Пръчка Oxygen Magic Carp

Модератор: sapuna

Георги Динков
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 8:57 pm

Пръчка Oxygen Magic Carp

Мнение от Георги Динков »

Колеги какво е вашето мнение за тази пръчка? http://fishstarbg.com/index.php?route=p ... uct_id=989" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
3.60, 3к,3lbs.Дали става за едри шарани.Моля изкажете вашето мнение. goood
Последно промяна от Георги Динков на Чет Яну 29, 2015 9:49 pm, променено общо 1 път.
Аватар
vankata81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 307
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 2:10 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Пръчка Oxygen Magic Carp

Мнение от vankata81 »

ами линка не го отварям, иначе става за големи .
на л.с. може да ми пратиш къде ще ги ловиш големите.


п.с. Добре дошъл във форума.
Георги Динков
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 8:57 pm

Re: Пръчка Oxygen Magic Carp

Мнение от Георги Динков »

vankata81 написа:ами линка не го отварям, иначе става за големи .
на л.с. може да ми пратиш къде ще ги ловиш големите.


п.с. Добре дошъл във форума.


искам да знам от хора които за ползвали тази пръчка какво е тяхното мнение?
Аватар
magnetar
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 285
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 8:09 pm

Re: Пръчка Oxygen Magic Carp

Мнение от magnetar »

След плътните колове,това ми бяха първите композитни и кухи въдици,преди години.Не са твърди,параболични пръчки.За тези 30 лева,си стават,вадил съм не лоши риби.Ако имаш възможност и добавиш още 20 лева,можеш да вземеш по добри.
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Пръчка Oxygen Magic Carp

Мнение от sapuna »

magnetar го е написал много точно - много лигав композит ,разминаващ се с понятието карпова въдица.Може би само визуално прилича на такава.
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
go6odob
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Юли 02, 2012 10:46 pm

Re: Пръчка Oxygen Magic Carp

Мнение от go6odob »

Koлега,силно ти препоръчвам тези, http://www.nasluka-shop.com/vdici/shara ... 3-60m.html" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow" rel="nofollow ,имам ги от скоро на 3 риболова са ми обаче останах много очарован.От второто ми замятане хванах 100те метра,дай по 10 лв повече на бройка но няма да сбъркаш,чист карбон са а тези които ги гледаш са композит и са много гъвкави (лигави).
Брат ми си взема тези, http://www.nasluka-shop.com/sharanska-v ... 3-60m.html" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;

също са отлични за парите си но вземи 4 либри, успех и Наслука!!
Аватар
magnetar
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 285
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 8:09 pm

Re: Пръчка Oxygen Magic Carp

Мнение от magnetar »

go6odob написа:Koлега,силно ти препоръчвам тези, http://www.nasluka-shop.com/vdici/shara ... 3-60m.html" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow ,имам ги от скоро на 3 риболова са ми обаче останах много очарован.От второто ми замятане хванах 100те метра,дай по 10 лв повече на бройка но няма да сбъркаш,чист карбон са а тези които ги гледаш са композит и са много гъвкави (лигави).
Брат ми си взема тези, http://www.nasluka-shop.com/sharanska-v ... 3-60m.html" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow" rel="nofollow

също са отлични за парите си но вземи 4 либри, успех и Наслука!!
Колега,за 40 лева,няма начин да е чист карбон.Въдици направени изцяло от карбон,струват много!
Иначе препоръчвам на колегата FL Tournament,ползвал съм ги,и си заслужават цената.
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Пръчка Oxygen Magic Carp

Мнение от hshopov »

Здрава шаранджийска въдица на 3 части. Дължина 3,60м., акция 3 lbs., тегло 410гр. и транспортна дължина 125см......много неглиже е това ревю! Сам си направи изводите!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Георги Динков
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 8:57 pm

Re: Пръчка Oxygen Magic Carp

Мнение от Георги Динков »

formax axum carp а за тази мнение?
Аватар
magnetar
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 285
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 8:09 pm

Re: Пръчка Oxygen Magic Carp

Мнение от magnetar »

Георги Динков написа:formax axum carp а за тази мнение?
За мен,не лоша марка,това се отнася за въдиците им,не и за макарите.Това е най-ниският клас шаранджийски прът на марката,не очаквай много.
Георги Динков
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 8:57 pm

Re: Пръчка Oxygen Magic Carp

Мнение от Георги Динков »

magnetar написа:
Георги Динков написа:formax axum carp а за тази мнение?
За мен,не лоша марка,това се отнася за въдиците им,не и за макарите.Това е най-ниският клас шаранджийски прът на марката,не очаквай много.
Ще имам напредвид. :fishing2:
Аватар
Антон Тонев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2163
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 9:51 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Пръчка Oxygen Magic Carp

Мнение от Антон Тонев »

На тая пръчка /Оксижена/, според мен единственото и хубаво нещо е що годе приличния макродържач.Иначе аз лично не съм ползвал такава марка, но иначе казано-всички пръчки от ниския ценови клас, са с малко занижени показатели от реалните.Имал съм подобни, и според мен и тези са реално около 3,25lbs.Почти съм убеден,че са полупараболици/за мен по добрия вариант-не обичам лигави сопи/.Прави впечатление, че последните два водача преди върховия, са с по два крака/минус за мен/.Пробвал съм подобни-Filstar, и да ти кажа не съм останал с лошо впечатление.Тежести от порядъка на 70-100гр, си ги мятахме без проблем, не е лигава при вадене на риба, върха работи добре.Тази предполагам е същата.
Как обичам да си блажа със сланина,
как обичам с винце и на месечина,
да си лафя със дружина!
Антон Тонев
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”