Halco - Roosta Popper

Модератор: sestrata

Аватар
gembala
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 199
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 12:29 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Halco - Roosta Popper

Мнение от gembala »

Коце, в силно течение не са ли прекалено много празните удари?
Лично аз предпочитам да ползвам попера в много слабо течение.
В силно течение ми се е случвало сома да атакува там където попера е бил преди 5-10 сек. и атаката е празна.
Ако дивият свят около нас изчезне, човек ще остане лице в лице сам със себе си!!!
Аватар
danev69
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1447
Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:18 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Halco - Roosta Popper

Мнение от danev69 »

gembala написа:Коце, в силно течение не са ли прекалено много празните удари?
Лично аз предпочитам да ползвам попера в много слабо течение.
Аз също предпочитам да водя попера на места със слабо течение,ама някой път тамън отида на реката и като тръгне да вдига и слабо течение няма никъде. В такъв случай използвам Халкото,то поне вади някакъв звук при тая ситуация,Салтигата се дави постоянно.
Лятото в големите жеги особено привечер 1-2 часа преди да се стъмни, на няколко пъти съм виждал точно в бързото течение да се обръщат хубави/над 1м./сомета и затова се мъча с попера в силното течение. Празната атака на попера в силното течение е почти сигурна,ама моята идея е,като направа няколко проводки с попера в течението да предизвикам интереса на някой сом и като сложа след това друга примамка,да го закача. Пред мен са вадили два сома в бързото течение,така че хич не е за подценяване.
човек е толкова голям,колкото са големи мечтите му
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: Halco - Roosta Popper

Мнение от fixxer »

Аз имам този модел http://shop.nariba.com/productv/2379/roosta-popper.html" onclick="window.open(this.href);return false; и имам хванат лефер на него
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
Публикувай отговор

Обратно към “Изкуствени примамки”