На лов за пеперуди !? Струма-лайт ...

Модератори: bobopeli, sapuna

Публикувай отговор
takezo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 907
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 10:09 am
Местоположение: Перник , София

Re: На лов за пеперуди !? Струма-лайт ...

Мнение от takezo »

Само снимки :

flirtajiika, прави сефтето с три броя , хихик ...

моeто си място

Изображение

иии ги 'почнахме

Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


уффф писа ми да цикля, засега толква снимки стигат .


Поздрави !
Факт !
LynyrdSkynyrd написа:...Това ,че ние ползваме качествени такъми не значи ,че сме по-добри риболовци от доста други...
Vid написа:Днес в един магазин пипнах пръчка с неизвестната марка .... и по всички видими и осезателни показатели според мен беше също като Авида???
Аватар
jasonsmith
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 857
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 10:17 pm
Местоположение: София, западните покрайнини :)

Re: На лов за пеперуди !? Струма-лайт ...

Мнение от jasonsmith »

Последния клян е доста добър, а как си го хванала само... :rolleyes: :drinkers:
takezo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 907
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 10:09 am
Местоположение: Перник , София

Re: На лов за пеперуди !? Струма-лайт ...

Мнение от takezo »

jasonsmith написа:Последния клян е доста добър, а как си го хванала само... :rolleyes: :drinkers:
Прилична 40-ка, тъй показа рулетката.
Има и още , само да оправим техниката, за да можем да "източим" снимките, че изпотрошихме всичко де е компютър.
Факт !
LynyrdSkynyrd написа:...Това ,че ние ползваме качествени такъми не значи ,че сме по-добри риболовци от доста други...
Vid написа:Днес в един магазин пипнах пръчка с неизвестната марка .... и по всички видими и осезателни показатели според мен беше също като Авида???
Аватар
Drago
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 344
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 5:21 pm
Местоположение: София

Re: На лов за пеперуди !? Струма-лайт ...

Мнение от Drago »

Браво на вас хубави рибета.
Д-р Флекс написа:Капо ще е - по тези места и надолу до Бобошево толкова ток протече миналата година, и сега, от началото на пролетта, колкото ТЕЦ Бобовдол за цяла петилетка не може да произведе...
Относно тока и аз чух от тук от там такава информация, но не ми се искаше да вярвам. Мамка им им мръсна :evil:
takezo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 907
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 10:09 am
Местоположение: Перник , София

Re: На лов за пеперуди !? Струма-лайт ...

Мнение от takezo »

Няколко снимки от преди три седмици, мястото вече го няма, изровиха коритото . :?

Почти всики са от един излет, пребиване.

Но ми писна да снимам и нямам снимки на всички заловените д'зверове.


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Вчера, лових само на блесни "00", щото нЕмах "000" хихик
имам 3 уклея с размерите на това кленче.


Изображение


иии ... първа риба на муха !!! :fish2:



Изображение


Поздрави !
Факт !
LynyrdSkynyrd написа:...Това ,че ние ползваме качествени такъми не значи ,че сме по-добри риболовци от доста други...
Vid написа:Днес в един магазин пипнах пръчка с неизвестната марка .... и по всички видими и осезателни показатели според мен беше също като Авида???
vlado-fidera
фен клуб-скобар
Мнения: 1481
Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 8:43 pm
Местоположение: гр.Ябланица / София

Re: На лов за пеперуди !? Струма-лайт ...

Мнение от vlado-fidera »

Браво бе тия по-раншките клендаци са добри, сигурно са гунали граувелчето :D
"Докато ми плащат колкото да не умрем, ще работим колкото да не заспим'' :D:D
takezo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 907
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 10:09 am
Местоположение: Перник , София

Re: На лов за пеперуди !? Струма-лайт ...

Мнение от takezo »

UP, на мОха :wink:

Изображение

Изображение

Поздрави, Ван !
Факт !
LynyrdSkynyrd написа:...Това ,че ние ползваме качествени такъми не значи ,че сме по-добри риболовци от доста други...
Vid написа:Днес в един магазин пипнах пръчка с неизвестната марка .... и по всички видими и осезателни показатели според мен беше също като Авида???
Flirtadjiika
новобранец
новобранец
Мнения: 62
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 10:13 am

Re: На лов за пеперуди !? Струма-лайт ...

Мнение от Flirtadjiika »

Ван!!!! Няма ни ги местата вече....... :smt010 :smt009
takezo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 907
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 10:09 am
Местоположение: Перник , София

Re: На лов за пеперуди !? Струма-лайт ...

Мнение от takezo »

Flirtadjiika написа:Ван!!!! Няма ни ги местата вече....... :smt010 :smt009

Даммм няма ги Д'зверо, ама ... познай от къде са ? :wink:

Изображение

Изображение

ЗадобрЕл съм 'ного !
Факт !
LynyrdSkynyrd написа:...Това ,че ние ползваме качествени такъми не значи ,че сме по-добри риболовци от доста други...
Vid написа:Днес в един магазин пипнах пръчка с неизвестната марка .... и по всички видими и осезателни показатели според мен беше също като Авида???
Flirtadjiika
новобранец
новобранец
Мнения: 62
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 10:13 am

Re: На лов за пеперуди !? Струма-лайт ...

Мнение от Flirtadjiika »

хе-хе .... убаво ... и аз има с какво да се пофаля :wink:
takezo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 907
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 10:09 am
Местоположение: Перник , София

Re: На лов за пеперуди !? Струма-лайт ...

