Помощ при избора на шаранджийски въдици

Модератор: sapuna

Аватар
mrenka
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 483
Регистриран на: Чет Апр 09, 2015 12:09 am

Re: Помощ при избора на шаранджийски въдици

Мнение от mrenka »

sapuna написа: По въпроса - Оксиджена не става.Абсолютна тежка лигня е и отдавна съм се отказал да ги внасям.
Аз пък съм въоръжен точно с такива - tele carp 3.9m 3.6 lbs и за дадените пари съм повече от доволен. Замятането е като за световно, а тежки биха били само при руски твичинг :D Да не говорим, че транспортната им дължина е метър и 16.
Но, както е казал поета, разни хора - разни вкусове :)
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Помощ при избора на шаранджийски въдици

Мнение от sapuna »

Никой не говори за телета ,а па точно цитираните от теб Оксиджени/предполагам/ са солети!ГАРАНТИРАНО!Отделно 3,6lb не съм чувал да има произведена сопа ,така че ... мятай си колко искаш 50-те метра.Та както е казал поета, разни хора - разни вкусове ;)
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Помощ при избора на шаранджийски въдици

Мнение от oneillbgm »

Не ги купувай. Имах 3 броя от тези. Пълни тояги, тежки за брулене на орехи.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Дани99
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Нед Апр 26, 2015 2:40 pm

Re: Помощ при избора на шаранджийски въдици

Мнение от Дани99 »

oneillbgm написа:Не ги купувай. Имах 3 броя от тези. Пълни тояги, тежки за брулене на орехи.

Да отказах се,реших да посабера още малко пари.
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Помощ при избора на шаранджийски въдици

Мнение от топлия »

Колега аз бях пред същата дилема, февруари купих shimano ultegra. 2макари и не ми останаха пари за пръчки, по съвет на колеги изчаках и от всяка заплата, отделях по 85 лева и сега имам 3 пръчки f l strategist и събирам пари за трета макара. Адски се радвам, че послушах колегите и изчаках, тея сопи се оказаха страхотни, препоръчвам ти ги. 3,90 м. 3.75 l. Триколенни, за по добра транспортна дължина. С лекота хвърлям над сто метра, без да ги напъвам до крайност. Доволен съм, за тези пари по добро мисля, че няма да намериш. Това е от мен. Успех.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
Дани99
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Нед Апр 26, 2015 2:40 pm

Re: Помощ при избора на шаранджийски въдици

Мнение от Дани99 »

топлия написа:Колега аз бях пред същата дилема, февруари купих shimano ultegra. 2макари и не ми останаха пари за пръчки, по съвет на колеги изчаках и от всяка заплата, отделях по 85 лева и сега имам 3 пръчки f l strategist и събирам пари за трета макара. Адски се радвам, че послушах колегите и изчаках, тея сопи се оказаха страхотни, препоръчвам ти ги. 3,90 м. 3.75 l. Триколенни, за по добра транспортна дължина. С лекота хвърлям над сто метра, без да ги напъвам до крайност. Доволен съм, за тези пари по добро мисля, че няма да намериш. Това е от мен. Успех.
Да и аз така ще направя ще отделям пари за да си взема по хубави.Благодаря за мнението и наслука :fishing2:
Аватар
kami.59
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Чет Яну 08, 2015 10:45 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Помощ при избора на шаранджийски въдици

Мнение от kami.59 »

Колеги ако някои може да ми помогне да си намера вьдици FORMAX PATRIOT CARP 3,90m 3,5lb - две секции -ще сьм му благодарен много
Невероятно, но факт хванах я с ръце!
Аватар
rado25
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 348
Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 5:21 pm
Местоположение: Варна

Re: Помощ при избора на шаранджийски въдици

Мнение от rado25 »

Ех като си се запънал FORMAX та FORMAX, ето ти ги http://ribolovenmagazin.com/index.php?r ... &order=ASC" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow и още един http://bigmall.bg/product/15583/formax- ... 5-390.html" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow на тези водачите им са тесни!
написа:Обърни си шапката с козирката назад. Шарана си мисли, че си тръгваш и започва да кълве.
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”