Teben wef 500

Модератор: sapuna

a3rll
новобранец
новобранец
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Юни 09, 2012 8:53 pm

Teben wef 500

Мнение от a3rll »

Здравейте колеги. Идва началото на сезона и съм решил да се оборудвам с нова пръчка и макара за риболов на сом от брега. Макарата е избраната по-горе , а пръчката е Filstar iron stick 3.00 м 150-300 акция. Бях в един рибарски магазин, сглобих ги , допаднаха ми, но има един малък проблем- цената на макарата( 50 лв. )( а в продавалник я има на 30 лв, но няма налични и на трите обяви) Може ли някой колега да ме насочи в София или Благоевград къде я има? Аз бях в Младост, но там ми предложиха тази цена която ми е много. Ако някой помогне обещавам почерпка :). (знам че риболова не е евтино хоби и не трябва да се правят компромиси(особено в сомския ), но на този етап просто не мога да отделя повече от 30-35 лв за макара ( мах 40 ) . Благодаря предварително :fishing3: :fishing3: :fishing3:
Аватар
dizela_88
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пон Сеп 22, 2014 6:13 pm
Местоположение: Якимово , Монтана

Re: Teben wef 500

Мнение от dizela_88 »

Това е в София ,а има и безплатна доставка ако ти е далеч http://divo.bg/ribolov/makari/teben/mak ... l?___SID=U" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
a3rll
новобранец
новобранец
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Юни 09, 2012 8:53 pm

Re: Teben wef 500

Мнение от a3rll »

Мерси колега, но докато четях днес за макарата намерих информация,че тебена и аке манчо е едно и също просто друго име.Това дали е така ?
Манчото го намерих за 31 лв.
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”