Да се похваля с новата тояга

Модератор: sapuna

Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Да се похваля с новата тояга

Мнение от hshopov »

Don4o_62 написа:с тая пръчка някой ако хвърли 155 м. особено от тук пишещите и яростно защитавайки я,ще си скъся кур..а с 15,5 см.
стига ми я хвалете тая спинарка, как била за вътрешни водоеми и ала бала глупости,това си е просто пръчка с дължина като едно времешните соц пръчки,само че по нова,с тая пръчка дълга като магарешки ху. й щом се хвърляло 155 м. с една истинска шаранджийска въдица 3,90м. 4 лб. колко ли трябва да се хвърля.....
а колегата щом си я харесва да си лови с кеф и да дърпа шарани,това му харесва,това си е взел
Евала,Дончо! Току що изравни светило в шаранския риболов...световно при това( Кевин Неш) със земята с помощта на бистрия си ум и безпощадната си логика :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Аз не мога да разбера наистина ли си затваряш очите за очевадните неща или са си затворени по презумция?! За да не ми се обидиш,пояснявам веднага: 155м. са хвърлени от човек на ТИ с кастинга и това е документирано! С 390см. , 3.5 лб. тояга и аз не мога да метна 155 метра,но в ръцете на състезател ще ги мине като стой та гледай! Явно обичаш да спориш и си на всяка манджа мерудия та не трябва да ти забелязва човек, но ако тръгна аз да ти давам съвет, кое е и кое не е в СОМСКИЯ( ЗНАМ,ЧЕ ТАМ ТИ Е СИЛАТА) ,сигурно ще заприличам на пълен глупак та ,затова и не го правя! Хайде сполай ти със здраве и без лоши чувства! :drinkers:
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Да се похваля с новата тояга

Мнение от Don4o_62 »

нали писах,че щом си я взел значи ти харесва и ти пожелавам с кеф да си ловиш
другото са празни приказки,особено от Пещерския,преди пак спореше за някви въдици ама много бързо млъкна,иначе много разпалено убеждава пишешите тук,кой колко хвърлял,някой хора ловят по океаните по 300 кила риби ама нито той нито аз ще бъдем от тях
а относно дистанцията,вервай ми че един път ще идеш на голям язовир и като духне вятъра и като хвърлиш със зор 40 - 50 м. с тия въдици а шамандурата ти е на 90 м. кво правим....така че нека по реално гледаме на нещата и тая въдица в никакъв случай не може да се нарече шаранска,просто е въдица която ти харесва лично на теб
виж за тролинг е екстра и спор няма,скоро взех една 2,00м. 30 лб. за средна и като я гледам там ще и е мястото а двете странични са ми по 2,70 с акция 60 - 120 гр. на Фокус чист карбон,ама щом може, ще ловя и шарани някой път с тях :D
Последно промяна от Don4o_62 на Сря Юни 01, 2016 12:29 pm, променено общо 1 път.
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Да се похваля с новата тояга

Мнение от isavkov »

Don4o_62 написа:нали писах,че щом си я взел значи ти харесва и ти пожелавам с кеф да си ловиш
другото са празни приказки,особено от Пещерския,преди пак спореше за някви въдици ама много бързо млъкна,иначе много разпалено убеждава пишешите тук,кой колко хвърлял,някой хора ловят по океаните по 300 кила риби ама нито той нито аз ще бъдем от тях
а относно дистанцията,вервай ми че един път ще идеш на голям язовир и като духне вятъра и като хвърлиш със зор 40 - 50 м. с тия въдици а шамандурата ти е на 90 м. кво правим....така че нека по реално гледаме на нещата и тая въдица в никакъв случай не може да се нарече шаранска,просто е въдица която ти харесва лично на теб
Ти въобще видя ли какво писах одеве, видя ли клиповете, или си пишеш на поразия?
Шаранска си е до мозъка на всяка оплeтка карбон.
В момента излизаш на въпреки не само на хората тук във форума, а срещу супер много хора, които я притежават и вадят шарани от дистанции, без никакви проблеми. Дай ми логично обяснения защо не е шаранджийска въдица? После можеш да го обясниш на хилядите хора, които я ползват. Особено на големите в риболова, които вадят много повече риба отколкото ти или аз някога ще изкараме.

Наистина в момента си дрънкаш заради спора. Дай ми реални доводи. Нещо което да има логика и смисъл зад него.
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Да се похваля с новата тояга

Мнение от Don4o_62 »

колега,последно повтарям - лови си щом ти харесва и не ме занимавай и убеждавай,че размера няма значение :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Да се похваля с новата тояга

Мнение от isavkov »

Don4o_62 написа:колега,последно повтарям - лови си щом ти харесва и не ме занимавай и убеждавай,че размера няма значение :lol:
не те убеждавам в нищо, опитвам се да ти помогна, да не се излагаш просто...
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Да се похваля с новата тояга

Мнение от hshopov »

Don4o_62 написа:нали писах,че щом си я взел значи ти харесва и ти пожелавам с кеф да си ловиш
другото са празни приказки,особено от Пещерския,преди пак спореше за някви въдици ама много бързо млъкна,иначе много разпалено убеждава пишешите тук,кой колко хвърлял,някой хора ловят по океаните по 300 кила риби ама нито той нито аз ще бъдем от тях
а относно дистанцията,вервай ми че един път ще идеш на голям язовир и като духне вятъра и като хвърлиш със зор 40 - 50 м. с тия въдици а шамандурата ти е на 90 м. кво правим....така че нека по реално гледаме на нещата и тая въдица в никакъв случай не може да се нарече шаранска,просто е въдица която ти харесва лично на теб
Пак си се объркал,Дончо...с никой,никога не съм спорил за кастинг и тем подобни,никога А В ЕДНА ТЕМА МНОГО УДОБНО И БЪРЗО МЛЪКНА ТИ , като те запитаха и попитаха кой продава шарански въдици 4 либрови,страхотни и тем подобни( смееелоооо ги предлагаше ама така си и остана) Ако ще говориш за ПЕЩЕРСКИЯ поне му прочети мненията...особено тези засягащи шаранджийски такъми! Само тогава можеш имаш право да се изказваш! Иначе някак ставаш смешен! Пак ти казвам...сполай ти,без капка умисъл да те засегна по какъвто и да е начин и не прекалявай със спама ;) Аз съм до тук,че цирка почна да ми писва...ти просто си вреш носа там ,където не ти е мястото, а и нищо не разбираш в случая!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Да се похваля с новата тояга

Мнение от sapuna »

Все едни и същи разбирачи из всички теми на раздела!Ставате банални наистина!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Да се похваля с новата тояга

Мнение от hshopov »

sapuna написа:Все едни и същи разбирачи из всички теми на раздела!Ставате банални наистина!
За пръчката нещо няма ли да кажеш? Знаеш,че те тача ама ако ги нямаше тия банални разбирачи ти модератор на кой форум щеше да си????? Вземи остави хората да си пишат спокойно! Като няма обиди и хората споделят , какъв е проблема?
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Да се похваля с новата тояга

Мнение от sapuna »

Ми примерно ,че ти имаш по няколко мнения във всяка една тема ,от които нищо не се разбира или са ненужни като предходното!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Да се похваля с новата тояга

Мнение от hshopov »

sapuna написа:Ми примерно ,че ти имаш по няколко мнения във всяка една тема ,от които нищо не се разбира или са ненужни като предходното!
Ти па си Ален Делон! Твоите са много обосновани! Погледни си последните 300 мнения и се виж в какво си се превърнал! Едно време учеше хората...сега само критикуваш!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Заключено

Обратно към “Въдици и макари”