Yo-Zuri F

Модератор: sestrata

MASTER YODA
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 12:29 am

Yo-Zuri F

Мнение от MASTER YODA »

Здравейте колеги. Питането ми е за въпросния воблер...не съм наясно, за какво става...в смисъл каква риба?
Морски ли е, или става и за сладководен риболов...например за сом, подходящ ли е???
11 см., е дължината му, а куките са страшни...стомана...днес ми го подариха, обаче ... :?:
Благодаря за отговорите...

Изображение
Нека силата бъде с вас...завинаги.

Изображение Изображение
Аватар
Стонин МаХенд
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 480
Регистриран на: Сря Окт 23, 2013 2:52 pm
Местоположение: Орит
Обратна връзка:

Re: Yo-Zuri F

Мнение от Стонин МаХенд »

Със сигурност става и за щука и за сом, за второто обаче май ще трябва да изчакаш пролетта.
MASTER YODA
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 12:29 am

Re: Yo-Zuri F

Мнение от MASTER YODA »

Питането ми е, затова, че ми се струва морски...а ако е такъв да го махам...ще работи ли в сладка вода, предвид формата му. :(
п.п. а сома, ще го чакаме, времето е пред нас. :drinkers:
Нека силата бъде с вас...завинаги.

Изображение Изображение
Аватар
Стонин МаХенд
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 480
Регистриран на: Сря Окт 23, 2013 2:52 pm
Местоположение: Орит
Обратна връзка:

Re: Yo-Zuri F

Мнение от Стонин МаХенд »

Ами да, воблера е предвиден за риболов в морска вода, но това не изключва да го използваш в сладка.
Щуките нападат всякакви "изгъзици", използвани за примамки, не ми се вярва формата на този воблер, да ги отблъсква.
Ползвай си го и със сигурност ще имаш резултат.
Аватар
ribo_men
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 343
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 8:31 pm

Re: Yo-Zuri F

Мнение от ribo_men »

Воблера изглежда добре...и щука сигурно ще лови, ама за друг хищник мисля, че не става.
MASTER YODA
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 12:29 am

Re: Yo-Zuri F

Мнение от MASTER YODA »

Благодаря колеги...ама 300 прегледа и никой ли не е ползвал посочения воблер... :smt102
и всъщност каква му е цената в БГ, ако го има де?
Нека силата бъде с вас...завинаги.

Изображение Изображение
Аватар
capetano
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 731
Регистриран на: Пон Окт 17, 2011 4:28 pm
Местоположение: София

Re: Yo-Zuri F

Мнение от capetano »

Воблерите на Зури от този тип са по-скоро за туичинг от ръка. Ако нямаш добра игра при скоростта на тролинг, която обикновено практикуваме ние в БГ, "натисни" малко халката надолу. Ще се пораздвижи. Но воблерчето работи добре при по-висока скорост и не е най-доброто решение за тролинг за сом в сладка вода.
Цената му тук си е реална, Зури си е Зури. Добър воблер е. Дали ще проработи при теб - дано :)
По принцип не съм безчувствен, боли ме за много хора... Просто местата които ме болят, са различни...
Контев написа:"Рибите се откачат най-вече, когато не са добре закачени!"
:D
esox_hunter
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 380
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 1:06 am
Местоположение: Sofia

Re: Yo-Zuri F

Мнение от esox_hunter »

MASTER YODA написа:Благодаря колеги...ама 300 прегледа и никой ли не е ползвал посочения воблер... :smt102
и всъщност каква му е цената в БГ, ако го има де?
Този воблер е страхотен за риболов на баракуда (един от най-добрите), понякога на тончета, паламуди (по-едрички), лавраци и мн. др. Това разбира се при морски риболов. Воблера е ценен вече не се прозивежда в точно тази разцветка (вече е заместен от червена глава и холограмно тяло а не перла). Пази си го! Казва ти го човек, който разбира от тези неща :wink: ...и да доста съм го ползвал и ползвам в момента, ако това те интересува.
Иначе и за сладководен може да си го ползваш, бяла риба, щука може и някой сом да ти удари, но силата му е в морето. Става и да влачиш, става и от ръка да го водиш... Универсален боец!
И понеже питаш за цена в БГ е някъде 25-27 лв, но както казах тази разцветка вече е кът.
"Sometimes люл, sometimes win"
/Стоичков/
MASTER YODA
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 12:29 am

Re: Yo-Zuri F

Мнение от MASTER YODA »

esox_hunter написа: Този воблер е страхотен за риболов на баракуда (един от най-добрите), понякога на тончета, паламуди (по-едрички), лавраци и мн. др. Това разбира се при морски риболов. Воблера е ценен вече не се прозивежда в точно тази разцветка (вече е заместен от червена глава и холограмно тяло а не перла). Пази си го! Казва ти го човек, който разбира от тези неща :wink: ...и да доста съм го ползвал и ползвам в момента, ако това те интересува.
Иначе и за сладководен може да си го ползваш, бяла риба, щука може и някой сом да ти удари, но силата му е в морето. Става и да влачиш, става и от ръка да го водиш... Универсален боец!
И понеже питаш за цена в БГ е някъде 25-27 лв, но както казах тази разцветка вече е кът.
Благодаря колега...много полезна информация. Това ме интересуваше... :smt023 :smt023 :smt023
Нека силата бъде с вас...завинаги.

Изображение Изображение
Аватар
goodlooking
новобранец
новобранец
Мнения: 77
Регистриран на: Пет Окт 22, 2010 10:56 am
Местоположение: гр.Видин

Re: Yo-Zuri F

Мнение от goodlooking »

MASTER YODA написа:Здравейте колеги. Питането ми е за въпросния воблер...не съм наясно, за какво става...в смисъл каква риба?
Морски ли е, или става и за сладководен риболов...например за сом, подходящ ли е???
11 см., е дължината му, а куките са страшни...стомана...днес ми го подариха, обаче ... :?:
Благодаря за отговорите...

Изображение
На това докато не го загубих имам всякакви хищници - 9см беше!Нищо не пречи да го пробваш.
2013-07-27-2194_q1.jpg
2013-07-27-2194_q1.jpg (223.69 KiB) Преглеждано 5666 пъти
Публикувай отговор

Обратно към “Изкуствени примамки”