Специалните чепарета!!!

Модератор: sestrata

Публикувай отговор
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

durumov написа:Ела да се запознаем и си поговорим .... ако си от Варна, разбира се - понеже си писал Местожителство - Светия Синод .... а т'ва си е богохулство :idea:
ши дода бре...ши дода да та изплющя аз !

ами къде да живея ...у вас ли ? мехлюзино....при Краси и Сашко ?

ще станем мноо рибарите у вас и ш'ни изгони и тримата румънката :lol:


па и аз молитви към шефа си отправям да ти идват само чернокопи на чепаретата и воблер читав да ти не остане :twisted:

не ме ли позна бе шарлатанин ? аз и за 1ви път в морски риболов ??? ти май а ???????

чепарето за сафрид още един път ти го повтарям работи на 10000000% в язовирите с костур !!!!!! опита е правен многократно !!!

няма нужда да го казваме на всички....сега само ти си го знаеш ...нали ?

ай Господ здраве да ти дава и ме чакай у Варна в началото на септември....не сега....имам чардак да правя... :lol: :lol: :lol:
Господ може всичко чада мой !
Аватар
Михалич
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 436
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 11:45 am
Местоположение: STZ- BG

Мнение от Михалич »

Варненци убави хора! :lol:
Дели, БЛАГОДАРЯ много за съветите и за готовноста да си споделиш "играчките" с другите деца /в случая с моя милост/ :lol: :lol: :lol:
Ако имаше класация за - "най-полезен участник във форума през месеца" - август - ти си човека според мен! :wink: :lol:
А, благодаря и на бат Дурумов - де изчезна бат Милен? - солта на манджата :lol: :lol: :lol: - тръшка сладководен звяр сигурно някъде :lol: -или пък де не да му е резнал кабела некой :lol:
Аз ще вързвам - днес ще отида да напазаря едно друго - голям кеф! :lol:
Ще споделя резултатите разбира се - каквито и да са.
Най- вероятно ще снова в района на с. Лозенец от 01.09. до докато ми умръзне.
Бих се радвал да се запознаем лично и да пйинем някоя биричка под индиго - докато ловим рибоци :lol: :lol: :lol:
Гледам бат Митя задава на тая тема вече :lol: :lol: - дано да имам възможност да се домъкна до добрата стара Варна и аз! :lol: :lol: :lol:
Fly our flag, we teach them fear
Capture them, the end is near
Firing guns they shall burn
Surrender or fight there's no return
Under Jolly Roger!
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

отец Миго Нафърфорий написа:...ами къде да живея ...у вас ли ? мехлюзино....
... 114 кв. м. апартамент - на хотел ни'та пускам !!! :evil: щото иначе ща изплющя аз :wink: Целуни Динко от мен ...по устата ! защото в Събота съм на Устрем и сомовете в Тунджа вече треперят...както и каракудата и костура .... ши ги спукам на бомбардче от 15 грама :lol: :lol: :lol:
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

Господи объркахме риболова....аз с чепаре за костур...а тоя помазания с бомбарда по реките...


ай...какво време настана :lol: :lol: :lol:


ти ела си го целуни по устата :twisted: :twisted: :twisted: и сомовете чакат...не ми се мотай да се праиш на най работяга...днес пътувам за язовира....кат решиш...дрънкаш и с мечока си на бързо при мене :idea:

кат ни ма пускаш...на хотел...ш'ти изям хайвереца у вас да знаиш :lol:

а брат Милена е отпускар...след като го пратиха при сините камънье у Сливен (или при сините венци на мангалките) да са прай на шефка... :lol: :lol: :lol: а тя да си пече балдърете на морето ?

абе казвам ви аз....ай какво време настана :lol: :lol: :lol:
Господ може всичко чада мой !
Аватар
Михалич
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 436
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 11:45 am
Местоположение: STZ- BG

Мнение от Михалич »

Вчера един член - на форума - се жалваше на модератора, че се разреждала солената вода с теми за сладководен риболов. :lol:
Имаше опасност бат Миленовите лакардии да се изтрият или премястят! Каква загуба за народното творчество щеше да е! :lol:
То изказ, то словоред - то дълбочина на мисълта!
:lol: :lol: :lol:
Ама барутчията май му драсна фитила - на члена :lol: :lol: :lol:
Инъче - горкият човек - в Сливен при зулусите :cry: :cry: :cry: - в долината на широките гащи :lol:
Fly our flag, we teach them fear
Capture them, the end is near
Firing guns they shall burn
Surrender or fight there's no return
Under Jolly Roger!
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

жив е той жив е некъде на реката....лежи и дреме Милене :lol: :lol: :lol:

ш'се завърне на бел кон....вече не е в долината на рязаните карабини !


