Провадийски кефали....

Модератори: bobopeli, sapuna

Аватар
pluv4o
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1085
Регистриран на: Чет Дек 28, 2006 9:25 pm
Местоположение: varna

Re: Провадийски кефали....

Мнение от pluv4o »

Абе и аз ги "лових"някъде там.И на и на изтичане и на задържане...ама то вий сте ги фанали всите кефали :lol: Затуй наблегнах на червено винце,там по ми потръгна :lol:
Аватар
alexxxapostolov
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Юли 08, 2013 7:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Провадийски кефали....

Мнение от alexxxapostolov »

Здравейте колеги, другата седмица смятам да посетя Провадийска река. Може ли да дадете препоръки за място край реката или поне от къде да вляза и да оставя колата на удобно място? Обхождането на реката в търсене на място за риболов ще го оправя на принципа 'проба-грешка' :D
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Провадийски кефали....

Мнение от kikk4o »

alexxxapostolov написа:Здравейте колеги, другата седмица смятам да посетя Провадийска река. Може ли да дадете препоръки за място край реката или поне от къде да вляза и да оставя колата на удобно място? Обхождането на реката в търсене на място за риболов ще го оправя на принципа 'проба-грешка' :D
След Синдел веднага има много добро място. Има едни бетонни пети, върху които е трябвало да преминава жп мост над реката най-вероятно. Там е удобно за паркиране, но нямаш пряка видимост над колата въпреки, че е само на 20м от теб. Трябва да се внимава и с влаковете, тъй като пресича и жп линията, която се движи успоредно на реката. Ходил съм два пъти. Реката дава риба,но аз не съм имал късмет. Излизат добри кефали на изтичане на бял.
Doncho69
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 496
Регистриран на: Съб Яну 03, 2009 4:02 pm

Re: Провадийски кефали....

Мнение от Doncho69 »

Колега и по нагоре към с.Юнак пак има хубави места.
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”