Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Модератор: sapuna

Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от sapuna »

Шейната и на пързалката Славчо ,прецакан си тотално /ама то от тарикатлък/.
Като питаш за Формакс ,а си купуваш Осако на Диамант така ще е. :lol:
С огромно удоволствие бих пернал ключа на темата ,но за да не ме обвиниш веднага в тоталитаризъм и превишаване на правомощията ще я оставя ,за да се насладиш на грешката си и осъзнаеш приказката за "Хитрата сврака" ....
Едровата цена на 8-цата бе 37,42лв ,а в склада точно 33,41лв
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от hshopov »

Славе , чак ме е яд,че ти видях късно съобщението във фейса,като си продавах FL-ите! Да ти ги бях запазил та да мяташ сега на воля ама ги купиха веднага д.ба :(
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от Димитър Чаушев »

За 34 лева макари три сезона. .....а дано ама, на дали :roll:
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от hshopov »

Димитър Чаушев написа:За 34 лева макари три сезона. .....а дано ама, на дали :roll:
Що бе??? Ако ходи два , три пъти годишно,момчето за риба? Защо не...иии ако си ги пази....
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от Slavi_82 »

sapuna написа:Шейната и на пързалката Славчо ,прецакан си тотално /ама то от тарикатлък/.
Като питаш за Формакс ,а си купуваш Осако на Диамант така ще е. :lol:
С огромно удоволствие бих пернал ключа на темата ,но за да не ме обвиниш веднага в тоталитаризъм и превишаване на правомощията ще я оставя ,за да се насладиш на грешката си и осъзнаеш приказката за "Хитрата сврака" ....
Едровата цена на 8-цата бе 37,42лв ,а в склада точно 33,41лв
В склада цената може и да е толкова но склада им е в Румъния ако не се бъркам :)
Пределно ми е ясно че всички търговци шибате големи надценки, и това е без изключение !
Но няма значение колко и е цената на едро защото аз съм краен потребител а никой не работи за моите мили очи .
Само доставката е близо 10 лв ако я плащах аз но ти тва не го смяташ .
И да прав си интересувах се от новия модел на формакс според мен е много добра макара, въпроса е в това че ме разубедиха
да купувам какъвто и да е било байр-рънър затова реших че като нямам пари за скъпото ще е Осако :)
А м-у другото говорил съм с приятел които каза че може да смени и шайбите с тефлонови на аванса.
Утре ще избера и влакно и ще видя как редят и влакното :)
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от hshopov »

Slavi_82 написа: А м-у другото говорил съм с приятел които каза че може да смени и шайбите с тефлонови на аванса.
Тогава,вече ще станат ЗДРАВА работа!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от Димитър Чаушев »

Аха, ще станал железни.
Славчо , уж тарикат, уж 20 години стаж ма. ......май само ни лъжеш което си е за твоя сметка . Приятелски съвет, замисляй се поне малко над съветите които ти се дават брат!
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от hshopov »

Димитър Чаушев написа:Аха, ще станал железни.
Славчо , уж тарикат, уж 20 години стаж ма. ......май само ни лъжеш което си е за твоя сметка . Приятелски съвет, замисляй се поне малко над съветите които ти се дават брат!
От тефлоновата втулка нема по хубаво! С тефлонова втулка , диаманта става чук поне за 100 лева!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от Димитър Чаушев »

Алтава работа, некой само се носят по течението . Да са му честити и да си ги ползва със здраве.
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от Slavi_82 »

hshopov написа:
Димитър Чаушев написа:Аха, ще станал железни.
Славчо , уж тарикат, уж 20 години стаж ма. ......май само ни лъжеш което си е за твоя сметка . Приятелски съвет, замисляй се поне малко над съветите които ти се дават брат!
От тефлоновата втулка нема по хубаво! С тефлонова втулка , диаманта става чук поне за 100 лева!
Втулка и шайба за теб явно е едно и също :D
Няма да влизам в излишни спорове. Идната седмица отиват на реален тест драйв .
Много ви пречи злобата да кажете нещо добро за някого.

