Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Модератор: sapuna

delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от delio-haidutin »

Slavi_82 написа:Исках да чуя реални мнения и отзиви за Формакса но така и смислен отговор не получих,
пост фактом ти казах че няма с какво да го сравня формакса,единствено в един магазин въртях диаманта ,но със двойния аванс ,и не ми хареса.ако искаш мога да ти направя някакви снимки ,как реди и нещо друго което те интересува.те са със по-плитка и дълбока шпула.8000 -то,ми изглежда също доста голяма,не знам по какви язовири ходиш и дали ти е необходим метраж над 400
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от Slavi_82 »

Очаквах да е по малко метража 330 ама ме преебаха малко и последната макара е по малко влакно но не е болка за умиране.
По често ловя на 100-150 метра на диви водоеми, но повече влакно никога не е излишно.
Иначе си прав разликата от 7000 до 8000 при формакса много голяма. Цели 200 грама си надолу в теглото при 7000.
Ще се радвам да чуя отзиви и с реален тест с риби на куката скоро
PeshkoDM
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Окт 17, 2016 9:37 pm

Re: Дайте мнение за formax sherman distance carp 8000

Мнение от PeshkoDM »

Здравей те купих си 3бр formax sherman 7000 като цяло цена качество е добър вариант,но единствено нещо което не ми хареса е че има луфт в дръшката
малко не стабилна ми се вижда.Не съм ловил още с тях трофеи ни риби да разбера на какво натоварва не ще издържат.
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”