Избор на телекарп или 2/3 коленна

Модератор: sapuna

Аватар
begleca_sv
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2794
Регистриран на: Вто Ное 17, 2009 10:11 am
Местоположение: Свищов

Re: Избор на телекарп или 2/3 коленна

Мнение от begleca_sv »

сапуна го прехвалих с неговите сопи но лесно се прекърши върха на едната вдигнах едно сомче кило във въздоха и до там си беше върховете се оказаха кухи.......
Обичам природата, но не само на картинка !!!
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Избор на телекарп или 2/3 коленна

Мнение от sapuna »

Малко грубо прозвуча горенаписаното ,защото:
- сопите не са мои ,аз просто ги внасям и продавам по ваше желание
- не съм чупил до сега за да знам кое от какво е направено.Превел съм описанието на производителя " - Секции : 5бр. /карбон + усилен плътен връх/"
- не бях чувал при риболов на тежко риби да се вдигат!За това са измислени кеповете.

Не виждам къде ми е вината ,освен в това че се мъча винаги да съм от полза и да оставате доволни!
Въпреки всичко ще се постарая да намеря връхче и да ти помогна.Не обещавам ,че ще стане ,обещавам ,че ще се постарая!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
begleca_sv
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2794
Регистриран на: Вто Ное 17, 2009 10:11 am
Местоположение: Свищов

Re: Избор на телекарп или 2/3 коленна

Мнение от begleca_sv »

аз ще се опитам да подменя върховете и на 4 те сопи с плътни в рибарския магазин до нас има но ще видим дали ще паснат може и моя да е грешката ше вдигнат въдицата твърде на високо но мой познат в този момент беше хванал и кордата ..
Обичам природата, но не само на картинка !!!
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Избор на телекарп или 2/3 коленна

Мнение от Димитър Чаушев »

"На крива ракета космоса и пречи " :lol:
Как ше вдигаш рибата с пръчката ,и после ще обвиняваш че не била качествена :lol:
bulaf
новобранец
новобранец
Мнения: 87
Регистриран на: Вто Мар 30, 2010 2:04 pm

Re: Избор на телекарп или 2/3 коленна

Мнение от bulaf »

И аз си купих 3 броя от сапуна и съм много доволен от въдиците.
За парите са си направо убиец.
Пиши му и си купи такива. :)
топлия написа:Свържи се със сапуна. Има къде по добри шаранджийски пръчки на FL скоро си взех три и съм очарован.
kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: Избор на телекарп или 2/3 коленна

Мнение от kevlar »

Не можах да намеря,по-голям диаметър от този - 5.0/1.2
Кухите са по 6мм.
http://www.fishingtime.bg/Karbonov-plat ... %86%D0%B8-(37,1,shop=986,b=1" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;)
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
Аватар
begleca_sv
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2794
Регистриран на: Вто Ное 17, 2009 10:11 am
Местоположение: Свищов

Re: Избор на телекарп или 2/3 коленна

Мнение от begleca_sv »

помислих че колегата държи и дърпа кордата нагоре и така от вълнение дори с малко соме се случват и такива неща но се пак ако беше плътен върха както каза той нямаше да се счупи и то с лекота .,..
Обичам природата, но не само на картинка !!!
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Избор на телекарп или 2/3 коленна

Мнение от hshopov »

За Сапуна или добро или нищо(мое лично мнение)! Винаги съм получавал това,което съм очаквал да получа,че и с МНОГО отгоре!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Избор на телекарп или 2/3 коленна

Мнение от Димитър Чаушев »

Без да ставам адвокат на някого но , всички пръчки са ми от сапуна , счупих два върха на ФЛ турнамент и един на Диамант АЛБ който ползвах за спод ама ЗАЩО , ами много ясно , маам като изуглавен ,и кой е виновен , еми АЗ :lol: сега съм по-внимателен и няма проблеми !
За протокола : чупил съм и плътен връх ,ама АЗ съм го счупил :wink:
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Избор на телекарп или 2/3 коленна

Мнение от hshopov »

