Прът и макара за риболов на плувка?

Модератор: sapuna

bobi878
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Юли 22, 2013 7:53 pm

Прът и макара за риболов на плувка?

Мнение от bobi878 »

Здравейте!
От може би година съм запален по шаранджийския риболов. Ловя главно на дъно и много рядко на плувка. Въдицата за плувката ми обаче е някакво китайче, което буквално се разпада. Сега съм решил да купя прът и макара, които да ме радват и да ми вършат работа по-дълго време. Ловя изключително по платени язовири шаран и каракуда. Идеята ми е въдицата да не е много тежка и да може да замята на добро разстояние.
Молбата ми е да ми препоръчате прът и макара в бюджет около 200лв.
Поздрави!
bushido1964
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Нед Юни 12, 2011 9:07 pm

Re: Прът и макара за риболов на плувка?

Мнение от bushido1964 »

Моят съвет е за макара- Ryobi Zauber 4000 с мач шпула ,а за въдица-мач на 3.90м. или на 4.20м.по твой избор(кастинг 5-20гр.)... Успех в търсенето... :fishing12:
Аватар
Венелин Радушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1026
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:37 pm
Местоположение: Силистра

Re: Прът и макара за риболов на плувка?

Мнение от Венелин Радушев »

Според мен на-доброто, което можеш да вземеш в този ценови клас е Match 2 Shakespeare или Focus Legacy match в комбинация с някоя Ryobi (както вече те посъветваха), със сигурност ще си прехвърлиш бюджета с малко или повече, но няма да съжаляваш за което.
"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения."
bobi878
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Юли 22, 2013 7:53 pm

Re: Прът и макара за риболов на плувка?

Мнение от bobi878 »

Колеги реших си проблема. Купих мач шимано катана + макара шимано ексейдж 3000. Дано съм направил правилен избор, понеже похарчих двойно повече от планирания бюджет.
Аватар
dimmitov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 473
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2012 4:40 am
Местоположение: Пловдив

Re: Прът и макара за риболов на плувка?

Мнение от dimmitov »

bobi878 написа:Колеги реших си проблема. Купих мач шимано катана + макара шимано ексейдж 3000. Дано съм направил правилен избор, понеже похарчих двойно повече от планирания бюджет.
Екстра си! Действай!
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛОВИ ВСИЧКАТА РИБА С ВЪДИЦА
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”