Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Модератори: bobopeli, sapuna

Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Ачо ♣ »

Телеграфните ми репортажи продължават.... :D :D :fishing1:

Вчера тук.............

Изображение

Изображение

Хванах....това.......... :mrgreen: :D

Изображение

А днес /нас бури и хали не плашат/ ...........:mrgreen: :D

Изображение

Изображение

.....беше по-добре.......... :mrgreen: :D :D

Изображение


П.П.
мартинее, смених цвета на кофичката!!! :mrgreen: :mrgreen: :drinkers:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Martin Mihailov »

Ачкааа жьлта кофичка е добьр избор :smt023 Неутрален цвят :drinkers: :drinkers:А и пьлнежа добьр :drinkers:
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от lusienn »

Браво Ачка :D
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Д-р Флекс »

Яки костури, браво, завиждам много!!! :)
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от fozi073 »

Супер риби :smt023 на красиво място , Браво. На мен ли ми се струва по ниско нивото на водата. Лятото бях тук на почивка. Уникално е .
Аватар
bullbg
новобранец
новобранец
Мнения: 97
Регистриран на: Пон Юни 25, 2012 11:55 am

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от bullbg »

fozi073 написа:Супер риби :smt023 на красиво място , Браво. На мен ли ми се струва по ниско нивото на водата. Лятото бях тук на почивка. Уникално е .

a това "тук" къде е, ако не е тайна ;)
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Ачо ♣ »

fozi073 написа:..... На мен ли ми се струва по ниско нивото на водата............
Не, не ти се струва- ниско е и продължава да пада! :)
bullbg написа:..........a това "тук" къде е, ако не е тайна ;)
На първите снимки, с пъстървата , е на яз. Доспат, а с костурите яз.Батак!
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
luibg
новобранец
новобранец
Мнения: 20
Регистриран на: Пет Апр 15, 2011 3:44 pm
Местоположение: софия

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от luibg »

ПИЧ,ОТ КОЯ ДАТА СА КОСТУРИТЕ И НА КАКВО ГИ ХВАНА,ЗАЩОТО МОИ ПРИЯТЕЛИ БЯХА ТАЗИ НЕДЕЛЯ И НЯМАТ ПИПАНЕ,ОТ ЛОДКА ТУИСТЕРИ,ФИШОВЕ,РИБЕ
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Ачо ♣ »

luibg написа:ПИЧ,ОТ КОЯ ДАТА СА КОСТУРИТЕ И НА КАКВО ГИ ХВАНА,ЗАЩОТО МОИ ПРИЯТЕЛИ БЯХА ТАЗИ НЕДЕЛЯ И НЯМАТ ПИПАНЕ,ОТ ЛОДКА ТУИСТЕРИ,ФИШОВЕ,РИБЕ
ПИЧ, ей такива като теб ПИЧОВЕ най- много ги "ХАРЕСВАМ".....та отговарям, макар че не заслужаваш това, не за друго, ама да ми пишеш с главни букви е меко казано " невъзпитано", а това че е в разрез с форумните правила го оставам настрана....На подобни провокативни постове не ми се влизам в обяснителен режим, защото, ако не друго, съм си извоювал в тоз форум име, колкото и да звучи нескромно, за което ти само може да мечтаеш...!!! И, които ме познава, а те не са малко, може би с присмех гледат на "УМНИЯ" ти пост !!!!
Ноооо... за всеки полуидиот би било най-лесно да провери датата на снимката, а за идиотите това явно е трудна задача !!!!!
И със сигурност за супер идиотите пък е непосилно усилие да си направят поне труда да влезнат в профила ми и запознаят с авторските ми теми в раздела "Моя риболовен излет"...!!!!!

Считай, че в полемика с теб няма как повече да влизам, макар че мога да ти кача снимки с костури и щука и от днес............защото ти си последната инстанция, с която мога да спора, особено за риболова по яз. Батак...!!!!!
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Ачо ♣ »

Преспивайки се сетих за поговорката, че сутринта е по-мъдра от вечерта, та днес съжалявам, че влезнах в тона ти , защото по-принцип не съм конфликтна личност , но понякога се сещам и за друго, че каквото повикало, това ѝ отвърнало . !!!
А иначе съм болезнено ревнив към несправедливостта и хейтърството.....но в днешно време то е в изобилие, не само в нашия форум .....

Както и да е, за сетен път се убедих, че човек колкото и да живее, и старее, не може да се примири, камо ли да победи посредствеността и най-вече ГРАНДОМАНИЯТА И КОМПЛЕКСАРЩИНАТА........!!!!
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Д-р Флекс »

Тури си го луито знаеш къде, Ачо. :D Той е явно от онези 80% матрял. До теб да застане, с твоята въдица да хвърля, пак няма да хване. :D
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Ачо ♣ »

Д-р Флекс написа:Тури си го луито знаеш къде, Ачо...............
Оххххх....аз зная къде да си го.......... :mrgreen: :lol:

Ама не знам тия"пичовете" къде трябва да си го турят............. :lol: :lol: :lol:

Те днес- пак тук.........

Изображение

...за ужасен ужасТ на "корифеите" те това Фанах........

Изображение
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Д-р Флекс »

Ст ахотно!
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Martin Mihailov »

luibg написа:ПИЧ,ОТ КОЯ ДАТА СА КОСТУРИТЕ И НА КАКВО ГИ ХВАНА,ЗАЩОТО МОИ ПРИЯТЕЛИ БЯХА ТАЗИ НЕДЕЛЯ И НЯМАТ ПИПАНЕ,ОТ ЛОДКА ТУИСТЕРИ,ФИШОВЕ,РИБЕ
Каквиса тия рибари твоите приятели бре :lol: Секои знае че на Батак костуро кьлве близо у шаваро на торен и блатен червеи :shock: От лодка се лови летото у жегите кога е навьтре у дьлбокото :roll: Сигурно са туристи некои :mrgreen:
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Ачо ♣ »

Martin Mihailov написа:....... Секои знае че на Батак костуро кьлве близо у шаваро.................

Мартиеее, не им"отваряй очите", бре- нека си "бухат" с лодките навътре............... :mrgreen: :D :drinkers:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”