Блесна за щука

Модератор: sestrata

tedo83
новобранец
новобранец
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2010 9:57 pm
Местоположение: Силистра

Блесна за щука

Мнение от tedo83 »

Здравейте колеги !!!
Имам едно питане към всички за една точно определена блесна която си закупих от Испания преди време.
Бях си купил 5 броя еднакви но вчера скъсах 4-тата :smt022 и ми остана само една а с този модел съм натрошил толкова щуки че сега ме е страх да си ползвам последната понеже когато не кълве на нищо друго тази винаги спасява положението. Не е нещо особено но все пак за мен е много ценна защото пресен пример от вчера е че от 15 човека на градския в Силистра аз единствен хванах 4 щуки от които едната беше 4кг другата 3кг и две по 7-800гр.
Та въпроса ми е следния, обиколих всички магазини в Силистра а също и доста във Варна и никъде не видях такъв модел и в интернет не открих та ако някои може да ми прати линк или да ме насочи към конкретен магазин където продават този модел ще съм му много благодарен!!!
tedo83
новобранец
новобранец
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2010 9:57 pm
Местоположение: Силистра

Re: Блесна за щука

Мнение от tedo83 »

tedo83 написа:Здравейте колеги !!!
Имам едно питане към всички за една точно определена блесна която си закупих от Испания преди време.
Бях си купил 5 броя еднакви но вчера скъсах 4-тата :smt022 и ми остана само една а с този модел съм натрошил толкова щуки че сега ме е страх да си ползвам последната понеже когато не кълве на нищо друго тази винаги спасява положението. Не е нещо особено но все пак за мен е много ценна защото пресен пример от вчера е че от 15 човека на градския в Силистра аз единствен хванах 4 щуки от които едната беше 4кг другата 3кг и две по 7-800гр.
Та въпроса ми е следния, обиколих всички магазини в Силистра а също и доста във Варна и никъде не видях такъв модел и в интернет не открих та ако някои може да ми прати линк или да ме насочи към конкретен магазин където продават този модел ще съм му много благодарен!!!
Аватар
StoychevV
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 683
Регистриран на: Чет Апр 01, 2010 10:30 pm
Местоположение: Габрово.България

Re: Блесна за щука

Мнение от StoychevV »

колега имаш ли снимка на тази блесна щото малко зор ще стане работата :)
Malemi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 588
Регистриран на: Съб Авг 28, 2010 1:37 pm

Re: Блесна за щука

Мнение от Malemi »

Прати снимка , да видим блесната ..
тбК
tedo83
новобранец
новобранец
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2010 9:57 pm
Местоположение: Силистра

Re: Блесна за щука

Мнение от tedo83 »

Malemi написа:Прати снимка , да видим блесната ..
точно това се опитвам да направя не мога да разбера как става точно номера с качването на снимката веднага като успея ще я видите
Аватар
StoychevV
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 683
Регистриран на: Чет Апр 01, 2010 10:30 pm
Местоположение: Габрово.България

Re: Блесна за щука

Мнение от StoychevV »

Ето снимките на блесната.Заповядай колега :)
Изображение

Изображение
Последно промяна от StoychevV на Вто Сеп 28, 2010 10:13 am, променено общо 1 път.
lovo-бай СТОЯН
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1270
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 8:29 pm
Местоположение: Мадрид

Re: Блесна за щука

Мнение от lovo-бай СТОЯН »

Колега откъде си я купил,от голям спортен магазин ,или от специализиран ловнорибарски,и в кой град -село.Ако ми е близо и я има ,ще ти прата десетина. :wink:
Ако умееш да летиш, не-казвай на никого, защото няма да можеш да се отървеш от учители!
tedo83
новобранец
новобранец
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2010 9:57 pm
Местоположение: Силистра

Re: Блесна за щука

Мнение от tedo83 »

[quote="lovo-бай СТОЯН"]Колега откъде си я купил,от голям спортен магазин ,или от специализиран ловнорибарски,и в кой град -село.Ако ми е близо и я има ,ще ти прата десетина. :wink:[/quot
значи блесната я закупих от магазин Декатлон(Испания-Жирона) от ловно-рибарския щанд преди 8-месеца и сега предполагам че ще ги имат все още в наличност.
И благодаря за разбирането!
Аватар
bgstan
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 375
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 3:52 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Блесна за щука

Мнение от bgstan »

Колега кажи точния модел .Баща ми купи въдици с макари от декатлон само че Франция и на 16ти се прибира . Щом са толкова успешни ще вземе 2 комплекта и ще ти пратя единия. http://www.decathlon.fr/home.html
Изображение
Хващам риба ,ама понякога.

Изображение
xt33m33
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 431
Регистриран на: Пон Сеп 13, 2010 5:44 pm
Местоположение: Габрово

Re: Блесна за щука

Мнение от xt33m33 »

имам една подобна тааква и е моска twin runner доста прилича на тая...
qvor_19
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 105
Регистриран на: Сря Окт 31, 2007 1:28 pm

Re: Блесна за щука

Мнение от qvor_19 »

Абе мой човек ти защо не си снимал тия щуки които си хванал за да ги видим ,а пишеш точни килограми.И други около теб хващаха щуки,а ти си мислиш че само ти си хванал.Такава блесна има и на мепс -оригинална френска
tedo83
новобранец
новобранец
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2010 9:57 pm
Местоположение: Силистра

Re: Блесна за щука

Мнение от tedo83 »

qvor_19 написа:Абе мой човек ти защо не си снимал тия щуки които си хванал за да ги видим ,а пишеш точни килограми.И други около теб хващаха щуки,а ти си мислиш че само ти си хванал.Такава блесна има и на мепс -оригинална френска
нямаш никакви грижи днес дори хванах една 3,5кг снимах я с блесната в устата умишлено за да я пусна в темата!!!
tedo83
новобранец
новобранец
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2010 9:57 pm
Местоположение: Силистра

Re: Блесна за щука

Мнение от tedo83 »

bgstan написа:Колега кажи точния модел .Баща ми купи въдици с макари от декатлон само че Франция и на 16ти се прибира . Щом са толкова успешни ще вземе 2 комплекта и ще ти пратя единия. http://www.decathlon.fr/home.html
прегледах ги и намерих само тази CUILLERS Tandem orange която е подобна но цвета е кофти а в други разцветки не я открих
tedo83
новобранец
новобранец
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2010 9:57 pm
Местоположение: Силистра

Re: Блесна за щука

Мнение от tedo83 »

ето резултата от вчерашния ми риболов
http://forums.nariba.com/viewtopic.php?f=7&t=39397
lovo-бай СТОЯН
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1270
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 8:29 pm
Местоположение: Мадрид

Re: Блесна за щука

Мнение от lovo-бай СТОЯН »

Teдо,съжалявам пич,ама тази блесна я няма в Декатлона,в Мадрид.Магазина ми е на десет минути път,ако има нещо интересно ,ще ти се обадя.Ходя всяка седмица там ,и дано да има резултат,в близките ,дни-седмици. :wink: :drinkers:
Ако умееш да летиш, не-казвай на никого, защото няма да можеш да се отървеш от учители!
Публикувай отговор

Обратно към “Изкуствени примамки”