Мнение за Nash Scope

Модератор: sapuna

Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение за Nash Scope

Мнение от isavkov »

Nash имат една серия въдици, наречена Scope и ми е любопитно какво ви е мнението за тази идея? Не съм тръгнал да си купувам, просто ми е любопитно какво мислите по въпроса

Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Мнение за Nash Scope

Мнение от Димитър Чаушев »

Не съм ги виждал на живо ,нямам и идея какво представлява като пръчка ,за места като показани на клипа според мене са идеални ! Пролетно време излетите са ми точно по такива места , доста съм мислил за точно тия пръчки ама ........
Ако мислиш да ловиш в "джунгли " това е типа пръчка според мене !
Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Мнение за Nash Scope

Мнение от isavkov »

Димитър Чаушев написа:Не съм ги виждал на живо ,нямам и идея какво представлява като пръчка ,за места като показани на клипа според мене са идеални ! Пролетно време излетите са ми точно по такива места , доста съм мислил за точно тия пръчки ама ........
Ако мислиш да ловиш в "джунгли " това е типа пръчка според мене !
Идеята е че са къси по 9-10фута пръчки, но със силата и възможностите на големите им братчета. По къси са заради това че сталкването е по някви местности с клони, трънки и т.н.
Конкретно Nash са ги измислили мн хитро, защото са и полу-телескопични.
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
Аватар
Bigmarlin
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2251
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 2:06 pm
Местоположение: Плевен

Re: Мнение за Nash Scope

Мнение от Bigmarlin »

Това TFG Comp 10 не е ли нещо подобно,макар и нетелескопично
Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Мнение за Nash Scope

Мнение от isavkov »

Bigmarlin написа:Това TFG Comp 10 не е ли нещо подобно,макар и нетелескопично
май да, като го гледам.
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Мнение за Nash Scope

Мнение от oneillbgm »

Scope е цяла линия асортименти на Nash. Следя марката с интерес. А специално въдиците Scope не са повече от продуктите на други марки. Леки, маневрени за трудни местности покрай водоемът за риболов на близки дистанции. Просто Nash имат добри рекламни кампании и не мога да им отрека, че продуктите им са качествени и имат страхотна изчистена, иновативна визия.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Мнение за Nash Scope

Мнение от isavkov »

oneillbgm написа:Scope е цяла линия асортименти на Nash. Следя марката с интерес. А специално въдиците Scope не са повече от продуктите на други марки. Леки, маневрени за трудни местности покрай водоемът за риболов на близки дистанции. Просто Nash имат добри рекламни кампании и не мога да им отрека, че продуктите им са качествени и имат страхотна изчистена, иновативна визия.
Дай пример за алтернативна пръчка, че нещо не намирам?
Стана ми доста интересно като цяло, но нещо не мога да открия други 10футови пръчки.
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Мнение за Nash Scope

Мнение от isavkov »

Между другото, алтернативно на Nash Scope е Nash H-Gun Dwarf.
Варират от 39 до 69 паунда, в зависимост от дължина и либри, което в левове звучи като доста приемлива цена.
Другия месец си порчвам направо 2 :)
Смятам да си взема тези на 9ft, 3.50lb.

Изображение

+ като им взема и едни Nash H-Gun BP-10 макарички и ще заспи си мисля :)
Изображение
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”