Резервна шпула за stradic CI4

Модератор: sapuna

Аватар
pepi555
фен клуб-скобар
Мнения: 611
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 12:21 am
Местоположение: София

Резервна шпула за stradic CI4

Мнение от pepi555 »

Колеги напоследък ми се върти нещо в главата за допълнителна шпула за страдика за да го ползвам в определени моменти и за спининг/с един плетеняк на въпросната шпула/
Въпроса ми е някой знае ли е дали става от друг модел макара...? предполагам че е възможна съвместимост с някои от японските страдици, защото цената от 60$ без доставка не ми е по вкуса :lol:
п.п в България не намирам да се продават резервни за тази макара, може би няма :roll:
п.п.п размера е 2500
На всички невярващи за килограмите мога да им кажа че : Риба и Цици се разбират колко са голями само ако ги държиш в ръцете си!!!
Аватар
naskobo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2319
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 5:15 pm
Местоположение: София

Re: Резервна шпула за stradic CI4

Мнение от naskobo »

http://www.spin-review.ru/reels/shimano_spool.shtml" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не и повече от това! - А. Айнщайн
Аватар
pepi555
фен клуб-скобар
Мнения: 611
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 12:21 am
Местоположение: София

Re: Резервна шпула за stradic CI4

Мнение от pepi555 »

На линка страдик не виждам...
На всички невярващи за килограмите мога да им кажа че : Риба и Цици се разбират колко са голями само ако ги държиш в ръцете си!!!
Аватар
pepi555
фен клуб-скобар
Мнения: 611
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 12:21 am
Местоположение: София

Re: Резервна шпула за stradic CI4

Мнение от pepi555 »

сега като се замисля, и направя една сметка.... :roll: по добре да си купя един заубер отколкото резервна шпула :smt102
На всички невярващи за килограмите мога да им кажа че : Риба и Цици се разбират колко са голями само ако ги държиш в ръцете си!!!
Аватар
Practicar
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Съб Окт 02, 2010 10:13 pm
Местоположение: София

Re: Резервна шпула за stradic CI4

Мнение от Practicar »

Колега, проблема ти може да се реши ако си намериш шпула от TECHNIUM FB. Шпулата не е студено кована и е малко по-тежка, но е напълно съвместима със страдика. Имам страдика и съм си решил така проблема с едната шпула, която дават от шимано. Резервната шпула купих от единия от вносителите на шимано, който има щанд на илианци, но я купих преди две години и едва ли още имат от тези.
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”