питаш :lol:
дали вади шарани по 5кила? :lol:
На всички невярващи за килограмите мога да им кажа че : Риба и Цици се разбират колко са голями само ако ги държиш в ръцете си!!!
Аватар
М. Сталев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1176
Регистриран на: Сря Май 18, 2011 5:00 pm
Местоположение: Димитровград

Re: Нова придобивка

Мнение от М. Сталев »

vankata81 написа: а пък колегите "гъзари и баровци" да си направят собствен форум,
ето и едно предложение за име на форума им" под 1000лв. за макара не влизай".
По голяма тъпотия не можа ли да напишеш !
SuperMario45
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Авг 13, 2013 2:26 pm

Re: Нова придобивка

Мнение от SuperMario45 »

За пореден път се убедих че в този форум или трябва да си от най-богатите, най-знаещите и най-ловящите или просто да не задаваш какъвто и да било въпрос...
@ pepi555 - не за 5 кг. и 100 гр. ме интересува...
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Нова придобивка

Мнение от hshopov »

SuperMario45 написа:Колега hshopov, защо да са безпочвени?! Каква е разликата между това че е купен или че съм се гласил да го купя и разпитвам за него? Мненията им ще са полезни (поне за мен)...
Наистина ли ми задаваш въпроса или се шегуваш? Ако все пак е наистина...безпочвени са защото вече си го купил и от тук нататък който и каквото да ти каже е без значение! Д руго яче би било ако темата ти е : МИСЛЯ ДА ЗАКУПЯ..... ДАЙТЕ МНЕНИЯ! Едва тогава мненията на колегите щяха да имат стойност и въз основа на това да си правиш сметка да го вземеш или не! Чудя се защо не си обърнал повече внимание на втората част на поста ми в която ти пожелавам късмет и риби с новата въдица(от сърце е) или те хапят щъркелите ,нещо(за да няма постове, това за щъркелите е майтап...да не се засегнеш)! Или с по малко думи...успех с въдицата и просто ходи за риба! П.П. Моя мач не е дайва,шимано или какъвто и да е топ модел( поке ривер монстер е),но аз съм доволен! :drinkers: П.П.П. разликата е...ОСНОВНАТА РАЗЛИКА(Виж си второто изречение...),че като е купен каквото и да ти кажат...даже и ако е пълен боклук, това ,което си взел...нищо не се променя(твой е вече) :drinkers:, а и всеки лови с това което му е по джоба така,че дерзай ;)
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Нова придобивка

Мнение от chirusa_bg »

Композит, което значи, че ще е тежък и мек или дебел. Общо взето всяка карбонова въдица ще е по-лека и по-изпъната.
Купил си си сладководния аналог на въдиците, които се продават по сергиите на морето.
Дори в описанието си го пише "angler wishing to try catching coarse fish"
Става да го дадеш на детето или на приятели, които не са рибари, за да не ти чупят въдиците.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”