Димитър Чаушев написа:Без да ставам адвокат на някого но , всички пръчки са ми от сапуна , счупих два върха на ФЛ турнамент и един на Диамант АЛБ който ползвах за спод ама ЗАЩО , ами много ясно , маам като изуглавен ,и кой е виновен , еми АЗ :lol: сега съм по-внимателен и няма проблеми !
За протокола : чупил съм и плътен връх ,ама АЗ съм го счупил :wink:
За тебе знаем...еееееей не си знаеш силата Чичо Миткоооо :lol: :lol: :lol: ! Сега поо темата...имал съм удоволствието да мятам със стратезите и казвам,че въдицата си струва всеки един лев,че и отгоре! Лично аз смених телекарповете с 3 коленни и никога няма да мина пак на стария вариант! :drinkers:
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
magnetar
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 285
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 8:09 pm

Re: Избор на телекарп или 2/3 коленна

Мнение от magnetar »

hshopov написа:
Димитър Чаушев написа:Без да ставам адвокат на някого но , всички пръчки са ми от сапуна , счупих два върха на ФЛ турнамент и един на Диамант АЛБ който ползвах за спод ама ЗАЩО , ами много ясно , маам като изуглавен ,и кой е виновен , еми АЗ :lol: сега съм по-внимателен и няма проблеми !
За протокола : чупил съм и плътен връх ,ама АЗ съм го счупил :wink:
За тебе знаем...еееееей не си знаеш силата Чичо Миткоооо :lol: :lol: :lol: ! Сега поо темата...имал съм удоволствието да мятам със стратезите и казвам,че въдицата си струва всеки един лев,че и отгоре! Лично аз смених телекарповете с 3 коленни и никога няма да мина пак на стария вариант! :drinkers:
Три коленните са компромис,телескопа е ГОЛЯМ компромис!

Сега съм с три коленни,заради транспорта.Имам и телескопи,когато ходех с мотора,ето това е компромис заради превозното средство.
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Избор на телекарп или 2/3 коленна

Мнение от hshopov »

magnetar написа:
hshopov написа:
Димитър Чаушев написа:Без да ставам адвокат на някого но , всички пръчки са ми от сапуна , счупих два върха на ФЛ турнамент и един на Диамант АЛБ който ползвах за спод ама ЗАЩО , ами много ясно , маам като изуглавен ,и кой е виновен , еми АЗ :lol: сега съм по-внимателен и няма проблеми !
За протокола : чупил съм и плътен връх ,ама АЗ съм го счупил :wink:
За тебе знаем...еееееей не си знаеш силата Чичо Миткоооо :lol: :lol: :lol: ! Сега поо темата...имал съм удоволствието да мятам със стратезите и казвам,че въдицата си струва всеки един лев,че и отгоре! Лично аз смених телекарповете с 3 коленни и никога няма да мина пак на стария вариант! :drinkers:
Три коленните са компромис,телескопа е ГОЛЯМ компромис!

Сега съм с три коленни,заради транспорта.Имам и телескопи,когато ходех с мотора,ето това е компромис заради превозното средство.
Еееее недей така де :D 3 коленната въдица я предлочитам пред двуколенната и не само заради транспортната дължина! Все ми се струва,че няма да ми клъвне огромно животно( въртя едни валати...) че и въдицата да потроши при все ,че точно това се е случило с една от въдиците ми! Мисля че има и разлика в строя между 3 и 2 коленни ,еднакви въдици(айде да са стратези да речем) ,а аз обичам по твърди пръчки ама то си е до човек :)
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: Избор на телекарп или 2/3 коленна

Мнение от kevlar »

Адaш,аз предлочитам 2 коленни пред 3 коленните.С повече от 1 снадка ми блъска на телескоп!!!
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Избор на телекарп или 2/3 коленна

Мнение от hshopov »

kevlar написа:Адaш,аз предлочитам 2 коленни пред 3 коленните.С повече от 1 снадка ми блъска на телескоп!!!
Оооооо никакви проблеми...за това сме различни хора,адаш! Всееки според предпочитанията си :)
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Избор на телекарп или 2/3 коленна

Мнение от sapuna »

Много станаха компромисите нещо.Със закупуването на пръчките темата се изчерпа!
Наслука на всички ,бъдете здрави и безкомпромисни!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Заключено

Обратно към “Въдици и макари”