въпрос за SALMO THRILL

Модератор: sestrata

Аватар
A.S.H
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1082
Регистриран на: Пон Яну 25, 2010 2:13 pm
Местоположение: Русе

Re: въпрос за SALMO THRILL

Мнение от A.S.H »

Здравей колега,
доколкото съм чувал от колеги,а и според моя опит този воблер работи като го вкараш в течение.Незнам откъде си и къде го пробваш,но това е вероятна причина :roll:
Аватар
горан
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Съб Сеп 16, 2006 4:50 pm
Местоположение: Казанлък

Re: въпрос за SALMO THRILL

Мнение от горан »

Това му е целта, да е тежък, за да се замята лесно от брега. Създаден е специално за риболов на Распер и както ти е казал колегата работи в силно течение /Дунав, Марица/. За тролинг /ако за това смяташ да го ползваш/ не става.
Andrey_76
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 488
Регистриран на: Съб Сеп 05, 2009 5:03 am
Местоположение: ТРОЯН
Обратна връзка:

Re: въпрос за SALMO THRILL

Мнение от Andrey_76 »

cocko72 написа:да,най-вече за тролинг ги насилвах в затворени водоеми
За тролинг воблери с по- дълбоко газене. Лопатката да е отпред на устата.
Кажи на някой,че има 300 милиарда звезди във Вселената и той ще ти повярва.Кажи му ,обаче че пейката е с неизсъхнала боя и той ще я пипне,за да се убеди,че е така.
Аватар
Stivi
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 264
Регистриран на: Вто Яну 15, 2008 9:16 pm
Местоположение: РУСЕ
Обратна връзка:

Re: въпрос за SALMO THRILL

Мнение от Stivi »

Колега погледни тукhttp://www.asp-fishing.com/index.php?op ... &Itemid=42, а и във форума има доста изписано за триловете и техниките на проводка. :smt023
Който го може, си го може!
Аватар
sandista
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1738
Регистриран на: Чет Сеп 09, 2004 8:14 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: въпрос за SALMO THRILL

Мнение от sandista »

Мда, ползва се в бърза вода с много бърза проводка ! Въртиш зверски бързо ( и дръжиш здраво въдицата) :)
В един голям софийски магазин в София зад Билата ( няма да му казвам името) , двама еСперти се опитваха да ме убедят,че гази до 2-3 м ( тъй пишело на кутийката, дори ми показаха!). Правете разлика между газене и потъване .. ;) (TH7 - потъващ
Дълбочина на газене: спининг - 0.3 м.). Те такъв магазинер да ви посъветва и ще се разочаровате от спининга .. :)
Та воблера си има игра, само дето е по-страна и само се клати надлъжно, не върти дупарата ;) Лови и лето - многУ ! ;)
Аватар
beis
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1806
Регистриран на: Сря Окт 29, 2008 7:50 am
Местоположение: Пазарджик

Re: въпрос за SALMO THRILL

Мнение от beis »

sandista написа:Мда, ползва се в бърза вода с много бърза проводка ! Въртиш зверски бързо ( и дръжиш здраво въдицата) :)
Ииииии бум :D нещо от другата страна иска да ти измькне вьдицата от рьцете. :wink:
Распера се слави за най бьрзата риба след пьстьрвата.Именно този начин на проводка би го изкарал от равновесие. :wink: Подвизава се в теченията и бьрзейте.Много бьрза и борбена риба. :wink:Тази примамка е от любимото му меню.
Изображение Изображение Изображение Изображение
antonivanov
новобранец
новобранец
Мнения: 54
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 4:01 pm

Re: въпрос за SALMO THRILL

Мнение от antonivanov »

само да ви питам на кои разцветки взима най-много
Аватар
jorasimo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 458
Регистриран на: Пет Фев 05, 2010 3:21 pm
Местоположение: София

Re: въпрос за SALMO THRILL

Мнение от jorasimo »

antonivanov написа:само да ви питам на кои разцветки взима най-много
На всички, няма такава дет да не му аресва :lol:
Аватар
Мунчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1588
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 9:41 pm
Местоположение: ГАБРОВО

Re: въпрос за SALMO THRILL

Мнение от Мунчо »

To на распера няма и примамка, която да му харесва или да не му харесва категорично. Първо и най-важно условие е да фърчи надалеч...
Malemi написа:Нишо не сте хванали но поне сте спасили патката и шуката ( тя маи е мъртва но нищо )
"Еби им майката на другите и в себе си утеха намери. И ако в себе си утеха не намериш, еби си майката и ти!"

http://www.starividri.org/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
asenfisherman
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 438
Регистриран на: Сря Дек 28, 2005 6:23 pm
Местоположение: Перник

Re: въпрос за SALMO THRILL

Мнение от asenfisherman »

Мунчо написа:To на распера няма и примамка, която да му харесва или да не му харесва категорично. Първо и най-важно условие е да фърчи надалеч...
Специялно по Дунав определено е тоя хубавец винаги му харесва :arrow:
Изображение и то 7 сам. вариант,не че 9 см . не работи но определено се усеща разлика в броя на ударите.За река Искър е важна по-скоро правилно подбрана тактика,от колкото бърза проводка.Аз поне така имам добри резултати.
Fishh
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 539
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 4:18 pm

Re: въпрос за SALMO THRILL

Мнение от Fishh »

Здравеите колеги,купих си 2 воблера от модела 9-ки BMB-OB от една седмица ги мъча като повече от времето само на него се опитвам да хвана риба,а не е като да не ходя всеки ден съм по реката.Ако някои даде по подробно инфо за воблера,как се води и какви места по принцип се търси с този воблер ще съм благодарен.
Аватар
capetano
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 731
Регистриран на: Пон Окт 17, 2011 4:28 pm
Местоположение: София

Re: въпрос за SALMO THRILL

Мнение от capetano »

http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... =4&t=59364" onclick="window.open(this.href);return false;
По принцип не съм безчувствен, боли ме за много хора... Просто местата които ме болят, са различни...
Контев написа:"Рибите се откачат най-вече, когато не са добре закачени!"
:D
MASTER YODA
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 12:29 am

Re: въпрос за SALMO THRILL

Мнение от MASTER YODA »

Абе и аз цяло лято мъча распера с тоА Трил, обаче нищо, даже подгонване нямам ...а пък си бухат и си показват, че са там...така ли един не се престраши да атакува... :roll:
...той всъщност на нищо не атакува, ама все пак, нали баш на тази примамка трябва да го излъжем...при мен е мъка.
Нека силата бъде с вас...завинаги.

Изображение Изображение
wobler4o
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 5:16 am

Re: въпрос за SALMO THRILL

Мнение от wobler4o »

преди два месеца си взех трил 7см цвят bmb,и отначало нъцки но един ден нямаше никаква активност на расперите и удариха две расперчета 30 и50см.оказа се че дунавските щучки харесват този воблер,така че въртене му е майката,не се отказвайте трила си е супер.
Аватар
ydobrev75
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 613
Регистриран на: Съб Май 28, 2011 7:25 am
Местоположение: Нова Загора

Re: въпрос за SALMO THRILL

Мнение от ydobrev75 »

имам 3 изкарани по около 50см само на 'трил' :!: наистина ги лови :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Изкуствени примамки”