п.п. Имах всичко и то качествено но преди години ми разбиха апартамента и започнах от нулата :)
Но както и да е :) За някой бобовдол им стана и майка и баща и техен дом :) Това ви е достатъчно
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от hshopov »

Де бе ...втулка,шайба...грешка на езика ( разликата е очевадна разбира се) ! По важното е макарата да стане ЗДРАВА работа с тази шайба за по бързия аванс,а не какво съм казал аз! ;) Лично аз не тая никаква злоба към теб( няма и за какво) ама ми се струва,че колегите нещо не ти се кефят! Не знам защо... ама разни хора....знаеш как е! Благодаря и тук за линка на играта ;)!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от Slavi_82 »

hshopov написа:Де бе ...втулка,шайба...грешка на езика ( разликата е очевадна разбира се) ! По важното е макарата да стане ЗДРАВА работа с тази шайба за по бързия аванс,а не какво съм казал аз! ;) Лично аз не тая никаква злоба към теб( няма и за какво) ама ми се струва,че колегите нещо не ти се кефят! Не знам защо... ама разни хора....знаеш как е! Благодаря и тук за линка на играта ;)!
И ти си прав :) Може би защото не Сапуна не иска да каже цената на едро на Осако surf cast или маи беше FL YF carp :D
Не че нещо ама почнах да ги бъркам марките :D
Иначе да като цяло работя по маркови такъми от Осако . но за сега толкова ми позволява бюджета.
И като цяло имам доста добри познания за такъмите и доста висок критерий към качеството и затова са
ще им изтърпя глупостите докато не им плесна поредната трофейна риба в лицето да съскат още повече :wink:
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от Димитър Чаушев »

Дай да видим предишната трофейна риба , за следващата има време .
Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от isavkov »

Slavi_82 написа:
hshopov написа:Де бе ...втулка,шайба...грешка на езика ( разликата е очевадна разбира се) ! По важното е макарата да стане ЗДРАВА работа с тази шайба за по бързия аванс,а не какво съм казал аз! ;) Лично аз не тая никаква злоба към теб( няма и за какво) ама ми се струва,че колегите нещо не ти се кефят! Не знам защо... ама разни хора....знаеш как е! Благодаря и тук за линка на играта ;)!
И ти си прав :) Може би защото не Сапуна не иска да каже цената на едро на Осако surf cast или маи беше FL YF carp :D
Не че нещо ама почнах да ги бъркам марките :D
Иначе да като цяло работя по маркови такъми от Осако . но за сега толкова ми позволява бюджета.
И като цяло имам доста добри познания за такъмите и доста висок критерий към качеството и затова са
ще им изтърпя глупостите докато не им плесна поредната трофейна риба в лицето да съскат още повече :wink:
Абе много ми е странно да се ползва "марков такъм" в съчетани е с Осако...
Тва все едно да кажеш че лада и мерцедес са едни и същи като качество :D
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от Slavi_82 »

isavkov написа:
Slavi_82 написа:
hshopov написа:Де бе ...втулка,шайба...грешка на езика ( разликата е очевадна разбира се) ! По важното е макарата да стане ЗДРАВА работа с тази шайба за по бързия аванс,а не какво съм казал аз! ;) Лично аз не тая никаква злоба към теб( няма и за какво) ама ми се струва,че колегите нещо не ти се кефят! Не знам защо... ама разни хора....знаеш как е! Благодаря и тук за линка на играта ;)!
И ти си прав :) Може би защото не Сапуна не иска да каже цената на едро на Осако surf cast или маи беше FL YF carp :D
Не че нещо ама почнах да ги бъркам марките :D
Иначе да като цяло работя по маркови такъми от Осако . но за сега толкова ми позволява бюджета.
И като цяло имам доста добри познания за такъмите и доста висок критерий към качеството и затова са
ще им изтърпя глупостите докато не им плесна поредната трофейна риба в лицето да съскат още повече :wink:
Абе много ми е странно да се ползва "марков такъм" в съчетани е с Осако...
Тва все едно да кажеш че лада и мерцедес са едни и същи като качество :D
A станно ли ще ти се види ако една пръчка на Осако се държи повече от перфектно на 3.25 либри, и по нищо не отстъпва на
скъпи и маркови пръчки ? Или трябва да сме вечни роби на марките и да платим големи суми за да пише шимано или дайва на тях !
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”