Мнение за твърд калъф Формакс

Модератор: sapuna

Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Мнение за твърд калъф Формакс

Мнение от garfield_90 »

Здравейте колеги ! Ако темата не е за тук, моля да бъде преместена. Интересувам се конкретно от този клаъф. Ако някой може да ми каже мнение ще му бъда благодаре. Размера му е 1.50. Смятам да слагам вътре 2 фидера и 1 шаранска пръчка на 3.60 3 части. Транспорните им дължини мисля бяха около 1.37 и на 3те. Макарите са Ryobi oasys tubertini 4000 и 5000, а на шаранската Filstar Extreme carp 6000. Дали ще може да си ги събира спокойно? До колкото четох вътре във всяка преграда има и велкро лепенки за захващане на пръчките. Това ще ми е първия твърд калъф и за това се притеснявам малко. Благодаря много!

https://www.nasluka-shop.com/tvrd-kalf- ... troen.html
Аватар
г.генков
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Мар 22, 2015 6:20 pm

Re: Мнение за твърд калъф Формакс

Мнение от г.генков »

Колега,притежавам твърд калъф на филстар със същите размери и вътре побирам:
В първото отделение рязполагам голям чадър и по-малък за платформата.
Във второ държа фидер,мач и боло без макарите(може фидер и боло или фидер и мач с монтирани макари поради по късо разположения макародържач на фидера)
В третото отделение съм позиционирал дръжката на кепа,директния телескоп и няколко колчета като остава достатъчно място и за друго необходимо за риболов.
Така напълнен калъфа ми дава възможност да реагирам във всяка ситуация!
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Мнение за твърд калъф Формакс

Мнение от garfield_90 »

С две думи значи, спокойно си хваща 3те пръчки с макарите и други принадлесности
Аватар
г.генков
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Мар 22, 2015 6:20 pm

Re: Мнение за твърд калъф Формакс

Мнение от г.генков »

Да!Няма да имаш проблем с побирането им.От икономическа гледна точка ще спомена,че филстара е с 20лв. по-евтин !!
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”