ама нали е отпуска, а дома нет няма....тъни :lol: :lol: :lol:
Господ може всичко чада мой !
Аватар
Mitaka
новобранец
новобранец
Мнения: 73
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 12:10 pm
Местоположение: Варна

Мнение от Mitaka »

Е убедиха ме и мене ! Дурумов в петък ще тегля пари от касата за такъми . Шефа ми поръча да правя чепарета за всичко което плува в морето. Ако помогнеш в пазаруването , а и ако не помогнеш , ще ти направя и на теб по твой избор на разцветка. Само дай да изберем флуокарбона, от там нататък ще се оправя и сам. Между другото намерих в такъмите си една ролка на Трабуко с надпис флуорокарбон.Това пък какво е?
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

Добре ли четеш ???

флуо и флорокарбон са 2 различни неща !!! :idea:

Освен това флорокарбоново влакно има и то мн. добро на цени от 5 до 25 лева :lol: :lol: :lol: и така са ги надули цените си момчетата заради такива като НАС .... абе много се помпим един друг, бе.... :lol: :lol: :lol: ... ние сме болни хора ... какво сега ...идвам с теб да се пазарим заедно - ще бъде як шопинг тур :wink:
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
kalkan4o
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1519
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 11:43 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от kalkan4o »

НАПРАВО СЪМ ПОТРЕСЕН!!!!



Как е възможно да му се връзвате на тоя с тези глупави чепарета.НЯМА ТАКОВА НЕЩО.Всичко е на психическа основа.

Аз съм хващал сафрид и на гола кука само като му блесне и айде а вие тука се чудите кви чепарета да измисляте боже боже...

Къде видяхте 10 лева в това чепаре?1 лев (няма и толкова) за консумативи останалото чиста печалба.

Немога да повярвам.
За бракониерите само слънчаци :lol: !
Дели
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 538
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 4:48 pm

Мнение от Дели »

Ха-ха, още един младеж с консервативно мислене. По добре провери вместо да философстваш пред компютъра.
Дурумов добе е информацията и съветите които даваш да са минали през ръцете ти, а не през ушите.
Аватар
камен
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1115
Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 4:12 pm
Местоположение: ВАРНА
Обратна връзка:

Мнение от камен »

ЕТО един вид от това влакно.Сега доколко е сполучливо незнам.
kalkan4o написа
Аз съм хващал сафрид и на гола кука само като му блесне и айде а вие тука се чудите кви чепарета да измисляте боже боже...
Хвалщал си когато ври от сафрид,и аз съм хващал на такъм за илария,но само един :wink: Просто това се е случило няколко пъти тая година,това чипаре да хваща сафрид ,а другите да си чоплят носа :lol: А на тези хора можеш да вярваш.
Всичко е на психическа основа.
И следващият път като някой до тебе хваща,а ти стоиш бягай в психото,а не се замисляй защо е така :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ще ти скъсам ушите- първо помисли и после пиши. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
добрите момчета отиват в рая ,а аз сигурно за РИБА
Аватар
HEMINGUEI
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Пон Юни 14, 2004 1:57 pm
Местоположение: Варна

Мнение от HEMINGUEI »

Войната между Севера и Юга придобива нови измерения- битката между Младото и Старото поколение рибохващачи :lol: :lol: :lol:
Който може хваща!
Дели
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 538
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 4:48 pm

Мнение от Дели »

Ей, сеирджия . Къде се вреш между шамарите. Я ходи за риба .
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

Дели написа:..........Дурумов добре е информацията и съветите които даваш да са минали през ръцете ти, а не през ушите.
Нямаш си представа колко неща от 35 год. насам са минали през ръцете ми...... и все още минават - чак текат ! :lol:

Но ако с горната реплика искаш да ми кажеш , че си вързваш сам чепаретата за сафрид и паламуд сам ..... направо ще съм потресен и евентуално бих изиграл ролята на зачервен от срам колега! :wink:
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
kalkan4o
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1519
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 11:43 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от kalkan4o »

Дели написа:Ха-ха, още един младеж с консервативно мислене. По добре провери вместо да философстваш пред компютъра.
Дурумов добе е информацията и съветите които даваш да са минали през ръцете ти, а не през ушите.
Както и да е.Вие като гледам сте съдрали всякакви сафриди по 200 грама на тея чепарета нали ?

Къде е рибата която сте хвана.

Ще ви се смеят и чайките.

Камене това че някой до тебе хваща а ти не може да се дължи на много причини но обикновено или е от рибаря или е от рибата не е в чепарето.Ако наистина беше така дали нямаше да си го запазят в тайна хората които го знаят ?

Тъпо племе сме българите.След 2 седмици някой ще ви свирне за флуорокарбонови мрежи нали :lol: .Рибата не ги виждала незнам си кво незнам си кво.


Без да се убиждате ама като ви гледам ми приличате на деца които вярват в дядо коледа :wink: .

Мога да пиша толкова много но някой хора ще ми кажат че само филосовствам.

Може да не разбирам от риболов може да не разбирам от чепарета обаче разбирам от "бизнес" и се опитвам да ви предпазя от лъжците.
За бракониерите само слънчаци :lol: !
Публикувай отговор

Обратно към “Изкуствени примамки”