Браунинг Commercial King² Bomb

Модератор: sapuna

дишо
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Мар 25, 2017 7:22 pm

Браунинг Commercial King² Bomb

Мнение от дишо »

Здравейте нямам опит с блеси и силикон спрял съм се на Браунинг Commercial King² Bomb дилжина 3 метра 2 секции C.W 3-6 либри тежи 220 грама с 3 връхчета 1оз 1.5оз 2оз макара Враунинг Commercial King CK 2-43 5.2 към 1 предавателно, 75 см на 1 оборот, 5 кл на драг ,тежи 245 грама .Дали ще е подходящо за целта и дали ще издържи по едра щука и бяла риба.В каталога им за 2017 има и други други въдици и макари от този ценови диапазон 150-170 паунда мога да взема друга пръчка или макара ако е по подходяща.Благодаря предварително за отделеното време
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Браунинг Commercial King² Bomb

Мнение от Павел Иванов »

Фидерите са доста далеч от спининговият риболов , респективно този с "блеси и силикон" . Демек изобщо не е подходяща за целта , без значение дали ще издържи щука или бяла риба .
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
azareus
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 529
Регистриран на: Пет Сеп 27, 2013 9:08 pm
Местоположение: Видин

Re: Браунинг Commercial King² Bomb

Мнение от azareus »

Колега, тази въдица е много далеч от спининг риболова. Това е фидер въдица, която според производителя е предназначена за комерисални водоеми с основна насоченост към прецизен фидер риболов с финна линия, малки куки и леки хранилки, тежести или методи. Поздрави и успех в търсенето на подходящ спининг.

П.П. Има достатъчно компетентни колеги тук, които да те насочат към нужният ти такъм.
"Основен недостатък на човека е, че не предвижда буря, когато времето е хубаво..." /Макиавели/
дишо
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Мар 25, 2017 7:22 pm

Re: Браунинг Commercial King² Bomb

Мнение от дишо »

Така е прави сте.Порових в нета и ми допадна един спининг 3 метра морско испълнение c.w 20-60 гр.Ако и това не е подходящо даите ми параметри какво точно да търся
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”