Мнение от takezo »

Събота прилично доволно, риби много, дребни но мнооого.

Некадърни мухари също, ма ловнахме некое рибе по тия места къде е бил Соте :

Някъде тук :

Изображение

Заловихме това :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Никой да не ни се смее на червения типет, но този размер само този цвят имаше.

Поздрави !

ps.: иии специални на stankom, той си знае ... :wink:
Факт !
LynyrdSkynyrd написа:...Това ,че ние ползваме качествени такъми не значи ,че сме по-добри риболовци от доста други...
Vid написа:Днес в един магазин пипнах пръчка с неизвестната марка .... и по всички видими и осезателни показатели според мен беше също като Авида???
Flirtadjiika
новобранец
новобранец
Мнения: 62
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 10:13 am

Re: На лов за пеперуди !? Струма-лайт ...

Мнение от Flirtadjiika »

В събота....ставам към 5:00,ни ми се спи ,ни ми се яде,ни кафе ми се пие...... изгледах някакъв филм за Барби :roll: и един за Тарзан ... Нямаше как да остана целия ден във вкъщи!!!
Звъннах един телефон на takezo и му викам : "Шаране,една Струма ,днес?!" Той човека е труден....трудно ми отказа,ДА,ама имаше една маааааалка подробност.Ще ходим с щерка му и племенника му :? Викам си....ще го преживея!!! Взех мухарката и мЪЖО :roll: и газ!
:?: Чудехме се къде да бъде.....в последствие му викам карай към Кюстендил и ще кръшнеме до моето село Раждавица ,там реката е добра!
:roll: фото не взехме..... е,имахме една торба телефони в нас... щракнахме няколко снимки,ИДЕЯТА беше почивка,не куп снимки...
Обикаляхме ,обикаляхме .....две убавини у едно место трудно се намират....хем пикник,хем добро место за риболов
Извървях пеш сигурно 5км,поне така ми се сториха :lol: намерихме нашето место/децата не спряха да мрънкат през целия път/ . Подходящо за пикник,за риба.....имаше и много ябълкови дървета,та ние под тях ....
Когато пристигнахме беше 13:00 -КЛАСИКА /жега,рибата не кълве.../Захванахме се със скарата ....хапнахме.... /децата не спряха да мрънкат/
Риба имаше.....и то много!!! Тресеше ме ...исках вече да съм вътре и да мятам....
Имаше един проблем....трябваше да се измисля играчка за децата /които не спряха да мрънкат и да ми поФтарат че риба нема да ФАНА!!!!! / Хванах въдичката с плуфчето ..... харесах си едно местенце и хванах 10тина пръскачета :D
Децата бяха :shock: ....зарибиха се.... там кълвеше много ....хвърляш-вадиш ... аз им обяснявам ,че тези риби са малки и се пускат обратно.
Децата бяха зарибени.....мъж ми беше сит,зет му изчезна някъде по реката.Беше едва 14:30 ,но това беше моя момент.....сега или никога !!!
Нарамих елекО с мухите.....взех мухарката,нахлузих ботушите.....и с патешка походка тръгнах да влизам .
Както ми бяха казали "Търси ги под дръвчетата" :) Видях си местото.Сложих оса......никакъв интерес.....пробвах на мраФка ,май мраФката им хареса повече 8) ... Мятам си,Оплитам се,закачам...... бе шоу голямо .Ванката се появи и вика чеки ти направя няколко снимки..... 8)

Изображение

Изображение

Презаредих ....
Изображение

И точно тогава.....
Изображение

Ето още малко снимки
Изображение
Изображение

Толкоз снимки... Към 18:00 отидохме до къщата на село . Снимах на Баба китките 8)
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

И...общо взето това беше...баба ни напълни багажника със домати,чушки....грозде,круши.... Ма нали ги знаете бабите :oops:
Децата пак мрънкаха.... Но пък аз бях хванала рибка,може 1 да е ма е сефте 8) Ще се усъвършенствам.. :wink:
Аватар
jasonsmith
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 857
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 10:17 pm
Местоположение: София, западните покрайнини :)

Re: На лов за пеперуди !? Струма-лайт ...

Мнение от jasonsmith »

Flirtadjiika написа:Децата пак мрънкаха.... Но пък аз бях хванала рибка,може 1 да е ма е сефте 8) Ще се усъвършенствам.. :wink:
Е това с мрънкането е най-неприятното.. Все пак си фанала рибка, това е най-важното :drinkers:
ivo75
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3302
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2007 9:44 am
Местоположение: РУСЕ

Re: На лов за пеперуди !? Струма-лайт ...

Мнение от ivo75 »

Гледам бързо се учиш .Днес една утре две вдруги ден двайсе.Важното е да сме на реката с пожелания за бъдещи успехи :drinkers:
МОЯТА РИБА СИ Е МОЯ
takezo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 907
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 10:09 am
Местоположение: Перник , София

Re: На лов за пеперуди !? Струма-лайт ...

Мнение от takezo »

Кхъммм, само да си избутам темата с няколко снимки, Струма, само блесни трудни риби както обикновено :



Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Айде и до скоро.
Факт !
LynyrdSkynyrd написа:...Това ,че ние ползваме качествени такъми не значи ,че сме по-добри риболовци от доста други...
Vid написа:Днес в един магазин пипнах пръчка с неизвестната марка .... и по всички видими и осезателни показатели според мен беше също като Авида???
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”